Şimdi Ara

Gereğinden düşük fps alıyorum..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, yeni PC dizdim kendime GTX970 / i5 4690k / MSI H97 ve 8GB Ram. Böyle bir PC'de 400-500'den aşşağı almamam gerekirken 150-200 arası alıyorum. Max FPS falan filan yok.. Lütfen ''Göz x'den fazlasını görmüyor'' gibi yorumlar atmayın..

Oyun içi ''shadow'' en yüksekte gerisi düşük ayarlarda oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHs SouhcNi -- 29 Temmuz 2015; 19:33:51 >

• Göz x'den fazlasını görmüyor
  • 150-200 yeterli zaten boşver
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHs SouhcNi

Arkadaşlar, yeni PC dizdim kendime GTX970 / i5 4690k / MSI H97 ve 8GB Ram. Böyle bir PC'de 400-500'den aşşağı almamam gerekirken 150-200 arası alıyorum. Max FPS falan filan yok.. Lütfen ''Göz x'den fazlasını görmüyor'' gibi yorumlar atmayın..

csgo/cfg/video yu açıp mat_queue_mode 2 yapın.Çalıştırma seçeneklerine de -threads 4 ekleyin.Bunun haricinde cs ile alakalı yapabileceğiniz fazla bi ayar yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

150-200 yeterli zaten boşver

Hocam biliyorumda, eski bilgisayar zaten 150 veriyodu 50 FPS için almış olmayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XGL

quote:

Orijinalden alıntı: CHs SouhcNi

Arkadaşlar, yeni PC dizdim kendime GTX970 / i5 4690k / MSI H97 ve 8GB Ram. Böyle bir PC'de 400-500'den aşşağı almamam gerekirken 150-200 arası alıyorum. Max FPS falan filan yok.. Lütfen ''Göz x'den fazlasını görmüyor'' gibi yorumlar atmayın..

csgo/cfg/video yu açıp mat_queue_mode 2 yapın.Çalıştırma seçeneklerine de -threads 4 ekleyin.Bunun haricinde cs ile alakalı yapabileceğiniz fazla bi ayar yok.

Sağ olun hocam, bilgisayara geçince deneyeceğim bakalım

• aaa oyunlarda 60 fps alıyorsanız bence gerisini sallayın. fps rakamına o kadar takılmayın zaten 200 civarı yüksek bir rakam.
  • cs go ultra sistem isteyen bir oyun değil.ondan bu kadar artış almış olabilirsinizç 200 fps gayet yeterli. diğer oyunlardaki fps artışlarını göz önünde bulundurun bence. gta 5 vs
  • aynı sistemle 320ye kadar cıktıgını görüyorum, 250-320 arası seyir ediyor, boş serverda fix 320-350, comunity serverlarında ise aim_botz da mesela 500-550.
    oyunun akıcı olması için 250+ fps ye sahip olmak gerekiyor, 250+ olması oyunda 1-0 önde olmanız demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

cs go ultra sistem isteyen bir oyun değil.ondan bu kadar artış almış olabilirsinizç 200 fps gayet yeterli. diğer oyunlardaki fps artışlarını göz önünde bulundurun bence. gta 5 vs

Hocam zaten biliyorum CS:GO'nun neler isteyip istemediğini, yani geforce 450'den 970'e geçiş yaptım 50 fps artışı gözüme çok az geldi, bi sıkıntı var. Oyunun ortasında ani donmalar oluyor çok sık olmasada

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.