Şimdi Ara

Goldmaster gps kullanıcıları burada toplansın. İlk mesaj güncel. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
2
Favori
41.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • servisine tamam da ben Makedonyadan ve urunu burada satin aldim servistekilerin cihazla uzaktan yakindan alakalari yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forzajuvegss

Merhaba.arkadaslar ben Goldmaster NAV-512 aldim ve cihazi USB kablo ile bilgisayara bagladim hicbir islem yapmadan 1 dakika sonra kabloyu cikarttim ve cihazi kapatip actigimda Windows 6.0 isletim sistemi ile basliyor yani sistem yok oldu hersey calisiyor ama windos'tan tiklayip girmek gerek Kendi isletim sistemini acmiyor direk windows ile baslatiyor nasil eski haline dondurebilerim?tesekkur ederim.

arkadaşım kullandığın pc nin işletim sisteminden bii dosya cihazına bulaşmış
    o yüzden cihazı açtığında windows ortamında açılıyor.
    cihaza yazılımı tekrar dan yüklemenden başka o dosyayı silme imkanın yok..
    makedonyada yazılımı temin edebilceğin bii elektronik teknik servisi bulman gerekiyor ozaman..
  • arkadaşlar merhaba. goldmaster hd 579 modelini aldım. güncellemelerini sorunsuz yaptım. Ancak fm transmitter oldukça başarısız. Muhtemelen geri vericem ürünü. sorunsuz kullanan arkadaşlar var mı merak ediyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi highbrow -- 5 Mart 2012; 22:30:17 >
  • vallal 512 aldık bul yerine antalya il sağlık müdürlüğü yazamadık vede bulamadık .anlamadım otamatik başka yerler buluyor cihaz
  • Arkadaşlar selamlar,nav 431 var elimde,bacanak almış,gps i bağlanmıyor diye bana verdi,çözümünü araştırıyorum ama bişi bulamadım.virüs mü girdi acaba diye.
    sys.txt dosyası var onda yazanlar bu şekilde.

[device]
    type="TopWAP_4_3"

[project]
    name="gold"

bunun dışında bir türlü uyduya bağlanamıyor cihaz,neden olabilir,teşekkürler.
  • Arkadaşlar beimde GoldMastar NAV-431 alma niyetim var ve 89 liraya gelecek bana.. Tavsiye edermisiniz nasıldır nasıl değildir? Fiyat olarak uygun olması bana cazip gelen, bunun yanında tabi fm transmitter ve bluetoth'un da etkisi oldu ayrıca IGO yazılım kullanması ve ücretsiz güncelleme durumları da cabası..

Fikirlerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M__R__T

Arkadaşlar beimde GoldMastar NAV-431 alma niyetim var ve 89 liraya gelecek bana.. Tavsiye edermisiniz nasıldır nasıl değildir? Fiyat olarak uygun olması bana cazip gelen, bunun yanında tabi fm transmitter ve bluetoth'un da etkisi oldu ayrıca IGO yazılım kullanması ve ücretsiz güncelleme durumları da cabası..

Fikirlerinizi bekliyorum.

Buradan bi yorum alamayınca cihazı aldım, iki güne elimde olur inşallah..

Bu arada konu neden bu kadar güncel? :D
  • selamlar.
    bugün nav 431 aldım. yazılımı bilindik olsun diye özellikle bu cihazı aldım, önceki cihazımda igo 8.0 vardı, çok memnundum, cihaz bozulunca telefona igo 8.4.3 yükledim, belki de telefonda kullanımı iyi olmadığındandır ama yeni igo'ya bir türlü alışamadım. araştırınca goldmaster'da igo 8.3 olduğunu, bunun da 8.0 ile çok benzer bir versiyon olduğunu gördüm. internette hb sitesinde 139 liraya görünce aldım.
    dakka bir gol bir şeklinde bir bluetooth sorunu yaşıyorum şu anda. navigasyon aleti hiçbir cihazı görmüyor. telefonlar, bilgisayar falan hiç biri arama sonucunda ekranda görünmüyor, fabrika ayarlarına geri yükleme yaptım, yine olmadı. bilgi butonunda çıkan ID ve Pin dolu ama Versiyon kutusunun boş olduğunu gördüm, bununla mı ilgili acaba diye email yolladım goldmaster'a. inşallah servise gönderin demezler, daha parmak izim çıkmadı cihazın üstüne..
    müzik, video ya da fm transmitter gibi özelliklerini denemeye vaktim olmadı. hemen de deneyeceğimi sanmıyorum çünkü çok kullandığım özellikler değil bunlar.
    kulaklık girişi dikkatimi çekti, yeni alacakların bilgisine, 2,5 mm mini giriş var, 3,5mm'lik giriş değil.
    balkonda uydu bağlanmasına baktım, haritasını inceledim, uyduya bağlanma hızı iyi. haritası da eski cihazımdaki haritanın aynısı.
    tek üzüldüğüm şey bozulan cihazdaki kaydedilen rotaları kaybetmiş olmam.

bu arada antalya sağlık müdürlüğü poi'de sağlık md şeklinde bulunuyor.

hepsi orada cihazın ismini goldmastar olarak yazmış. faturada da goldmastar yazıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leki -- 19 Ekim 2012; 0:19:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: leki

hepsi orada cihazın ismini goldmastar olarak yazmış. faturada da goldmastar yazıyor..

Garip bu cihazın teknik servisi de konu açtığında GOLDMASTAR yazmıştı bende başlığı düzeltmesini GOLDMASTER yazmasını demiştim ama değiştirmemişti demekki hakketten GOLDMASTAR mış

• quote:

Ben de hepsiburada.com'dan almıştım cihazı bugün 2-3 saat önce teslim ettiler. Şuan işyerinde olmam ve cihazın pil durumunun düşük olmasından dolayı çok fazla inceleme fırsatım olmadı cihazı yalnız şöyle bi çıkardım baktım yedekledim güncellemelerini yapıp tekrar yedekledim ve kutusuna koydum.

Bunun yanında mesajınızı görünce ben de faturamı inceledim ve baktım ki dediğiniz gibi Goldmastar yazıyor. :D Demekki arkadaşlar ürün girişini yaparken e yerine a yazmışlar.. :))

Bu arada cihazı incelemeye fırsatım olursa bluetooth durumuna bakarım..
  • quote:

cihazı inceleme vaktiniz olursa sizden bir ricam var, ve öncelikle sorayım, neden çalışmadığını tahmin etmiştim ve bunu da yetkili servis telefon görüşmemizde onayladı, avast cihazı virüslü olarak algıladı. bir klasörü karantinaya aldı, ve sonrasında versiyon numarasının yazmadığını fark ettim. yetkili servise göre antivirüs programı bluetooth yazılımını silmiş ve baştan yüklenmesi gerekiyormuş. yaşadığım yer sinop'taki servise gerekli yazılımı gönderebileceklerini söylediler, ben de servise gidip durumu anlattım, sinop serviste bu işlemin ücrete tabi olacağını söylediler.
    sizde de benzeri antivirüs tepki durumu oldu mu?

şimdi benim ricam, cihazı bilgisayara bağladığında dosya içeriği şöyle mi çıkacak? karşılaştırabilir miyiz?

Goldmaster gps kullanıcıları burada toplansın. İlk mesaj güncel.

• quote:

quote:

cihazı inceleme vaktiniz olursa sizden bir ricam var, ve öncelikle sorayım, neden çalışmadığını tahmin etmiştim ve bunu da yetkili servis telefon görüşmemizde onayladı, avast cihazı virüslü olarak algıladı. bir klasörü karantinaya aldı, ve sonrasında versiyon numarasının yazmadığını fark ettim. yetkili servise göre antivirüs programı bluetooth yazılımını silmiş ve baştan yüklenmesi gerekiyormuş. yaşadığım yer sinop'taki servise gerekli yazılımı gönderebileceklerini söylediler, ben de servise gidip durumu anlattım, sinop serviste bu işlemin ücrete tabi olacağını söylediler.

şimdi benim ricam, cihazı bilgisayara bağladığında dosya içeriği şöyle mi çıkacak? karşılaştırabilir miyiz?

garantili cihaza yazılım için para almamaları lazım.Antivris proğramıyla böyle bir durum olacağını sanmam madem servis para istiyor sizde cihazı merkez servise gönderin.

• ücret olayını çok tecrübesiz olduğunu düşündüğüm çırak gündeme getirdi, bunu sormak için yetkili servisi bir daha aramadım. onlar merkez servisle görüşüp bana bilgi vereceklerini söylediler.
    dediğin gibi merkez servise göndermek çok daha mantıklı ama bayram tatilinde ankara'ya gitmeyi düşünüyorum kısmetse. cihaz lazım yani. Allahtan gps özelliği çalışıyor şimdilik.
    bayramdan sonra gönderirim sanırım.
    ucuz etin yahnisi oldu biraz bu iş, eski cihaz bozulmasaydı iyiydi.
    antivirüs üzerine yoğunlaşmamın nedeni bu soruna başka bir şeyin neden olamayacağı düşüncesinden kaynaklanıyor. tek göze çarpan olay bu cihazı aldıktan sonra.
    teşekkürler tavsiyen ve fikrin için.
  • quote:

Ben AVG kullanıyorum, AVG herhangi bir tepki vermedi, hatta güncellemeleri vs.. yaptım yedek aldım..

Bende cihazı takınca otomatik açılan klasör aşağıdaki gibi;

• quote:

quote:

Recylce yada Recycled yazan yerde duruyor olmasın o dosya? Tuhaf bir durum.

• quote:

Ben AVG kullanıyorum, AVG herhangi bir tepki vermedi, hatta güncellemeleri vs.. yaptım yedek aldım..

Bende cihazı takınca otomatik açılan klasör aşağıdaki gibi;

teşekkürler ilgine.
    bendeki recycled nerden çıktı acaba..
    peki bluetooth bağlantısı denedin mi?
    bir de bluetooth menüsü içindeki bilgi sekmesinde en altta yer alan Ver. kutusu içinde ne yazıyor? benimki boş ama hatırladığım kadarıyla ilk baktığımda orada birşeyler yazıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leki -- 19 Ekim 2012; 22:32:07 >

• quote:

teşekkürler ilgine.
    bendeki recycled nerden çıktı acaba..
    peki bluetooth bağlantısı denedin mi?
    bir de bluetooth menüsü içindeki bilgi sekmesinde en altta yer alan Ver. kutusu içinde ne yazıyor? benimki boş ama hatırladığım kadarıyla ilk baktığımda orada birşeyler yazıyordu.

Bende son satırda H13523-V106R0 yazıyor.. iPhone 4 marka telefonuma bağlanıyor ama daha görüşme yapabilmeyi beceremedim.. :)
  • quote:

Bende son satırda H13523-V106R0 yazıyor.. iPhone 4 marka telefonuma bağlanıyor ama daha görüşme yapabilmeyi beceremedim.. :)

:) amman fazla kurcalama, sabahtan beri seksen tane yol denedim oraya numaraları geri getirecem diye, başaramadım.
    bluetooth bağlantı sorununu buna bağlıyorum hep, yanlış yoldayım belki ama orada takıldım kaldım.
    cihazın içindeki tüm dosyaları silip önceden kopyaladığım ilk hallerini bilgisayardan geri kopyaladım, naviextras'a bağlayınca yazılım/os güncellemesi yapman gerek dedi, aha oldu dedim tam, bi baktım bilgi sekmesine, numara gene yok.

aksiyon oldu aslında, kaç zamandır bilgisayarda bu kadar uzun süre kalmamıştım. :p
  • quote:

Sizin cihaza Autorun virüsü bulaşmış gibi duruyor
  • aynen öyle.
    tarama yaptırdım şimdi, recycled.exe, navigation.exe ve autorun.inf dosyalarını virüslü olarak buldu ve sildi yine.
    galiba bu virüslerden kurtulmam gerek önce.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.