Şimdi Ara

General Mobile GM5 Plus hakkında her şey! Ayrıca Discovery ailesinde güncelleme çalışmaları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
5.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel telefon gibi duruyor ama GM olması korkutuyor insanı

• hiç kimse kem küm etmesin helal olsun gm ye adamlar en üst teknolojileri google qualcomm gorning gibi dünya devi firmalarla birleşip en uygun fiyata veriyorlar iddia ediyorum bu telefonlara laf edenler 2000-3000 arası bir telefona veren akıllılar amaç kendilerini tatmin etmek hiç kimse bu kalite ve bu fiyata laf söyleyemez o kaddar...

• Bu telefon sadece Türkiyede değil satıldığı yerlerde uygun fiyatı olursa daha yüksek donanımlı telefonlarla sırf güncelleme desteğiyle rekabet edebilir.

İlk defa mobil pazarda bir Türk şirketi bizi gerçek anlamda gururlandıracak galiba.

• ergenius kullanıcısına yanıt
    Hocam paralel ithalattan almayi istemiyirum. O yuzden beklemeyi dusunuyorum. Su lg turkiyeliler bi dussun. Off o zamn ne gmyi ne de baska bisi iyi telefondur :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otg + radyo

• quote:

Orijinalden alıntı: benhuraxu

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alynty: benhuraxu

Hayatymda kendi ülkesine bu kadar dü?man ba?ka ku? beyinli sürüsü görmedim

Herkes yerli mali diye -ki gm, samsung kadar bile yerli sayilmaz, eminim samsung, gm den daha fazla istihdam yaratiyordur Türkiye'de- sorgusuz sualsiz istenen parayi versin ürünü satin alsin istiyorsun.

Ama o is öyle olmaz. Hak ediyorsa öveceksin, hak etmiyorsa elestireceksin. Elestiri dedigin sey zamanla hem firmaya fayda saglar, hemde müsterisine.

Hem kus beyinli ne demek, ne hakla hakaret edersin elestirenlere. insanlarin cani yanmis konusmasinlar mi.

Onlar elestiriyor, çünkü benimde kaziklanmami istemiyorlar, sag olsunlar, var olsunlar.

Niye rahatiyz oluyorsun. Bir firma yerli maliyim beni tercih edin diyorsa, o zaman vatandasina elinden gelen hizmetin en iyisini sunacak, daha azini degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 6 Mart 2016; 0:27:16 >

• ben bu cihazı almam ama ilk defa yurt dışına açılan tek türk telefon markası. bunun kıymetini bilip desteklememiz lazım destek olmuyanlar bari köstek olmayın değilmi güzel kardeşim.

• Özellik tasarım ve fiyat olarak gayet iyi duruyor. Bende lg g4 almak üzereydim. Kamera performansını görüp ona göre karar vereceğim.

• valla ben kız arkadasıma aldım gm 4g ekranda bir sıkıntı vardı mecidiyeköy e direk kendi servisine goturdum adamlar 1 saat içinde verdiler telefonu ekran değişti ve inanın 0 dan farkı yoktu tamam zamanında cok iyi olmayabilir servisi ama bence suan cok cok iyi kimse suanki durumunu bilmeden çamur atmasın. Not: Samsung kullanıcısıyım

• 1000 TL altı diyorlar her defasında. 999 TL ye çıkarırlarsa gel de olaya bak bu sefer.

• serviste general mobile üzerine dünya da herhangi bir üretici yoktur diye tahmin ediyorum bir arkadaşa discovery 2 almıştık (1-2ay olmuştu çıkalı) arife günü falandı 1 ya da 2 gün sonra bayramdı şarj problemi vardı aldığımız gün nüksetmişti mecidiyeköydeki servisine götürdük verdik bir yemek yiyene kadar adamlar kontrol etti hatalı dediler yenisiyle değiştirdiler 2 saatte olayı bitirdik helal olsun adamlara ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Aslanhan.

quote:

Orijinalden alynty: benhuraxu

Hayatymda kendi ülkesine bu kadar dü?man ba?ka ku? beyinli sürüsü görmedim

Herkes yerli mali diye -ki gm, samsung kadar bile yerli sayilmaz, eminim samsung, gm den daha fazla istihdam yaratiyordur Türkiye'de- sorgusuz sualsiz istenen parayi versin ürünü satin alsin istiyorsun.

Ama o is öyle olmaz. Hak ediyorsa öveceksin, hak etmiyorsa elestireceksin. Elestiri dedigin sey zamanla hem firmaya fayda saglar, hemde müsterisine.

Hem kus beyinli ne demek, ne hakla hakaret edersin elestirenlere. insanlarin cani yanmis konusmasinlar mi.

Onlar elestiriyor, çünkü benimde kaziklanmami istemiyorlar, sag olsunlar, var olsunlar.

Niye rahatiyz oluyorsun. Bir firma yerli maliyim beni tercih edin diyorsa, o zaman vatandasina elinden gelen hizmetin en iyisini sunacak, daha azini degil.

http://gadgets.ndtv.com/general-mobile-5-plus-3342

Altta yazan general mobile kısmını göremiyorsan eğer burayada yazıyım
    "General Mobile is a Turkish mobile and tablet brand that was established in 2005. The company is also a partner of Google's Android One initiative. This makes General Mobile one of the several partners Google has in its bid to take the low-cost 'pure Android' smartphone experience to various nations across the world."

bu paragraf işin aslı gururlandırdı beni gm'nin gelecek 4-5 yılı htc'den sony mobilden daha parlak.En azından adamlar zarar etmiyor ve dengeli,satabilen telefon üretebiliyorlar.Müdürün dediğine bakarsak 15 ülkeye zaten satış yapılıyormuş ihracat bu sene 45 ülkeye çıkacakmış.İlerde senin yerli(!) dediğin samsunga globalde bile rakip olabilirler.

• batarya değiştirilebilir olsaydı almayı düşünürdüm şahsen bence olmuş bu sefer. vestel caspera göre kat kat iyi adam gibi objektif olun ben beğendim

• quote:

Orijinalden alıntı: sercandk

1000 TL altı diyorlar her defasında. 999 TL ye çıkarırlarsa gel de olaya bak bu sefer.

Adamlar Düşünceli Geriye Kalan 1 TL İle de Simit Ayran Alıp Yeni Kokan Telefonundan Film İzlersin
    (Tamam Tüketici Gözü İle Bakıyorsun Ama İşin Diğer Kısımlarını da Hesaba Katıp Öyle Bir Değerlendirmede Bulunman Gerekiyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho1905

Gm discovery telefonumu servise gonderdim. Telefona yeni guncellemeyi yapsinlar diye. Telefonun ekranini kaydirip geri gonderdiler. Bundan sonra ekranini geri duzeltsinler diye gonderdim tam tamina 4 kez. Fakat adamlar biz hata gormedik diyip geri gonderdiler. Ben boyle servis gormedim. Tovbe ettim ben gmye. Lg g4 3-4 ay sonra 1200-1100 bandinda alinabilir duzeye gelir. Lg g4 alirim daha iyi.

Güzel Düşünce. O zaman LG G3 3-4 Ay Sonra 900 TL yemi Düşer :o :o :o

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

%79 ile g2 gibi efsane olabilir hatta yurtdışında daha çokda satabilir türkiyeye göre. edit:3-4 yıl sonra general mobile belki büyük üreticilerden biri olabilir.

Valla Şu Anda Bildiğin gibi Böyle Bir Şey Yok Ama Google İle İş Birliği Yapmak Onları Çok Büyütecek Bundan Dolayı Senin Dediğin Gibi Kendisi Üretmeye Başlayabilir
    En Azından Şu Saçma Sapan Verginin Bir Anlamı Olur
    (Yerli Üretici Koruma Vergisi)

• yerden yere vurulduğu halde en çok satan GMD ile tarihe geçtik :)
    en büyük sıkıntı şarj soketinde yaşandı ama zaten telefonu eline aldığında aman dikkat denilecek bir yapıda olduğu görülüyordu
    zamanında kupon vs. ile 400 tl.den dahi aşağıya alanlar oldu ve fiyatına göre normaldi
    lakin 750 tl. vererek alanlar niye aldı ,bunu çözmek mümkün değil :)
    bütün kötü eleştirilere rağmen GMD çok sayıda kişinin ilk akıllı telefonu oldu
    ve galiba olmaya da devam edecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

quote:

Orijinalden alıntı: Aslanhan.
    quote:

Orijinalden alynty: benhuraxu Hayatymda kendi ülkesine bu kadar dü?man ba?ka ku? beyinli sürüsü görmedim
    Herkes yerli mali diye -ki gm, samsung kadar bile yerli sayilmaz, eminim samsung, gm den daha fazla istihdam yaratiyordur Türkiyede- sorgusuz sualsiz istenen parayi versin ürünü satin alsin istiyorsun. Ama o is öyle olmaz. Hak ediyorsa öveceksin, hak etmiyorsa elestireceksin. Elestiri dedigin sey zamanla hem firmaya fayda saglar, hemde müsterisine. Hem kus beyinli ne demek, ne hakla hakaret edersin elestirenlere. insanlarin cani yanmis konusmasinlar mi. Onlar elestiriyor, çünkü benimde kaziklanmami istemiyorlar, sag olsunlar, var olsunlar. Niye rahatiyz oluyorsun. Bir firma yerli maliyim beni tercih edin diyorsa, o zaman vatandasina elinden gelen hizmetin en iyisini sunacak, daha azini degil.
    http://gadgets.ndtv.com/general-mobile-5-plus-3342 Altta yazan general mobile kısmını göremiyorsan eğer burayada yazıyım General Mobile is a Turkish mobile and tablet brand that was established in 2005. The company is also a partner of Googles Android One initiative. This makes General Mobile one of the several partners Google has in its bid to take the low-cost pure Android smartphone experience to various nations across the world. bu paragraf işin aslı gururlandırdı beni gmnin gelecek 4-5 yılı htcden sony mobilden daha parlak.En azından adamlar zarar etmiyor ve dengeli,satabilen telefon üretebiliyorlar.Müdürün dediğine bakarsak 15 ülkeye zaten satış yapılıyormuş ihracat bu sene 45 ülkeye çıkacakmış.İlerde senin yerli(!) dediğin samsunga globalde bile rakip olabilirler.

Dikkat edersen GEneral Mobile Amerika merkezlidir merkezi New York tadir. Inanmayan garanti belgesine bakar. Vergisini filan Amerika ya verir.

Turkiye ye de vergisini verir tipki Samsung LG Sony HTC gibi ...

Bu nasil yerli bir firmadir ki ! Suan kullandigim General Mobile 4G Android One icin Google FM Radyo cikartirken ilk ciddi guncelleme de General Mobile hemen yama ile artik her cikan guncellemede Radyo calismasini engellediler.

Yerli ise TRT bandrolunu de odeyecek .

Sahibi Turkiye den ama merkezi NEw York .

Belli ki vergi kaygilari olsa gerek .

Yoksa neden merkezi Turkiye de degil ?!

Zaten su roportajdaki sahista ULKE MUDURU sifati da herseyi ozetliyor .

Yerli demek icin merkezi de Turkiye de olmali .

Bilesenleri tabiki yabanci toplama bir telefon .

Samsung Sony LG gibi bilesen ureten bir firma da degildir GEneral Mobile .

Pratikte YERLI DEGILDIR .

• şu siyah cam çerçeve olmasa bide kapasifik tuşlar olaydı tadından yenmezdi

• Çok satar bu telefon fiyatına göre gayet iyi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.