Şimdi Ara

GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.116
Cevap
10
Favori
62.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mesut Abi tamam her şeyi anladım ama neden 2 GB ram? :(

• Ram neden 2 değil. Her şey güzel fakat ram!

• quote:

Orijinalden alıntı: paradoksumsu

Böyle gelişmeler görmek inanın beni çok mutlu ediyor. Çok geliştirdi General Mobile son dönemde kendisini. Yapıyor diyebileceğimiz bir firma var ülkemizde artık.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Neyin kafasini yasiyosun kardes sen .. sanki babanin firmasi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten güzel bir telefon olmuş ama Discovery 1'i değiştirmek için aklımı çelen büyük bir gelişme göremedim.Discovery1 en az 1 sene daha beni idare eder,o zamana kadar da Discovery3 çıkar o zaman değiştiririm cihazımı.
    GM'ı yermek için sudan sebeplerle saldıranlar olmuş,söyledikleriniz hoş değil.Kendini bu kadar geliştiren ve yenilikler için kullanıcıların tavsiyelerini önemseyen bir Türk firmasına her ne olursa olsun destek olmalıyız diye düşünüyorum.
  • Moto G 16 gb model ABD'de 200 dolara satılıyor. Özellikler hemen hemen aynı sayılır. Bana göre 600-650 tl den yukarı bir fiyattan gelmemesi lazım.

• ram 1.5 olmalıydı bence tek eksiği bu diğer özeellikleri fiyatını uygun tutması için mantıklı.

• GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj
  • türkiyede üretim ve ihracat dedi ya daha bişe istemem. yeterki bişeler yapalım üretelim.General mobile kullanıcı odaklı strateji ile giderse çok işler becereceğine inanıyorum. discovery 2 ye gelirsek ,kamerası güzel olursa 2014 piyasasının telefonu olur.
  • Bence gayet güzel, kategorisine uygun bir telefon olmuş. Bence Ram normal, Pilin büyüklüğünü ve 5 inç olması da güzel olmuş. Ayrıca bu telefonda snapdragon 600 hatta 800 beklemek hayalperestlikten başka bir şey değil, şüphesiz ilk telefon başarılı oldu, bence bu telefon da 700 civarı satılırsa başarılı olur.
  • Yahu ucuz cihaz işte.

RAM şu olsun ekran bu olsun işlemci bu model olsun derken diğer telefonlara geliyor fiyat.

Destek versin fiyatı da ucuz tutsun yeterli.
  • 2. Neslin erken çıktığına inanıyorum. 1. Nesil hala çok satarken 2. Sine gerek yoktu.

• S3 alırken Discovery piyasada olsaydı fiyat avantajı nedeniyle aklımı çelip Discovery alabilirdim ama S3'ten sonra 1 GB ramli bir telefon almayı hiç düşünmüyorum. S3 yerine Discovery tavsiye edebiliyordum eskiden. Discovery 2'nin arka kamerası başarılı olduğu takdirde ve batarya ömrü fena olmazsa ağırlıklı olarak orta yaş üstü ve telefonla çok işi olmayan yakınlarıma tavsiye edebileceğim bir telefon gibi duruyor. Belki bu donanıma 1 GB'tan fazlası pek katkı sağlamıyordur, fiyat arttırmasın diye koymayalım demişlerdir ki en büyük hataları bu olmuş tüketicinin gözünde. İlk Discovery'nin etkisini yaratmadı benim gözümde. Telefon iyi ama rami az denilerek çok kişi almayacaktır.
  • 16GBlik versiyonu 1.5Gb rame sahip olsa idi 799TLlik fiyat ile tadindan yenmezdi yinede cok basarili bence

S400 gayet iyi gorunuyor bu arada ilk basta bende cok sasirmistim

• 2gb ram isteyen liselilere sormak isterim piyasada hangi 700 liralık telefonda 2 gb ram var? Siz bunu 2000 liralık note 3 le karıştırdınız.

• arkadaşlara katılıyorum 1gb ram de neyin nesi yaaa...
    en az 2gb olmalıydı

• Kesinlikle muzaffer gölcüyü tebrik etmek istiyorum gine güzel bi is cikicak inaniyorum burdan tek söyleyebilecegim ins bi gün donanimida kendiniz faliyete gecirerek bir amirel gemisi modeli yapip tüm dünyaya bizde bu işteyiz dersiniz bizinde paralarimizin nereye gittigini biliriz en azindan başaraliranizin devamini diliyorum

Ayrica arkadaslar muzaffer bey 720p olayini donanimhaberden aldik dedi yanlis anlamadiysam ama chipsetle ilgili bisey söylemedi sanirim ama olsun güncel versiyon sonucta ram konusunda kesinlikle haklisiniz alimayi düsünen arkadaşlara şimdiden hayirli olsun

Not : g2 kullaniyorum adam discovery 1 e 4.4 gelcek dedi yav yazik yazik örnek al biraz LG türkler neler yapiyor :D

• BLU Products mallarını ülkemizde dağıtan firmaya hala yerli üretim diyenler var.

• Ben geçen günde yazdım bu fiyattaki telefon için S400 problem degil ama benim eleştirdiğim nokta ram en az 1,5gb olmalıydı ki Discovery 1'den farkı olsun.
  • Bence şöyle olsun

Discovery 2 4gb 1gb ram 650 tl
    Discovery 2 16gb 2gb ram 750 tl

Böyle yapsınlar bari

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.