Şimdi Ara

GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.082
Cevap
85
Favori
149.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha dinleme fırsatım olmadı hafta sonu kurucam yavaş yavaş tamamlıycaz. sistemi komple heco yapamadım ama centeride dali zensör vokal yaptıkmı tamam olacak inşallah ilgin için teşekkür ederim
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    Abi zamanla hepsi olur sen zaten zensor serisini merak ediyordun şimdide kullanacaksın serinin diğer üyeleri de zamanla gruba katılır set tamamlanmış olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam hayırlı olsun iyi günlerde kullan, deneme yapabildin mi. Zensor 1 lerin temiz berrak sesi var surround olarak memnun kalırsın gibime geliyor.
  • yok hocam daha denemedim inşallah hafta sonu ama çok istediğim bir kolondu aldığım iyi oldu yoksa hep aklımda kalıcaktı sistemi yavaş yavaş dali zensör yapıcam önlerede zensör3 düşünüyorum bakalım kısmet tabiiki gelen kargonun içinden salata veya başka birşey çıkmazsa
    :) inşallah memnun kalır keyifle kullanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: asafak76

:) inşallah memnun kalır keyifle kullanırsın

Çok teşekkür ederim inşallah sizde dali zensor1 kavuşursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

daha dinleme fırsatım olmadı hafta sonu kurucam yavaş yavaş tamamlıycaz. sistemi komple heco yapamadım ama centeride dali zensör vokal yaptıkmı tamam olacak inşallah ilgin için teşekkür ederim

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın...

• Çok teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tema59 -- 22 Haziran 2014; 19:14:38 >
  • Selamlar,

Elimde Harman Kardonun eski bir avr si ve hkts-9 hoparlör seti var.
    Ben pio vsx-323 avr alsam işimi görürmü sıkıntı olurmu çalışmasında.

Zaten çok yüksek ses açamıyorum şu anda işimi görüyordu ama Harman Kardon avr si eski kaldığı için yeni codecleri desteklemiyor ve
    bende en azından şimdilik böyle bir geçiş yapmayı düşünüyorum.

Gördüğüm kadarıyla 750 tl bir fiyat bu model için uygun fiyat olarak görünüyor.

Teşekkürler.
  • ecguven kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam 323 senin isini rahatlıkla görür 750 850 arası satılıyor alacağın yere göre değişiyor

• Merhaba.Upgrade sebebiyle elimdeki 1 senelik VSX-520 satılıktır.İlgilenenler pm den ulaşabilir.
    selam, haftasonu test etme imkanınız olmadı galiba yoksa salatalık mı çıktı kutudan :) bende zensor 1 düşünüyordum ama sanırım bütçeyi biraz daha arttırıp başka hop düşüneceğim ama bir süreliğine yine ertelemem gerekiyor halen subwoofer olayına giremedim aksilik olmazsa artık önümüzdeki ay onu halledeceğim erteleye erteleye bir hal oldum.
  • yok hocam kargo bugün geldi daha açmak kısmet olmadı eve gidince bakıcam korkmuyor değilim inşallah salatalık çıkmaz
  • Orjinal bluray filmler dahil olmak üzere çoğu filmi izlerken diyaloglar az da olsa kisik oluyor muzik efektler cok oluyor zaman zaman diyaloglarda acmam sonra hemen kismam gerekiyor .. Ses sistemlerinde de bu tür sorunlar yaşayan var mı ? Sinir oluyorum valla.Kıs aç kıs aç. Aksiyon sahnesine geçildiğinde hemen kısıyorum ama o sahnedeki diyaloglar anlaşılmıyor mesela bu sefer de ?
    Orjinal olmasa anlarım ama orjinal yani.MKV ler de bile bu sorun yok orjinallerde nasıl olur diyorum ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam ben yaşıyorum ses sistemin nedir ?

• Hobaa..Sistemi olanlar da yaşıyorsa o zaman işimiz iş.Almam orjinal falan artık
    Sistemim henüz yok
    Sadece sistemle alakalı değil hoparlörler kablolar ve ayarlarda isin içine giriyor

• Mutlaka ki..
    Fakat disc böyle yani ? Kaynak sorunlu bir bakıma.Hoparlör ile dengeli olması mümkün mü ?
    Ses işinde tüm ekipmanların uyumlu olması gerekir kaynak tek basına hic bir ise yaramaz

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.