Şimdi Ara

GİGABLUE PROFESYONEL LİNUX SETTOP BOX ÜRÜNLERİ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
5
Favori
48.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HDsatış

d smar modül için

http://www.hepsidijital.com/dsmart-hd-modul-eglence-paket#0

buradan alabilirsiniz.

Selamlar, Gigablue Quad Plus için canlı destekten iletişim kurmaya çalıştım sizinle, ve ilgi alaka sıfır yani oralı bile olmuyorsunuz? nasıl iştir bu anlamadım sanki bedava mı vereceksiniz makinayı...

• quote:

Orijinalden alıntı: stone2003

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mdevran

arkadaşlar merhaba,

uydu tv işlerinden pek anlamam,
    aylık ödeme sistemlerine de hep karşıyımdır. (digiturk, dsmart vsvs)
    çok tv izleyen birisi değilimdir.

bir tane alayım kafam rahat etsin 4 5 sene uğraşmayım.
    biraz inceledim ccam server filan yıllık alınabilir onda sıkıntı yok,
    nişanlım isterse dsmart modülü de alırım (gerekli değil)
    kayıt özelliği var sanırım extra takılan hdd ile.
    en fazla 1 uydu daha takarım hadi çok heves edersem.
    smart özelliğide hoşuma gitti.

HD800 UE PLUS düşünüyorum ama ne dersiniz fikirlerinizi almak isterim.
    ona göre karar vereceğim.

şimdiden teşekkür ederim.

Plus modelleri özellikle çok fazla talep edilmeye ve kullanıcıların beğenisini kazandı. hem teknik veri anlamında tamamen yenilendi hem de çok şık bir kasa dizaynına sahip oldu. Tavsiye edebileceğimiz bir üründür.

On numara cihaz. Tek eksiği Transcoding özelliği, eğer o da olursa uzun soluklu bir cihaz olur. Menü geçişleri kanal geçişleri çok hızlı. Daha önce azbox kullandım. Azbox dan sonra Ferrari gibi geldi.

Bu özellikte çoktan geldi (transcoding) eksiksiz bir ürün oldu diyebiliriz.

• @HDsatış yeni kanal listesi hazır mı acaba?
  • Yeni kanal listesini Türksat 4A ya geçildiği gece yayınladık. Gigablue nin resmi sitesinde var. Yine 4.4.2 yazılımına sahip gigablue cihazları ilk gün internetten yeni kanal listesini indirdi. Ben resmi sitesinin Linkini vereyim buradan güncel kanal listelerini takip edebilirsiniz En alttaki liste günceldir.

http://gigablue.com.tr/download/index.php?dir=GigaBlue%20Settings%20%28Kanal%20Listesi%29/
  • Sorması ayıp 4.4.2 yazılıma sahip cihazlar internet üzeri otomatik kanal listesini nasıl indirdi? Zira ben de 4.4.2 yazılımı kullanıyorum
  • HDsatış H kullanıcısına yanıt
    Sn. HDsatış, birkaç gün önce mağazanızdan ön sipariş ile GigaBlue UE Plus aldım cihazdan gayet memnunum, sormak istediğim ağımda WD Mybook live NAS cihazı var burda filmlerim var giga üzerinden nfs ve samba kurulumu yaptım, fakat media player üzerinden göremiyorum nas üzerinden filmleri nasıl seyredebilirim?
  • Haziran 2013 tarihli hepsidijital faturali gigablue hd quad var elimde. Hic bir sorunu vs yok..
    Digitürk aldığım icin bosa çıktı. Ilgilenen olursa ozel mesaj ile ulasabilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Sorması ayıp 4.4.2 yazılıma sahip cihazlar internet üzeri otomatik kanal listesini nasıl indirdi? Zira ben de 4.4.2 yazılımı kullanıyorum

4.2 yazılımla menüden eklentiler yeşil tuş ( eklenti indir) gelen seçenklerden setting e girip orada gigablue_hepsidijital(git5) bunu yükleyerek güncel kanal listesini yükkemiş olursunuz. Oldular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventh

Sn. HDsatış, birkaç gün önce mağazanızdan ön sipariş ile GigaBlue UE Plus aldım cihazdan gayet memnunum, sormak istediğim ağımda WD Mybook live NAS cihazı var burda filmlerim var giga üzerinden nfs ve samba kurulumu yaptım, fakat media player üzerinden göremiyorum nas üzerinden filmleri nasıl seyredebilirim?

Bağlantı nokatası eklemeniz lazım

Şu şekilde yapın sırasıyla

menü - kurulum-sistem-ağ-bağlantı noktası ekleye giriş hdd nizi gösterin ve kendi hdd kullanma seçeneğini evet yapın OK leyip kaydetmeniz yeterli.
  • 2015 yeni gigablue gelicekmiş duyduguma göre ne gibi degişiklik olucak UHD TV için bir gelişme vardır umarım
  • evet 2015 te yeni modeller aramıza katılacak. UHD uydu alıcısıylada 2015 te tanışmış olacağız. Ancak linux enigma 2 tabanlı cihazların belirli bir fiyatın üzerinde olması bütçesi daha kısıtlı kişilerin bu cihazlara saip olması için daha ucuz bir modelde piyasaya sunulacak.
  • hd 800 solo da sd yayınlarda aşağıdaki fotoğraftaki gibi görüntü çizik çizik oluyor.logolarda daha belirgin.
    hd yayınlarda ve menü grafiklerinde sorun yok
    openmips 4.2 kullanıyorum.
    bu sorunu nasıl düzeltebilirim
    GİGABLUE PROFESYONEL LİNUX SETTOP BOX ÜRÜNLERİ
  • quote:

evet 2015 te yeni modeller aramıza katılacak. UHD uydu alıcısıylada 2015 te tanışmış olacağız. Ancak linux enigma 2 tabanlı cihazların belirli bir fiyatın üzerinde olması bütçesi daha kısıtlı kişilerin bu cihazlara saip olması için daha ucuz bir modelde piyasaya sunulacak.

sayın yetkili,

ue plus modelleri kesinlikle ocak sonuna kadar yetişecek mi? bunun garantisini verebilir misiniz? eğer bunun sözünü verebilirseniz hemen siparişi sisteminizden geçeceğim.

sizden haber beklemekteyim.

teşekkürler.
  • Hepsidigital Yetkililerine Saygılar.Benim Sabırsızlıkla beklediğim Şubat sonuna doğru yeni gelecek olan modellerde SCART TV(RGB-CVBS)Olacak mı?Eski modellerde TV SACART mutlaka vardı.Neden kaldırıldı anlamış değilim.TV SCART bütün cihazlarda olmazsa olmazlarından.Örnek:İkinci Tüplü tv lerde veya Yazlıklardaki TV lerde SCART ile bağlanıp bu HARİKA cihazın tadını çıratmamız lazım.Sizlerden RİCAM'ız Lütfen Almanyadakiİmalat yeri ile temasa geçipte bu scart ın bütün cihazlarda yeniden eklenmesini belirmeniz.
    GİGABLUE un rakibi olan VU+ cihazların hepsinde TV SCART mutlaka oluyor.
    Ben sabırsızlıkla SCART çıkışlı olan modelinin Karaköydeki Firmanıza gelmesini Bekliyorum.Çalışmalarında Başarılar.SAYGILAR...
  • Syn e çapkan

Çok yakında çekim yapmışsınız. Bu tamamen sd yayın sistemindeki çöznürlikle alakalıdır. Tüm uydu alıcılarında sd yayınlarda bu bozulma az yada çok olacaktır. Yavaş yavaş tamamen hd yayınlara geçilmesi ile bu sorunlarda ortadan kalacaktır. Yinede çözünürlik ayarlarınızdan ince ayarlama yaparak görüntüde iyileşme sağlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrKuNEwRaN

quote:

evet 2015 te yeni modeller aramıza katılacak. UHD uydu alıcısıylada 2015 te tanışmış olacağız. Ancak linux enigma 2 tabanlı cihazların belirli bir fiyatın üzerinde olması bütçesi daha kısıtlı kişilerin bu cihazlara saip olması için daha ucuz bir modelde piyasaya sunulacak.

sayın yetkili,

ue plus modelleri kesinlikle ocak sonuna kadar yetişecek mi? bunun garantisini verebilir misiniz? eğer bunun sözünü verebilirseniz hemen siparişi sisteminizden geçeceğim.

sizden haber beklemekteyim.

teşekkürler.

Quad plus ve se plus lar erken geliyor ue plus hemen arkaından gelecek ue plus şubat başını bulabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyar esen

Hepsidigital Yetkililerine Saygılar.Benim Sabırsızlıkla beklediğim Şubat sonuna doğru yeni gelecek olan modellerde SCART TV(RGB-CVBS)Olacak mı?Eski modellerde TV SACART mutlaka vardı.Neden kaldırıldı anlamış değilim.TV SCART bütün cihazlarda olmazsa olmazlarından.Örnek:İkinci Tüplü tv lerde veya Yazlıklardaki TV lerde SCART ile bağlanıp bu HARİKA cihazın tadını çıratmamız lazım.Sizlerden RİCAM'ız Lütfen Almanyadakiİmalat yeri ile temasa geçipte bu scart ın bütün cihazlarda yeniden eklenmesini belirmeniz.
    GİGABLUE un rakibi olan VU+ cihazların hepsinde TV SCART mutlaka oluyor.
    Ben sabırsızlıkla SCART çıkışlı olan modelinin Karaköydeki Firmanıza gelmesini Bekliyorum.Çalışmalarında Başarılar.SAYGILAR...

Sizlerde gelen talepleri üreti firtmaya iletiyoruz ancak teknolojik yenilikler de çoğunluklu tercihler ön plada oluyor. Scart çıkış plus modelleri ile kaldırıldı. Çünkü eski teknolojidir. Ancak onun yerini tutan tos komponent çıkışı ile scart bağlantı yapabiliyorunuz ( bir ucu tos bir ucu scart kablolar var bunları kullanarak eski tip tüplü tv lere bağlantı yapabilirsiniz) Farklı markalardada bazı modellerde scart çıkışı kaldırılmaya başlandı. Üretici firma için gereksiz maliyet oluşturduğu görüşü var. Saygılar.

• quote:

Syn e çapkan

Çok yakında çekim yapmışsınız. Bu tamamen sd yayın sistemindeki çöznürlikle alakalıdır. Tüm uydu alıcılarında sd yayınlarda bu bozulma az yada çok olacaktır. Yavaş yavaş tamamen hd yayınlara geçilmesi ile bu sorunlarda ortadan kalacaktır. Yinede çözünürlik ayarlarınızdan ince ayarlama yaparak görüntüde iyileşme sağlayabilirsiniz.

katlanıcaz gibi duruyor.
    3 ay önceye kdar 40" tv kullanıyordum .farketmemiştim şimdiye kadar bu sorunu.
    aşağıdaki fotoğraflardan sorunu daha iyi anlayabilirsiniz.
    cihaz 576i yi 1080i ye yükseltemiyor.
    menü grafiklerinde sorun yok.
    kullandığım tv nin dahili tuneri

gigablue hd 800 solo

• 2 görüntüde aynı uzaklıktan çekilmemiş ancak yinede TV lerdeki bazı dahili uydu alıcılarının uydu alıcılarının tümünden daha iyi çözünürlük sağladığı doğrudur. Ancak tv deki dahili uydu alıcılarla server ve biss olayı ( bazı yerli markalar hariç) yoktur.
  • Selamlar hdsatış...yeni modellerinizin çıkış tarihi ve fiyatları belli oldu mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.