Şimdi Ara

görüntüye ses ekleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selamlar.Elimde bi video dosyası varşirket tanıtımı türkçe anlatılıyor.Biz bunu bide ingilizce olarak kaydetmek istiyoruz.yani mevcut ses olmayacak ingilizce konuşulan versiyonu.Nasıl yaptırabilirim.

• adobe premier pro programını kullancaksın. orjinal dosyadaki ses ve video bağını çözüp. ses dosyasını sileceksin. sonra da kaydettiğin ses dosyasını ekleyip yeni videonu oluşturacaksın..
  • Ulead Video Studio 8.0

kullanimi daha kolaydır
  • arkadaşlar bu işi profosyonel olarak kime yaptırabiliriz.Yani bi eleman bulcaz mesela ingilizcesi güzel okutturcaz sorada sesi ekletcez ne kadara yaparlar?kim yapar?
  • arkadaşlar böyle bi konu açılmış yeni bi konu açmaya gerek duymadım bu konu altında sormak istiyorum,
    şimdi ben bi video yapıcam görüntülerde ses de olacak(ama herikisi farklı)görüntünün sesini kesecem,istediğim ses dosyasını atıcam onun yerine,bunu nasıl becerecem,yardımcı olabilirsiniz.saygılar
  • Arkadaşlar aynı sorunla bende karşılaştım mesajları okudum ama sadece şu programı kullanın deniliyor.
    Bende ulead video studio 8.0 var, Bir filmin üzerine kendim başka bir ses eklemek istiyorum, biraz uğraştım ama hem videodaki ses hemde benim eklediğim ses çıkıyor. Videonun kendi sesini tamamen nasıl kesebilirim.
    Teşekkürler
  • arkadaşım aynen dedigini yaptığım bir program var sony vegas 7
    bu programla ses ile görüntüyü sağ tık ile ungroup edit istedegin şwkilde silip ekleyebilirsin
    mesala ben sankron (ses) kayması olan bir videoyu böyle düzelttim.
    tabi render etmesi 4 saat sürdü
    quote:

Orjinalden alıntı: veygun

Arkadaşlar aynı sorunla bende karşılaştım mesajları okudum ama sadece şu programı kullanın deniliyor.
    Bende ulead video studio 8.0 var, Bir filmin üzerine kendim başka bir ses eklemek istiyorum, biraz uğraştım ama hem videodaki ses hemde benim eklediğim ses çıkıyor. Videonun kendi sesini tamamen nasıl kesebilirim.
    Teşekkürler
  • foobar arkadaş teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zerr

arkadaşlar bu işi profosyonel olarak kime yaptırabiliriz.Yani bi eleman bulcaz mesela ingilizcesi güzel okutturcaz sorada sesi ekletcez ne kadara yaparlar?kim yapar?

dostum para vermeye ne gerek var,önce güzel ingilizcesi olan birisini bul gerisi kolay.metni okut ve WAV olarak kayıt et.sonta NANDUB veya VIRTUALDUB ile birleştir.istersen bana gönder ben bedavaya yapıvereyim.ama benim ingilizcem kötü.en iyisi ,bulunduğun şehirde yabancı diller yüksek okulu varsa,ingilizce dili ve edebiyatı son sınıf birisini bul,ona okut.yada lisenin birisine git ingilizce bir öğretmen bul,buda olur.ama para problem değil diyorsan o iş ayrı.ama inanki o kadar para vermeye değmez.ve çok para isterler.
  • yardımcı olabildiysek ne mutlu
    quote:

Orjinalden alıntı: veygun

foobar arkadaş teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.