Şimdi Ara

ANFİ YARDIM??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
12.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende pioneer tsw309 s4 var ve anfi olarakta sound magus dk 600 mono anfi var yaklaşık 1.5 ay oldu taktıralı anfiyi düne kadar bir problem yoktu dün akşam evde canım sıkılıd biraz arabayla dolaşayım dedim çalıştırdım arabayı açtım sistemi 50 metre sonra woferin sesi kesildi indim baktım anfinin ışığı yanmıyor neden olabilir acaba baya uğraştım kablolara falan baktım akünün ordaki ses sistemi sigortasında bi problem olabilir mi sizce ama olsa sistemi açtığımda ışık yanıp hemen sönmesi lazım bana göre öyle değil mi anfiyi açtığımda ışık hiç yanmıyor ne olabilir sizce anfi mi yandı desem daha ısınmadı bile koku falanda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: afyonlu0386

Merhaba arkadaşlar bende pioneer tsw309 s4 var ve anfi olarakta sound magus dk 600 mono anfi var yaklaşık 1.5 ay oldu taktıralı anfiyi düne kadar bir problem yoktu dün akşam evde canım sıkılıd biraz arabayla dolaşayım dedim çalıştırdım arabayı açtım sistemi 50 metre sonra woferin sesi kesildi indim baktım anfinin ışığı yanmıyor neden olabilir acaba baya uğraştım kablolara falan baktım akünün ordaki ses sistemi sigortasında bi problem olabilir mi sizce ama olsa sistemi açtığımda ışık yanıp hemen sönmesi lazım bana göre öyle değil mi anfiyi açtığımda ışık hiç yanmıyor ne olabilir sizce anfi mi yandı desem daha ısınmadı bile koku falanda yok

sigorta atmıştır kablolamada sorun vardır. yaptırdığın yere götür bi baktır görmeden kesin bişey söylemek zor...

• 3 seçenek var;
    1-Kablolarda temassızlık
    2-Akünün yanındaki sigorta
    3-Anfinin üzerindeki sigorta
  • yada amfinin besleme katı çıkıs transistörü hasar görmüşde olabilir
  • sorun akünün yanındaki sigortadaymış arkadaşlar 2 liraya aldım taktım yardımcı olan herkeze teşekkür ederim
  • Merhabalar. Bende mobass mb8 1 takım, 1 Jbl 1000 lik bass, 1 takım cadence tweeter, amfimde mobass 3000.5 vardı.. arabayı istop ettiğim zaman gidiyordu ara ara, bu sefer istop ettim daha açılmadı. + Kablosunda gevşeklik vardı sıktım yine açılmadı.. acaba sigorta felan mi attırdı. Amfide hiç ışık yanmıyor. Kablom da For-x 4 ga ... Sizce neden böyle yapıyordur acaba ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkcos52 -- 16 Haziran 2021; 22:54:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.