Şimdi Ara

Google Play'de mobil ödeme dönemi başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
3.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Google Play'de mobil ödeme dönemi başlıyor

Google'ın Androd işletim sistemli cihazlar için uygulama pazarı olan servisi Google Play'in mobil ödeme olarak ta nitelendirebileceğimiz operatör faturalandırması desteğine kavuşacağı belirtildi.

Google'ın resmi destek sayfasında yer alan bilgiye göre hem akıllı telefon hem de Google Wallet üzerinden aktif hale getirelecek olan sistem sayesinde ödeme seçenekleri kısmında kredi kartı, redeem kod gibi seçeneklere ek olarak operatör faturalandırması da aktif hale gelecek. Bu seçenek üzerinden yapılan satın alımlar ise iade seçeneğinin devamlılığı açısından satın alımdan 15 dakika sonra faturaya yansıtılacak. 

Bu sistem sonrasında kredi kartı bilgilerini bu tür satın alımlar için kullanmayan kullanıcıların daha kolay ve güvenilir şekilde ücretli uygulamaları daha yoğun bir şekilde satın alması bekleniyor. 

• Kontörlü içinde geçerli mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç bile kalındı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Cocugu olanlar ayvayi yiyecek desenize umarim bir onlemde olur sifre girme zorunlulugu gibi. Yoksa ay sonu faturayi goren anne babanin halini dusunemiyorum

seçenekler kısmından ayar yapılabilir. her satın alımda şifre sormasını isteyebilirsin.
  • Dünyanın ihtiyacı olan şey buydu. Kart numarasını vermek istemiyorum çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman başlıyor

• almanyada zaten var bu sistem ama her operatör de olmuyor deutsche telekom istiyor

• Arkadaşlar Afterlight uygulamasını satın almayı düşünüyorum 2 tl gibi bir ücreti tavsiye edebilecek olan var mı ?

• Orginal kullanımı arttırır kesinlikle özellikle bir ara araştırmıştım belirli ülkelerde vardı bu özellik zaten

• Çok faydalı oldu bu, Kredi kartımı bu tür alışverişlerde kullanmayı sevmiyordum. Kesinlikle korsan apk indirme olayını ciddi şekilde de azaltacaktır. Ne zaman başlayacak bilgi var mı.?

• Ugrasmak istemeyenler icin iyi bir cozum

• Süper olur. Mobil ödeme kolaylık gerçekten. Umarım faturasız hatlarda kullanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Ölü

Sonunda geldi şu özellik.kredi kartı olmayanlar için güzel olacak.ama eminim ki,operatörler satın alma işlemleri için %40 ila %50 arasında kendilerinede para kesecekler.

buna da bir çözüm lazım 5 liralık oyun olacak 10 lira eee ne anladım

• güzel uygulama ancak ,fiyatlara birazdaha bindirirler,operatör hayrına kesmicek faturayı heralde
  • Kesinlikle geç kalınmış bir uygulamaydı çok iyi olmuş.

• google wallet web ödemeleri sonlanmıyor olsaydı orda da işimize yarayabilirdi belki de

• artık cep telefonunu çocuklara vermemek gerekiyor çocuk Google play üzerinden bilmeden uygulama satın alsa kol gibi faturaları öderiz artık bir hakta talep edemezsin o saatten sonra

• Apk indirme sayısı ciddi şekilde düşer güzel olur bekliyorum gelsin modern combat alıcam

• Yahu kimse girip bakmadı mı hiç? Mobil ödeme şuan aktif, kullanılabilir durumda. Hatta denemek için uygulama bile satın aldım.

Google Play'de mobil ödeme dönemi başlıyor

Edit1: Resim eklendi.
    Edit2: Uygulamanın ücreti neyse o yansıyor faturaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyahbeyaz -- 9 Aralık 2014; 23:57:02 >
  • Siyahbeyaz kullanıcısına yanıt
    Bende öyle bir seçenek yok. Faturasız Vodafone hat kullandığımdan olabilir. Faturasız hatlara da bu özelliğin gelmesi lazım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.