Şimdi Ara

Goldmaster gps kullanıcıları burada toplansın. İlk mesaj güncel. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
2
Favori
41.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hala naviextras sitesine eklemediler cihazı...
  • Salı çarşamba eklenecekmiş
  • kapalı veya ters yolları sürekli nasıl iptal edilir birde sınırsız güncelleme olacagına nerden bakılır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

kapalı veya ters yolları sürekli nasıl iptal edilir birde sınırsız güncelleme olacagına nerden bakılır?

primoyu açın Bul/harita üstünde bul dedikten sonra kapatmak istediğiniz yola tıklayın sonra alttaki diğer menüsünü açın, orada Avoid Route Segment yazan yere tıklayın açılan menüde Permanentely e tıklayın ok deyin orası devamlı kapanmış olur.Ücretsiz haritaya bakacak bir yer yok malesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

quote:

kapalı veya ters yolları sürekli nasıl iptal edilir birde sınırsız güncelleme olacagına nerden bakılır?

primoyu açın Bul/harita üstünde bul dedikten sonra kapatmak istediğiniz yola tıklayın sonra alttaki diğer menüsünü açın, orada Avoid Route Segment yazan yere tıklayın açılan menüde Permanentely e tıklayın ok deyin orası devamlı kapanmış olur.Ücretsiz haritaya bakacak bir yer yok malesef..

kusura bakma ama anlattıgını ekran görüntüsü ile anlatabilirmisin?
  • Navigasyon/bul/harita üstünde bul
     Goldmaster gps kullanıcıları burada toplansın. İlk mesaj güncel.

Açılan haritada bloklamak istediğin yola tıkla

Sonra alttaki Diğer menüsünü aç

açılan diğer menüsünde ''Avoid Route Segment yazan yere tıklayın''

Daha sonra açılan sayfada Permanentely e tıklayın

Daha sonra açılan sayfaya ok dediğinizde seçtiğiniz yol bloklanmış olur..

• adres bul seçeneğinde şehri seçtikten sonra direk sokak ismi istiyor. mahalle falan yazsak da pek başarılı bulmadım ben adres arama seçeneğini. sanırım google maps le kıyaslıyorum :) fazla beklentiye girmemek gerek herhalde :)

bu arada bluetoothdan handsfree konuşurken sesin kesik kesik gelme durumuna çözüm bulan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurboy

adres bul seçeneğinde şehri seçtikten sonra direk sokak ismi istiyor. mahalle falan yazsak da pek başarılı bulmadım ben adres arama seçeneğini. sanırım google maps le kıyaslıyorum :) fazla beklentiye girmemek gerek herhalde :)

bu arada bluetoothdan handsfree konuşurken sesin kesik kesik gelme durumuna çözüm bulan var mı?

Şehir kısmına mahalle,site adı,posta kodu vs yazarakta arama yapabilirsiniz..
  • @_imkansız_
    tşk ederim ilk fırsatta bakacagımda benim goldmaster nav 433 igo primoda vardır umarım. Birde ekran görüntüsünü nasıl aldın?
  • Merhaba Arkadaşlar

Bende Nav 433 aldım herşeyi ile çok güzel fakat araç FM transmitter de sorun yaşıyorum sizdede oluyor mu frekansı diyelim 101.00 yapıyorum çalarken çızırdamaya başlıyor 101.01 yapınca düzeliyor bir süre sonra 101.01 de de çızırdıyor tekrar eski haline 101.00 a getiriyorum düzeliyor.Bu sürekli böyle gidiyor.Sizdede böyle sıkıntı var mı ben bunu nasıl çözerim.
  • Aynı sorun 514 modelindede var.Navigasyon esnasında mp3 çalamadığı için zaten FM vericiyi kullanmıyorum
  • arkadaşlar nihayet yeni modelleri de eklediler naviextras sitesine :) Hayırlı olsun...
  • arkadaşlar güncelleme var derken sonrasında nav 433 cihaz navigasyona geçmiyor
    reset, geri yükleme vs. yaptım olmuyor formatlayıp yedegi yüklüyorum olmuyor ne yapmalıyım yardım imdat...
  • quote:

arkadaşlar güncelleme var derken sonrasında nav 433 cihaz navigasyona geçmiyor
    reset, geri yükleme vs. yaptım olmuyor formatlayıp yedegi yüklüyorum olmuyor ne yapmalıyım yardım imdat...

Cihazınız servise gidecek başka yapılacak birşey yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

quote:

arkadaşlar güncelleme var derken sonrasında nav 433 cihaz navigasyona geçmiyor

Cihazınız servise gidecek başka yapılacak birşey yok..

kendim yapamazmıyım?
  • 0212 6930202 nolu telefondan ayyıldız A.Ş yi arayın ve sorun,zaten durumu anlatınca size cihazı bize gönderin diyeceklerdir.
  • NAV 514 almayı düşünüyorum.Diğer cihazlara kıyasla içindeki yazılımın artıları/eksileri nelerdir?
  • GOLDMASTER NAV-432 4.3inç NAVİGASYON Bugün indirimli.Alınabilir bir cihaz mıdır?
  • http://www.gmnavigasyon.com/ adresindeki kampanyalı ürünlerde kazandığım %30 indirim kuponu satılıktır. seçtiğiniz ürüne göre 63-100 tl arasında indirimi vardır. Şimdi baktım portable dvd playerlardada indirimi varmış ama o ürünleri göremedim. ilanım dükkanımdadır.
  • Bende bu bonus kampanyasından aldım cihazı güzel gibi ama gps uydularını bulması 10dk yı buluyor acaba benimkindemi sorun hepsimi oyle merak ettim? bir kere buldumu sorun yok ama ilk bulana kadar 11 uydunun cıktığını bile gör
    yorum ama uyduların yeşile donmesi neden uzun suruyor anlamıs değilim? Bir uzman görüşü olan varsa sevinirm tşkler..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.