Şimdi Ara

Gevey ile iOS 4.3.3 Çalışıyor ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
6.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kendi sorumu kendim cevaplayayım. Babamın telefonunu 4.2.1 sürüm 3.10.01 baseband'den 4.3.3 sürüm 4.10.01'e yükselttim. (kendim Eylül'den beri software unlock bekliyorum fakat bu tarihten sonra çıkacağını sanmıyorum artık) Yeni baseband'de Ultrasn0w yüklememe gerek kalmadan tek bar sorunu halloldu. Pil konusunda da bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.
  • Arkadaşlardan bir kaç tanesi 4.3.3 ile çalışıyormu yazmış bana özel mesajla konuya bu yüzden hortlattım bu konuyu bilgilerinize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamzinxxx -- 8 Haziran 2011; 16:47:43 >
  • Sunsky dan siparis verip 4.3.3 deneyen oldu mu?
  • Arkadaşlar 4.3.3 e istemeden restore ettim, jb , ulstrasnow vs hiç bir işlem yapmadan gevey kullanabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SİBGATULLAH

Arkadaşlar 4.3.3 e istemeden restore ettim, jb , ulstrasnow vs hiç bir işlem yapmadan gevey kullanabilirmiyim.

Kullanabilirsin dostum ben jb yapmadan gevey kullanıyorum,ister jb'li olsun ister jb'siz kullanabilirsin ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schwadorf

quote:

Orijinalden alıntı: Dr Bishop
    derdime derman oldunn yaa 4.3.3 pil iyileşti diye geçip ultrasnow kurdum. kafayı sıyıracaktım gece yatıyorum bi kalkıyorum %20gitmiş. gün içinde 2kere şarj etmeye başlamıştım.

hemen kaldırıyorum,bırak tek diş kalsın valla.

quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

02.10 bb'da 4.3.3'deyim. Tek barım pil gayet iyi gidiyor. Tek barım ama alo dediğimde karşıdaki kişi ile çok rahat iletişim kurabiliyorum
    Edit: Ultrasn0w bence hangi sürüm olursa olsun kurmayın pilden yer.

ultrasn0w sadece telefonu açtığınızda operatörü bulurken çalışır, günde 100 kere aç kapa yaparsanız ultrasn0w pilden tabiki yer normal kullanımda pili aşırı kullanımı söz konusu değil.

yok üstad ben 2.10.04 üm.4.3.2 de tek bar sorununu cozeyim diye ultrasnow kurdum.bildiğin standby'da pil sürekli gidiyordu.su gibi..
    zaten bir iki arastırma yapınca gevey+ultrasnow'un tamamen pil katili oldugunu gordum.gevey ile suanda sıkıntısız kullanıyorum 2-3 gun gunluk kullanımda.tek bar olsun sorun degil goruntu dısında.

• drorbital

Tek bar sorunu var demiş arkadaşlarda sende full çekiyor ?
  • bende iphone geveyli kullanıyorum 4.1 sürümü daha şimdiye kadar hiç versiyon yüklemedim korkudan. şimdi 4.3.5 yüklesem direk olarak ultrasnow yada firmware falan yapmadan normal olarak yüklesem calisirmi yoksa ipodmu olur
  • Tek bar problemi için ultrasnowdan başka yol yok mu acaba? 5.0.1'de tek bar gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.