Şimdi Ara

Ghost Recon: Future Soldier™ (ÇIKTI) (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
850
Cevap
0
Favori
41.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyundaki niciniz ne eklim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Oyundaki niciniz ne eklim.

TechnicsBJK hocam
  • Technics kullanıcısına yanıt
    Saol. Oyunu 20 dk. da kurdum 1.5 saattir update yapıyor oyun.
  • :) 1.8 e kadar update i var. her zaman bakarız sıkıntı yok ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Ubisoft, son Ghost Recon oyununun da piyasaya sürülmesinin ardından, seriye devam edeceklerini açıklamış, ancak konu hakkında bilgi vermemişti. Görünüşe göre firma, Ghost Recon ismini "gelecek" kavramıyla birleştirerek günümüzden uzak bir zaman dilimindeki operasyonları önümüze serecek.

Ubisoft, "Ghost Recon Future Soldier" markasını lisanslamış ve açıklama olarak da hem konsollar, hem de kişisel bilgisayarlar için "oyun yazılımı" yazıyor.

Şimdilik başka bir bilgi yok, ama yeni bir GR oyununun geleceğinden eminiz.

MerlininKazanı

Cok onceden de vardı o oyun cracklı oynuyodum o ayrı bıseyde :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu kurdum ve denemek için hızlı maçlara girdim 10 dk. kadar sorunsuz çalıştı oyun. Arkadaş olarak sizi eklemeye çalıştım
    Oyuna girerseniz buraya not düşün bulmaya çalişim yada clan konunuz neresiyse oradan takip edebilirim.
  • Dostum 1-2 maçlığını online olucam birazdan, denk gelemezsek te istanbula gitmeden yarın gece son bir tur atarim yine ;)
    giriyorum
  • Çok çok iyi bir oyun offline kodu bir harika

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Standard ile Deluxe arasındaki farkı bilen varmı ?
  • quote:

Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Standard ile Deluxe arasındaki farkı bilen varmı ?

bir kaç silah ve harita fazlalığı vardı sanırım. Bu arada oyun steamde kampanyada 5 tl saldırın deluxe te 5 tl 10 tl oyun
  • Birkaç yerde okuduğum kadarıyla multiplayer'i çok sıkıntılıymış ve coop olayı yalanmış, yani alınmaz bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

quote:

Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Standard ile Deluxe arasındaki farkı bilen varmı ?

bir kaç silah ve harita fazlalığı vardı sanırım. Bu arada oyun steamde kampanyada 5 tl saldırın deluxe te 5 tl 10 tl oyun

Bende var biliyorsun fakat deluxe aklıma takıldı. Steam 'de var alsammı diye düşündüm.
  • quote:

quote:

quote:

Bende var biliyorsun fakat deluxe aklıma takıldı. Steam 'de var alsammı diye düşündüm.

7.5 tl deluxe ama steam versiyonu olmalı oyunun aynı şekilde ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Deluxe ayrı paket yani komple zannımca. Fakat benim Uplay daki Ghost ile çakışır heralde yeni hesap açmak gerekicek ve işler karışık geldi bana, boş ver beni aşar gibi , tembellik rehaveti anlıyamadığım bir biçimde zaman ilerledikçe üstüme bir daha terk etmemecesine çöküyor.

http://store.steampowered.com/app/212630/

• bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    ya siz oyuna sahipsiniz sanırım, bu hikayeyi co-op oynama olayı doğru mu?
    bi kac kişi yapamadığını bi kac kişide yalan olduğunu solemiş
    beni bi aydınlatır mısınız
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Deluxe ayrı paket yani komple zannımca. Fakat benim Uplay daki Ghost ile çakışır heralde yeni hesap açmak gerekicek ve işler karışık geldi bana, boş ver beni aşar gibi , tembellik rehaveti anlıyamadığım bir biçimde zaman ilerledikçe üstüme bir daha terk etmemecesine çöküyor.

http://store.steampowered.com/app/212630/

olmaz uplay ve steam olayı uyuşmaz. yoksa fiyat bomba

• senaryoyu co op oynayamıyorsunuz, seçtiğiniz bölümleri oynayabiliyorsunuz.
    arkadasla almıstık buyuk bi hevesle :(
    yapcak bişi yok
    sp de sarar galiba :/
    ve senaryoyu coop oynamaının hic bi yolu yok dimi
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.