Şimdi Ara

Google Play'de mobil ödeme dönemi başlıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
3.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende neden yok küfür edecem sonunda turkcell kullanıcısıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea kullanıyorum bendede öyle bi seçenek yok

• Çoluk çocuğa gün doğdu. "Yorumum üstte gözüksün diye 1 verdim" yorumlarını çok göreceğiz bundan sonra anlaşılan.

• Geç oldu biraz ama güç olmasın

• onuda sen dene artık benim hattım faturalı ama kontörlü neden olmasın? hadi bekliyorum SS
  • Cocuga zaten telefon verilmemeli.bu olayla hatirlanmasi komik olmus

• Mobil ödeme işlemini gören arkadaşlar, bu işlemden önce herhangibir ekstra işlem yaptınız mı? Yoksa kendiliğinden mi çıktı bu seçenek?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben kontorlu trcell kullanıyorum bu sayede mc 5 aldım.

• Google'in ürünlerinde Türkiye'ye verdiği destek çok kısıtlı (Türkçe dil, hizmetler vs)

• + Bu hizmet 3 operatöründe partneri olan aracı bir firma ile sağlanıyor.
    + Bu sebeple 3 operatörde de sistem işliyor.
    + Ön ödemeli veya faturalı fark etmiyor.
    + Sanal operatör hatları (Bimcell, Pttcell, Takımcell, Pocell v.b.) mobil ödeme sistemlerinden ana operatörün izni ile yararlanabiliyor.
    + Hattın mobil ödemeye açık olması gerekiyor. (Avea yeni hatlarda mobil ödeme kapalı, Turkcell ve Vodafone'da ise açık olarak geliyor)
    + TC kimlik numarası üzerine fatura borcu bulunan kişiler mobil ödeme servisinden yararlanamıyorlar.
    + Kara listede olan abonelerde mobil ödeme sisteminden yararlanamıyorlar.
    + Mobil ödeme yapmak için hattın Google Play'e Wifi ile değil operatörün İnternet bağlantısı üzerinden bağlanması gerekiyor.
    + Çok eski sim kartlar (2006 ve öncesi) uygulama tarafından okunamadığı için mobil ödeme hizmetinden yararlanamıyorlar.

Avea Mobil Ödeme Servisi

Açmak için : MOBILODEME KAYIT yaz 5555'e gönder.
    İptal için : MOBILODEME IPTAL yaz 5555'e gönder.

Turkcell Mobil Ödeme Servisi

Açmak için : MOBILODEME AC yaz 2222'e gönder.
    İptal için : MOBILODEME IPTAL yaz 2222'e gönder.

Vodafone Mobil Ödeme Servisi

Açmak için : MOBILODEME AC yaz 7878'e gönder.
    İptal için : MOBILODEME KAPAT yaz 7878'e gönder.

Çocuğu olanların servisi iptal etmelerini tavsiye ediyorum.

Operatörlerin Resmi Google Play Mağazaları

Avea :https://play.google.com/store/apps/developer?id=Avea%20Iletisim%20Hizmetleri%20A.S.&hl=tr
    Turkcell :https://play.google.com/store/apps/developer?id=Turkcell%20%C4%B0leti%C5%9Fim%20Hizmetleri%20A.%C5%9E&hl=tr
    Vodafone :https://play.google.com/store/apps/developer?id=Vodafone%20T%C3%BCrkiye&hl=tr

• bence geç bile kaldılar
  • Kredi karti kullanmiyorum.. Ve markette çok beğendiğim programlari Google Play'den alamayip Mecburen İhtiyacim olduğu için Eskiden kaçak göçek Apk bulup kullaniyodum.. Eğer bunu Faturali Faturasiz Turkcell hatlara optimize ederlerse En azindan kullanmam gereken programin çoğunu satin alirim hem kafamda rahat olur..

Edit: Şimdi aklima geldi onu da yazayim.. Vodafne Avea Turkcell, bundan kendinede Ücret talep ederse bu iş yürümez.. Alacağimiz 5-10 TL'lik zimbirtinin yaninda bi 5-10 TL'de Kullandiğimiz hat için vereceksek Ters teper..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 13 Aralık 2014; 10:38:29 >
  • Başlamasın boşuna bedava apk'lar oldukça hem root etmeye de gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben de turkcell hat kullanıyorum. uygulama almaya çalıştığımda turkcellden şöyle bir mesaj geliyor; "hattınız google play ödeme yapmak için uygun değildir" bunun çözümünü bilen var mı?

• Çok uygulama alasınız varsa önödemeli kartla alabilirsiniz. Paybyme ve ininal denen önödemeli kartlarla google play'den uygulama alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 15 Aralık 2014; 3:17:38 >
  • Samsung appsda vardı diye hatırlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kompozer

+ Bu hizmet 3 operatöründe partneri olan aracı bir firma ile sağlanıyor.
    + Bu sebeple 3 operatörde de sistem işliyor.
    + Ön ödemeli veya faturalı fark etmiyor.
    + Sanal operatör hatları (Bimcell, Pttcell, Takımcell, Pocell v.b.) mobil ödeme sistemlerinden ana operatörün izni ile yararlanabiliyor.
    + Hattın mobil ödemeye açık olması gerekiyor. (Avea yeni hatlarda mobil ödeme kapalı, Turkcell ve Vodafone'da ise açık olarak geliyor)
    + TC kimlik numarası üzerine fatura borcu bulunan kişiler mobil ödeme servisinden yararlanamıyorlar.
    + Kara listede olan abonelerde mobil ödeme sisteminden yararlanamıyorlar.
    + Mobil ödeme yapmak için hattın Google Play'e Wifi ile değil operatörün İnternet bağlantısı üzerinden bağlanması gerekiyor.
    + Çok eski sim kartlar (2006 ve öncesi) uygulama tarafından okunamadığı için mobil ödeme hizmetinden yararlanamıyorlar.

Avea Mobil Ödeme Servisi

Açmak için : MOBILODEME KAYIT yaz 5555'e gönder.
    İptal için : MOBILODEME IPTAL yaz 5555'e gönder.

Turkcell Mobil Ödeme Servisi

Açmak için : MOBILODEME AC yaz 2222'e gönder.
    İptal için : MOBILODEME IPTAL yaz 2222'e gönder.

Vodafone Mobil Ödeme Servisi

Açmak için : MOBILODEME AC yaz 7878'e gönder.
    İptal için : MOBILODEME KAPAT yaz 7878'e gönder.

Çocuğu olanların servisi iptal etmelerini tavsiye ediyorum.

Operatörlerin Resmi Google Play Mağazaları

Avea :https://play.google.com/store/apps/developer?id=Avea%20Iletisim%20Hizmetleri%20A.S.&hl=tr
    Turkcell :https://play.google.com/store/apps/developer?id=Turkcell%20%C4%B0leti%C5%9Fim%20Hizmetleri%20A.%C5%9E&hl=tr
    Vodafone :https://play.google.com/store/apps/developer?id=Vodafone%20T%C3%BCrkiye&hl=tr

Bundan Sonraki Adımlar Nedir Hala Böyle Bir Seçenek Çıkmadı Neler Yapamamız Gerekiyor Başka

• Harika olduuu

• Bu uygulama basladi ama freestore forever

• Mobil ödeme demek, uygulamaların ücretinin 2 3 kat artması anlamına geliyor. Asıl kartın bilgilerini vermek istemeyenler sanal kart kullanabilir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.