Şimdi Ara

Google Türkiye doğruladı: Google servisleri uzlaşılana kadar yeni Android cihazlarda çalışmayacak! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
0
Favori
16.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sende abartmıssın s11 alırsan dedıgın gıbı apk yuklersın apk erısımıde yasak olcakmıs :D

suankı telefonlarda hıcbır sorun yok.
  • Devlet bunu ister bence, içine kapanmaya çalışıyor. Sadece bip, yaani, izlesene felan kullanırız. Çin, Rusya gibi kontrol manyağı oluruz, artık arkadaşınızla yazışırken yada basit bir arama yaparken bile iki kere düşünürsünüz.
  • Nah buraya yazıyorum...google ile rekabet edebilecek hazinemiz yok daha ne rekabet kurulu...bizimkilerin tek derdi google dan para koparmak...seve seve google ile anlaşmaya varacaklar...

• Türkiye doğu bloku olan çin rusya eksenine girince bunlar normal.

Bir sonraki adım gümrük birliğinden çıkmak, nato ekseninden kaymak. Mao seviciler, perinçekçiler sevinin.

• infiyal etkisi

Böyle Bir Etki Yok Daha Keşfedilmedi....

• tek_Türk kullanıcısına yanıt
    aynen aynen ülke ne hale geldi sayenizde, ha bu arada 3 buçuk milyon Suriyeli kardesimizden birini de evine alıp besliyorsundur umarım. malum sende at gözlüğü yok😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

sende abartmıssın s11 alırsan dedıgın gıbı apk yuklersın apk erısımıde yasak olcakmıs :D

suankı telefonlarda hıcbır sorun yok.
    Hocam s10 kullanıyorum çokta memnunum hep samsung kullandım ama şuan alcak olsam bu durumda s11 almazdım iphone alırdım. Kaç kişi dünya kadar para verip google store u ve google servislerini apk ile yükleyip uğraşmak isterki. Ben istemezdim şahsen. Orta yol bulunur umarım ben bi şekilde çözüme ulaşılacağını düşünüyorum bu durumun

• Ben hep 50 liralık kullanıyorum beni bağlamaz

• Yeni cihaz ithalatını engelleyecek bir şey bu. Bu sayede

kışın oluşacak cari açık engellenmiş olacak

• Eyy Google sen kimsin, bu millet eski telefonları kullanır bu oyunu bozar.
  • Boş muhabbet. Çekilmeyecek azcık diklenir sonra yatışır. Aynı olay BKM Express'in de başında gelmişti ortalık duruldu hala hizmetine devam etmekte. Google denilen şirketin en büyük gelir kapısı data miningtir. 80 milyon nüfuslu ülkeye kolay kolay s**tir çekemez. Merak etmeyin.

• volkie kullanıcısına yanıt
    Ben anlat(a)mayacağım.

Konu Google, rahatsız olduğunuz konuları diğer başlıklarda tartışınız. Yeri gelir, fikrimi beyan ederim. İnsanları sınıflandırmam, kıyaslamam, ötekileştirmem. Bu nedenle gözlüğe ihtiyaç duymuyorum.
  • Google'de paypal'a dönmesin en son 2016'da paypal "Gelecekte Türkiye'deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir." cümlesinin ardından gidiş o gidiş olmuştu.

• arka planda şunu* loop'a alıp yorumları öyle takip ediyorum, adeta pastanın üzerindeki çilek gibi oluyor.

*https://www.youtube.com/watch?v=HXFUBQuDsQA
  • Istediklerini yapsinlar.Bir kural varsa uyacaksin.Kullanmayiz gerekirse.Bunlara boyun egenlerin sonu belli.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.