Şimdi Ara

Gevey ile iOS 4.3.3 Çalışıyor ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
6.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi 4.3.3 le gevey çalışıyor diyebiliriz. jb henüz çıkmadı değil i 4.3.3 için

teşekkrüler.
  • Tek bar problemi yaşayanlar cydia da ultrasnowu yüklesinler geçer
  • merhaba arkadaslar bı sorum olucak gevey aldm bugun kullanıyorum ama su ifile le rehber sorununu cozemedım bu ıfıle'ı ı-funbox'tan yoneterekmı yapıyoruz yoksa telın ıcıne ındırdıgım ifile'danmı
  • İkisinden de olur. Burada anlatilmisi var sondan ikinci mesaj.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=47739877&p=201#48965514
  • tesekkur ederım hocam ılgın ve alakandan dolayı hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasha23 -- 11 Mayıs 2011; 22:10:31 >
  • rebel sim de çalışıyor. arkadaşların bilgisi olsun..
  • @pasha23
    Sorunun çözülmesine sevindim. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

@pasha23
    Sorunun çözülmesine sevindim. İyi forumlar.

Tekrar tesekkurler sızede..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warfeet

rebel sim de çalışıyor. arkadaşların bilgisi olsun..

dostum şu rebel siminle bir video cekip koysana 112'yi arama derdi falan yoksa bende alıcamda emin olmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: drorbital

quote:

dostum şu rebel siminle bir video cekip koysana 112'yi arama derdi falan yoksa bende alıcamda emin olmak istiyorum

Youtube da çıktığından beri aratıyorum hiç bir demo videosu yok. Aksine, Rebel 'in Gevey imitasyonu olduğuna dair bir sürü video var. Hatta adamın teki uzun bir video yapmıştı, bunlar bize unterhered unlock diye sattılar ama öyle bir şey yok. Gevey ile tek farkı sim mesajının gelmemesi diyor. Yine 112 yi arıyorsun, uçak modunu açıp kapatıyorsun diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeneX

quote:

quote:

Youtube da çıktığından beri aratıyorum hiç bir demo videosu yok. Aksine, Rebel 'in Gevey imitasyonu olduğuna dair bir sürü video var. Hatta adamın teki uzun bir video yapmıştı, bunlar bize unterhered unlock diye sattılar ama öyle bir şey yok. Gevey ile tek farkı sim mesajının gelmemesi diyor. Yine 112 yi arıyorsun, uçak modunu açıp kapatıyorsun diyor.

rebel sim kart 1 ayda geldi... daha önceden gevey almıştım onu kullanıyordum, geveyde hiçbir problem yok. sadece 112 dışıda.
    rebel de ise tak sök yöntemiyle rebeli çalıştırdım şu anda gayet iyi.. fakat rebelin kargosu kutusu daha profesyonel şekilde geldi. Öyle çakma veya kopya gibi gelmedi. Durum şimdilik böyle..

rebel de çalışıyor, gevey de, fakat rebelde sök tak uçak modu al kapa tesadüfen çalıştırdım. Durum bu.. Rebel de şarj daha fazla gidiyor gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: ZeneX

quote:

quote:

Kalsın o zaman gerek yok üstad :) Forever Gevey

• rebel sim kart 1 ayda geldi... daha önceden gevey almıştım onu kullanıyordum, geveyde hiçbir problem yok. sadece 112 dışında.
    rebel de ise tak sök yöntemiyle rebeli çalıştırdım şu anda gayet iyi.. fakat rebelin kargosu kutusu daha profesyonel şekilde geldi. Öyle çakma veya kopya gibi gelmedi. Durum şimdilik böyle..

rebel de çalışıyor, gevey de, fakat rebelde sök tak uçak modu al kapa tesadüfen çalıştırdım. Durum bu.. Rebel de şarj daha fazla gidiyor gibi..
  • Evet beyler sim kart sorunu yaşşıyorsanız 4.3.3 e geçince. Tek çözüm gevey.Tabi geveyi kullanmak içinde redsn0w en son sürümle sürüm yükseltip jailbreak yaptıktan sonra çalışır.Denedim takır takır makine şarjda baya iyi gidiyor.
  • Sunsky dan alıpta 4.3.3 e update eden oldumu ?

Sorun çıkıyormu oradan gelenlerde ?
  • 4.3.3'ü son baseband ile kullananlar tek bar sorunu yaşıyorlar mı? (Ultrasn0w kurmadan)

Ben daha önce 2.10.04 baseband'li telefonumda 4.3.3'e yükselttiğimde tek bar sorununu çözmek için Ultrasn0w kuruyordum, o da çok fazla pil harcıyordu. Dolayısıyla 4.2.1'e geri dönmüştüm.

Şimdi babamın 4.2.1 sürümlü ve 3.10.01 baseband'li telefonuna 4.3.3'ü kurmak istiyorum fakat Ultrasn0w yüzünden pil sorunu olacaksa 4.2.1'de kalmayı tercih ederim.

Kısacası 4.3.3 sürüme ve son baseband'e sahip olan arkadaşlar tek bar sorununun devam edip etmediğini, Ultrasn0w kurup kurmadıklarını ve pil durumunu yazarlarsa sevinirim.
  • 02.10 bb'da 4.3.3'deyim. Tek barım pil gayet iyi gidiyor. Tek barım ama alo dediğimde karşıdaki kişi ile çok rahat iletişim kurabiliyorum
    Edit: Ultrasn0w bence hangi sürüm olursa olsun kurmayın pilden yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarerer -- 18 Mayıs 2011; 12:18:50 >
  • quote:

02.10 bb'da 4.3.3'deyim. Tek barım pil gayet iyi gidiyor. Tek barım ama alo dediğimde karşıdaki kişi ile çok rahat iletişim kurabiliyorum

Cevap için teşekkürler. Kendim için olsa tek barı sorun etmem fakat babam telefonu yeni aldı ve illa ki kafasına takar bu durumu.

Dediğim gibi 4.3.3 sürümü son baseband ile kullanan arkadaşlar Ultrasn0w kurmaya gerek olup olmadığını yazarlarsa sevinirim. Tek bar sorunu eski baseband'den kaynaklandığına göre yenisinde böyle bir problem olmaması gerekir mantıken.
  • quote:

02.10 bb'da 4.3.3'deyim. Tek barım pil gayet iyi gidiyor. Tek barım ama alo dediğimde karşıdaki kişi ile çok rahat iletişim kurabiliyorum

ultrasn0w sadece telefonu açtığınızda operatörü bulurken çalışır, günde 100 kere aç kapa yaparsanız ultrasn0w pilden tabiki yer normal kullanımda pili aşırı kullanımı söz konusu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr Bishop

quote:

ultrasn0w sadece telefonu açtığınızda operatörü bulurken çalışır, günde 100 kere aç kapa yaparsanız ultrasn0w pilden tabiki yer normal kullanımda pili aşırı kullanımı söz konusu değil.

yok üstad ben 2.10.04 üm.4.3.2 de tek bar sorununu cozeyim diye ultrasnow kurdum.bildiğin standby'da pil sürekli gidiyordu.su gibi..
    zaten bir iki arastırma yapınca gevey+ultrasnow'un tamamen pil katili oldugunu gordum.gevey ile suanda sıkıntısız kullanıyorum 2-3 gun gunluk kullanımda.tek bar olsun sorun degil goruntu dısında.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.