Şimdi Ara

GIGABYTE GA-EP35-DS3P ANAKARTIMDA USB BELLEK SORUNU!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mevcut sistemimde GIGABYTE GA-P35C-DS3R (Rev. 2.1) combo anakartimi degistirip yerine GA-EP35-DS3P anakart i aldim.

sistemi topladim ve windowsu kurdum her sey normal usb klavyem ve mausum calistigi halde usb bellek taktigim zaman calismiyor ve asiri derece de bellekler isiniyor anlamis degilim nerde ise el degmeyecek kdr isiniyor bellekler.

usb ler den biri duzgun calismadigindan bir hata olmus olabilir diecem ama aygit yoneticisinden baktigim zmn hata yok + klavye ve fare calisiyor..

bios f1 idi f3 yaptim ayni.. intel driverleri kurdum sonuc yine degismedi acaba anakart mi arizali dir yada atladigimiz bir yer mi var cozemedim. bu konuda yardim isterim...

• yokmu yardim etcek arkdslar deli olcam moral sifir..

karti degistirmeyi dusunurum artikin yoksa icime sinmez bu saatten sonra.
  • ANAKART SÜRÜCÜLER, YAZILIM VE BIOSUNU UPDATE ETMENİZİ ÖNERİRİM.
    BENDE HİÇBİR SORUN YOK HATTA USB HDD NEREDEYSE DAİMİ TAKILI SORUNSUZ....
    BİRDE BAŞKA USB BELLEK DENEYİN...
  • Valla bendede bu anakarttan var ama sapasağlam çalışıyor. usb lerde hiç bir sorun yok. Ya senin sistemde bir sorun var yada anakartta.

___________________________________________________________________________________
    Gigabyte Ga-ep35-ds3p 1333mhz - Core 2duo E8400 3000mhz - Gigabyte Geforge 8400 gs - Samsung 500 Gb 16mb sata 2 -Samsung Sh-s202n Dvd-write 20x -Hi-level 2gb 800mhz ddr2 ram- Thermaltake m9 vi1000 - Psu HIGH POWER 500W

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasagi -- 19 Mayıs 2008; 0:27:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.