Şimdi Ara

GOLDMASTER OTO SUBWOOFER YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
7.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar goldmaster böyle bir ürün çıkarmış ''oto subwoofer'' diye. bu ürün nasıl? arabama almayı

düşünüyorum. fakat goldmaster sitesi bile fazla bi açıklama yapmamış ürün hakkında. şimdi bu ürün

sadece woofer'dan ibaret mi? yoksa içinde amfiside varmı? eğer amfisi varsa çıkışları kaç watt?

benim buna kaç watt'lık hoparlör takmam gerekiyo? bunu arabada kullanabilirmiyim? bir yerde duydum ki

çok güzel ses çıkışı varmış aranızda bu üründen kullanan varsa yazsın nasıl bişey olduğunu
     GOLDMASTER OTO SUBWOOFER YARDIM

GENEL ÖZELLİKLER

*Simetrik sürücü elektriksel ses kutusu teorisi ile tasarlanmıştır
    *İki uzun süper bass vuruşu
    *Alçak dahili filtre
    *Frekans(50HZ/80H/120HZ)
    *RMS Gücü:200W
    *Maksimum güç:1600W
    *Frekans cevabı:50-120HQ, 102DB
    *Frekans Aralığı: 50HZ/80H/120HZ
    *Maximum Çıkışı: 2X400 Watt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Blanka- -- 20 Ekim 2011; 0:46:44 >

• amfili hoparlör takamassın.zaten yazmışsın 200w rms tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucadris24

amfili hoparlör takamassın.zaten yazmışsın 200w rms tavsiye etmem.

Neden tavsiye etmezsin? bak ne güzel amfiside var içinde 200watt rms. daha ne ki zaten bütçem fazla değil. amfiyi ayrı, woofer'ı ayrı, hoparlörü ayrı, teyibi ayrı alacak kadar param yok. ama sen bunu neden tavsiye etmedin onu anlamadım.
  • 1.dandik marka ne olacağı belli olmaz.
    2.fiyatı ortalama 260tl onun yerine böyle birşey bakabilirsin.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-bizden-ucuzuyok-fultakim-kapinda-ode-sok-kampanya-59743418/detay/?source=promotion_topl
    ayrıca teyple alakası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pres sure -- 20 Ekim 2011; 22:42:12 >
  • SW 900-SW930-SW940-SW950-SW990 Modelleri var ve sanırım hepsi anfili. Aslında yer kaplamayan tak-çıkart böyle birşeye ihtiyacım var,bende bakıyorum ama hiçbiryerde doğru düzgün ne açıklama var nede foto...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurTuğra -- 21 Ekim 2011; 12:26:08 >
  • quote:

1.dandik marka ne olacağı belli olmaz.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-bizden-ucuzuyok-fultakim-kapinda-ode-sok-kampanya-59743418/detay/?source=promotion_topl

Senin söylediğinde güzelmiş aslında fiyat yönünden ama çok dandikmiş. hoparlörler piranha, amfi forwell. bi tek woofer güzel ''JBL'' Oda acaba çakmamı yoksa orjinalmi belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: spyagent

quote:

1.dandik marka ne olacağı belli olmaz.

Senin söylediğinde güzelmiş aslında fiyat yönünden ama çok dandikmiş. hoparlörler piranha, amfi forwell. bi tek woofer güzel ''JBL'' Oda acaba çakmamı yoksa orjinalmi belli değil.

300 tl ye rf mi bekliyordun.100 liralık woofer çakmasıyla uğraşmazlar.

• alsak mı ne yapsak yorum yazan da yok ki fikir alışwerişinde bulunalım.
  • slm arkadaş aldın mı bu ürünü aldıysan sonuç nasıl memnun musun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.