Şimdi Ara

Golf 7 servis parça fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşalar golf model arabamın yıllık servis zamanı geldi. VW servisi 1000 tl gibi bir fiyat veriyor. Bende filtre seti ve yağını alıp tanıdık bir serviste kendim yağtırmak istiyorum. Öncelikle sorum şu orjinal filtre ve yağı vw nin kendi servisinde satılıyor mu? Buradan alıp kendim tatırabilirmiyim. Diğer bir sorum vw hangi marka filtre ve yağ kullanıyor. O markaları kendim bulup takırada bilirim. Araç 2016 model 1.4 tsi manuel golf

• Yetkili servis dede satılıyor,internetten alıp dışardada yaptırabilirsiniz.
    İnternet yada sanayideki parçacıdan almak size daha ekonomik gelecektir.
  • Bu konularda yeniyim. Servise yeni sordum 750 tl parçalara fiyat verdiler pek cazip gelmedi. Öerdiğiniz bir marka var mı filtrelerde
  • unbqlqnced kullanıcısına yanıt
    Mann filter, mahle, hengst, purflux, bosch filtreleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Energetic -- 27 Kasım 2018; 23:28:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düzgün bir yerde bakımını yaptırırsanız orjinale yakın parçalar ile 500 TL civarında tutuyor. Tamamen orjinal kullanırsanız sanırım 700 TL'yi buluyor.

Serviste de motor temizliği,cam suyu antifrizi gibi ekstralar vardır bunları istemediğinizi söyleyin fiyat düşer o zaman biraz daha 700-800 TL aralığında sanırım olabilir böylece.

Karar sizin ama ben bu devirde aracımı garanti dışına çıkartmazdım. VW araçları biraz naziktir,parçaları da ucuz değil. Sonra aslı astarını geçmesin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.