Şimdi Ara

giulietta performans?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu aracın dizel motorunun performansı nasıl.105 hp yeterlimi yoksa hantalmı kalıyor?aslında bu aracın 1.4 170 hp manuelini almak istiyordum ama bi kaç bayiyi aradım fakat ellerinde yokmuş, nedeni sorduğumda ise 2012 den itibaren üretilmediğini söylediler?2. el mi alsam yoksa dizel motorun performansı yeterlimi bu aracı kullanan arkadaşlardan yardım bekiyorum.cevaplarınız için teşekkürler.

• Jülyet alıp 105 hp almanın bir mantığı yok.Adam gibi 170 hp alınır ikinci elde olsa binilir.Temiz illaki bulunur.Zaten sorunlu bir otomobil değil.
  • bende öyle düşünüyorum ama ne hikmetse 2012 den itibaren manueli üretilmiyor dedi.tutulmuyordamı getirilmiyor yakıtımı çok anlamadım.peki otomatik şanzımanı nasıldır bilginiz varmı?
  • kesinlikle 170 lik derim.vites geçişleride performansıda harika. otomatik tercih edildiği için manuel getirmiyorlar sanırım
  • valla bende 105 hp'lik var, denildiği gibi uçamıyorum, kaçamıyorum ; şimdiki aklım olsa 170 hp alırdım ama şu da var ki rahat rahat geziyorum. Ş içi 6lt 'nin üzerine çıkmıyor
  • 105'lik pek iyi değil, biraz fazla cansız geliyor. torku, altlarda toplaması güzel de bastıkça çok zevksiz bir hal alıyor, Giulietta'nın sesi de görüntüsü de olmayan versiyonu. ayrıca dizel motor burunda fazla ağırlık yapıyor, 1.4 turbo'ya göre daha fazla önden kayma eğilimi var.

1.4 multiair yakıt-performans-keyif kombinasyonunu en iyi sağlayan motoru Giulietta'nın.
  • alınacaksa 170hp tct şanzumanlı otomatik vites alınır. dna sistemi de var hem. başka da alınmaz.
  • 105 hp dizel hantal değil ama 105 hp dizel rakiplerine göre hantal değil

bu tasarım bir aracı ben 170 hp alırım

manueli yoksa da otomatiğini almanı tavsiye ederim

şanzıman sorunlu değil gayet güzel direksiyondan kumanda f1 vites opsiyon yalnız

otomatik alırsan bu opsiyonu da almalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

105 hp dizel hantal değil ama 105 hp dizel rakiplerine göre hantal değil

şanzıman sorunlu değil gayet güzel direksiyondan kumanda f1 vites opsiyon yalnız

Manuel'i yoksa diyorsun da

Tct nin 0-100 U ve yakıtı manuel den daha iyi

Tabi zevke bağlı ama istanbul da manuel ne bileyim

Alınacaksa Beyaz + kırmızı deri + çift egzoz

Sanırım sport 2 seçeneği veya sport 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 15 Ekim 2013; 12:02:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

105 hp dizel hantal değil ama 105 hp dizel rakiplerine göre hantal değil

Manuel'i yoksa diyorsun da

Tct nin 0-100 U ve yakıtı manuel den daha iyi

Ben de manuel yoksa tct al dedim zaten

niye alıntı yaptın?
  • 170 hp candir

• 105 hp dizel modeli sadece ekonomi amaçlı bir model. Performans beklentin olmasın.
    170 hp manueli sorduğumda bana da artık üretilmiyor dediler ancak aslında üretiliyor sadece Türkiye'ye getirmiyorlar. Bence sipariş verip 1-2 ay beklersen getirtebilirsin. Ya da 2. el temiz al, 70.000'lik distinctive+spor paket araçlar 2. elde 50'ye gidiyor.
    Ancak şunu da söyleyim TCT otomatik gerçekten güzel. Performansı ve yakıt tüketimi manuelden daha iyi ve kronik bir arızası yok. Yeni piyasaya çıkan 240 hp Alfa 4C bile bu şanzımanı kullanıyor. Şu an piyasadaki en sorunsuz ve dayanıklı çift kavrama şanzıman TCT'dir.
  • grossien G kullanıcısına yanıt
    105'lik dizelin performansı kullanmaya alışkın olduğunuz araca gore değişir. 1.2, 1,4, 1.6 atmosferik araçtan gecen birisine özellikle sehir icinde (ara hızlanmalarda D modunda) harika gelebilir. Ancak Alfa 147 (ben), Tsı motor vs. araçlardan gecen birisine özellikle 100'den sonraki hızlarda yeterli gelmez.
    Manuel alınacaksa kesinlikle 2nci el diyorum. Performans meraklısı birisi oldugunuzu değerlendiriyorum, bu yüzden size spor paket şart

• Bu araba alinacaksa 170 hp olani alinmali bence

• Yeni kasa ne zaman çıkar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grossien

arkadaşlar bu aracın dizel motorunun performansı nasıl.105 hp yeterlimi yoksa hantalmı kalıyor?aslında bu aracın 1.4 170 hp manuelini almak istiyordum ama bi kaç bayiyi aradım fakat ellerinde yokmuş, nedeni sorduğumda ise 2012 den itibaren üretilmediğini söylediler?2. el mi alsam yoksa dizel motorun performansı yeterlimi bu aracı kullanan arkadaşlardan yardım bekiyorum.cevaplarınız için teşekkürler.

Hantal kalmaz normal kullanici icin,ama spor kulkanim diyorsan 170ligi alican.
    Veya soyle yapican:
    Fiat bravo modelinde ayni motorun 120hp ligini kullaniyor yani motor gelistirilmeye musait.
    Modul denilen bir olay var kendin bile doledigin zaman takip ckkarabiliyorsun.
    Fiyatda 800tl civari.
    Modullede 120 140hp civari guc alir alfa performansi yasarsin

• O sınıf otomobiller için 105ps dizel motor gayet yeter zaten o motorun torku 320nm olması lazım çekiş sorunu yaratmaz. Ek olarak TCT hızlanması, manuelden daha yavaş katalogları okuyup gelmeyin az araştırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

O sınıf otomobiller için 105ps dizel motor gayet yeter zaten o motorun torku 320nm olması lazım çekiş sorunu yaratmaz. Ek olarak TCT hızlanması, manuelden daha yavaş katalogları okuyup gelmeyin az araştırın.

TCT'nin daha yavaş olduğunu neye dayanarak söylüyorsun? Araştırın demektense bununla ilgili kanıtlar sun da herkes faydalansın?
  • Gayet iyi gidiyor .Benzinli performansı vermez tabi ama ara hızlanmaları falan çok iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.