Şimdi Ara

GERÇEK GENERAL GELİYOR 8MP KAMERA VE ÇİFT SİM KARTLI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
8.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMERİKAN Firması falan değiller bunlar arkadaşım.

Ürünlerinin sar değerlerini bile diğer çin mallarının sar ölçümlerini yapan firma yapıyor.

Burda anlatmak istediğim.

Bazı arkadaşlar general mobile yi diğer çin malı ürünlerden ayrı tutmaya çalışıyor ve diğer garantili çin mallarını kötülüyor sözüm onlara.
  • DST3gcool, picco, w1de 1900 var onun dışındakilerde yok, bu da amerika olayını düşündürüyor cidden
    bu yeni telefonların farkları dahili hafızalarının olması. Ondan öncekilerinin yoktu. Diğer marka telefonlarda da bu dahili hafıza işi yok. ki önemli bir olay. Bu bakımdan daha profesyonel yaklaşıyor. Farkettiğim kadarıyla kendilerini geliştirmek için çabalıyorlar, direk copy paste gibi üretmek istemiyorlar.
    ama tabii profesyonellikte gizli saklı iş yapılmamalı. daha açık olunmalı. şuan bir samsung aldığımda arkasında made in chine by samsung yazıosa ve beni rahatlatıyorsa önemli bir olaydır.
  • peki general mobile telefonlarının altında ne yazıyor made in china mı yoksa made in USA'mi
    bilmediğim için soruyorum??
  • Kullanma kılavuzlarında made in china yazıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alageyik34

Kullanma kılavuzlarında made in china yazıyor

kullanma kılavuzlarında sar değerleri mevcutmu acaba ????
  • Ondan emin değilim bakmak lazım, internet sayfasında sar değerlerini vermiş, 1-2 modeli vermemiş, onlar da 1'in üstünde diye yazmamışlar sanırım(Gm'e mail atmıştım, 1,338 gibi bi sayı sölemişlerdi picco için).
    Yanılmıyorsam dst3gcoolun kullanım kılavuzunda 2'nin altında olduğu yazıyordu, ancak dediğim gibi şuan havada bişi söylüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bageera

Bazı arkadaşlar general mobile yi diğer çin malı ürünlerden ayrı tutmaya çalışıyor ve diğer garantili çin mallarını kötülüyor sözüm onlara.

Firmaya bir dediğin yok yani
  • Nereye varmak istiyoruz onu bir türlü anlamadım.
    Ama bildiğim bir şey varsa bu topic çok uzun ömürlü olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: altinok

Nereye varmak istiyoruz onu bir türlü anlamadım.
    Ama bildiğim bir şey varsa bu topic çok uzun ömürlü olmaz.

Doğru bilinmesi gerekenler ortaya çıkartılıyor. ama.
    Umarım seni rahatsız etmiyoruzdur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenya64

quote:

Firmaya bir dediğin yok yani

Firmayada kızıyorum tabiiki.

Amerikan firması olmadıkları halde heryerde amerikan firmasıyız diyorlar.

Amerikada bir ofisleri varsa aşağıdaki sorularımı cevaplasınlar.

***AMERİKADAKİ OFİSİNİZE AÇILAN TELEFONLAR NİÇİN HEP OTOMATİK SANTRALE AÇILIYOR.
    ***AMERİKADA YAŞAYANLAR BÖYLE BİR MARKAYI NİÇİN KULLANMIYORLAR.HATTA MİLLİYETÇİLİKLE ÖVÜNEN BİR TOPLUM OLAN AMERİKALILARIN HANGİSİ GENERAL MOBİLE ÜRÜNÜ KULLANIYOR.VE DAHASI GENERAL MOBİLE ÜRÜNÜNLERİNİN HANGİSİNDE 1900 GSM var. AMERİKA DA SADECE 1900 GSM BANTI KULLANILDIĞI UFAK ÇOCUKLAR TARAFINDAN BİLE BİLİNİYOR.
    ***Amerikada yaşayan birtek kişi bu ürünü hangi mağazada almış. Alamaz hatta bu ürünlerden 1 tanesi o ülkede çalışmaz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bageera -- 12 Eylül 2008; 11:05:56 >

• ALTTAKİ İKİ ÜRÜN ARASINDA BİR FARK GÖRÜYORMUSUNUZ.

GERÇEK GENERAL GELİYOR 8MP KAMERA VE ÇİFT SİM KARTLI

DİĞER CHİNA OLAN'IN LİNKİ: http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=1935

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bageera -- 12 Eylül 2008; 12:32:23 >
  • quote:

ALTTAKİ İKİ ÜRÜN ARASINDA BİR FARK GÖRÜYORMUSUNUZ.

GERÇEK GENERAL GELİYOR 8MP KAMERA VE ÇİFT SİM KARTLI

DİĞER CHİNA OLAN'IN LİNKİ: http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=1935

birebir aynısı8 sadece isim değişikliği mevcut

• quote:

***AMERİKADA YAŞAYANLAR BÖYLE BİR MARKAYI NİÇİN KULLANMIYORLAR.HATTA MİLLİYETÇİLİKLE ÖVÜNEN BİR TOPLUM OLAN AMERİKALILARIN HANGİSİ GENERAL MOBİLE ÜRÜNÜ KULLANIYOR.VE DAHASI GENERAL MOBİLE ÜRÜNÜNLERİNİN HANGİSİNDE 1900 GSM var. AMERİKA DA SADECE 1900 GSM BANTI KULLANILDIĞI UFAK ÇOCUKLAR TARAFINDAN BİLE BİLİNİYOR.

yukarda da yazdım 3 modelinde 1900 var, ama gecikmiş çıktı
    Picconun da kasasını bi çinli sayfada görmüştüm...
  • resimler herşeyi açıklar mahiyette bence
  • quote:

Evet arkadaşım. Onlar işin sonradan farkına vardı. foyalarının meydana çıkmaması için 1900 mhz model getirmeye başladılar.
    Ama dediğin gibi geç oldu. Bu haberi okuyan herkez neyin ne olduğunu anladı.

Şimdiye kadar çıkartmış olduğu hiç bir telefonunda 1900 mhz bant yoktu.
    3 adet yeni model çıkarttı bir tek onlarda 1900 mhz var.
    ( yanlız onlarında SAR değerini belirtmiyor. Heralde sar değerleri yüksek olduğu için. )

1900 mhz olmayanlar
    DST22 , DST11 White Hill , DST11 Black Hill , DST01 , G777 , G333 , FB1907 , DST10 , DST33

1900 mhz olup, SAR değeri belirtilmeyen YENİ MODELLER
    DST Picco , DST 3G Cool , DSTW1

• DST3gcool: 0,731
    DSTW1 : 0,601

DST picco : belirtilmemiş, mailde aldığım cevap 1,338 civarı bi değerdi, 1'in üstünde olduğu için yazmamışlar tahminen

quote:

General Mobile'ın merkezi Amerika da bulunmaktadır.Ancak çeşitli ülkelere Distiribütörlük vermektedir.Önceliklipazarları arasında Ukrayna, Rusya, Almanya, Azerbaycan ve Genccell bünyesinde Türkiye yer almaktadır. Şu an itibariyle Avrupa Birliği ülkelerinde ve Doğu bloğu diye tabir edilen ülkelerde de Distribütörlük anlaşmaları yapmaaşamasındadır. Ekim ayı itibariyle Amerika pazarında da yeni ürün gamı ile yeni ürünlerini piyasaya sürmeye hazırlanmaktadır. Üretim yeri olarak Sony, Samsung, Motorola, Philips, LG gibi birçok büyük üretici gibi General Mobile da üretimininçoğunu bu ülkelerde gerçekleştirmektedir. Umarım sizi sormuş olduğunuz sorular konusunda aydınlatabilmişizdir. DST PICCO'nun SAR değeri 1.338 W/kg dır.(Not: Avrupa Birliği tarafından belirlenen SAR limit değeri 2 W/kg dır.) Saygılarımlahttp://www.generalmobile.com

• Eğer bu general electrik mobile , 7 ekimde piyasaya çıkarsa.

Şimdiki bilinen generalin ismi nasıl anılır acaba bilmiyorum ama. mutlaka sonuna, yada başına komik bişeyler takılır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADB25C85D -- 14 Eylül 2008; 0:16:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartal4c

Eğer bu general electrik mobile , 7 ekimde piyasaya çıkarsa.

Şimdiki bilinen generalin ismi nasıl anılır acaba bilmiyorum ama. mutlaka sonuna, yada başına komik bişeyler takılır diye düşünüyorum.

o hiç belli olmaz zaten kaç kişi general electrik mobile'ı biliyor ki.
  • quote:

quote:

Evet arkadaşım. Onlar işin sonradan farkına vardı. foyalarının meydana çıkmaması için 1900 mhz model getirmeye başladılar.
    Ama dediğin gibi geç oldu. Bu haberi okuyan herkez neyin ne olduğunu anladı.

Şimdiye kadar çıkartmış olduğu hiç bir telefonunda 1900 mhz bant yoktu.
    3 adet yeni model çıkarttı bir tek onlarda 1900 mhz var.
    ( yanlız onlarında SAR değerini belirtmiyor. Heralde sar değerleri yüksek olduğu için. )

1900 mhz olmayanlar
    DST22 , DST11 White Hill , DST11 Black Hill , DST01 , G777 , G333 , FB1907 , DST10 , DST33

1900 mhz olup, SAR değeri belirtilmeyen YENİ MODELLER
    DST Picco , DST 3G Cool , DSTW1

sar değeri olmayan veya acıklanamayan telefonlara

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.