Şimdi Ara

General Mobile GM5 Plus hakkında her şey! Ayrıca Discovery ailesinde güncelleme çalışmaları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
5.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha ses seda yok martın sonu dedi 15 i oldu daha hic bi gelişme yok telefonsuz kaldık bekliyoruz bi ümit..

• ne zaman çıkacak hiçbir açıklama yok telefon alacağız gün belli değil üstelik önce Türkiye de çıkacak buna rağmen hala bir haber yok

• fiyatı iyi belirleseler iyi olur kamera canavarı lg g4 fiyatı saldı geliyor yukarıdan

• Avrupa da 199 Eur olacağını, vergiler dahil Türkiye de 999 TL olacağı bilgisi verildi CEO tarafından. Yurtdışından alsak Eur 3,20 x 199 = 636.80 TL + 138 vergi kayıt ücreti 744.80 TL te sahip olabliyorken neden Türkiye de 250 TL daha fazla ödeme yapmak durumunda kalıyor kendi ülkesinin vatandaşı. İPhone dünyada en uygun fiyatı kendi ülkesinde verirken neden bizim yerli markamız yurt dışından daha yüksek bir fiyata satıyor bize.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Avrupa da 199 Eur olacağını, vergiler dahil Türkiye de 999 TL olacağı bilgisi verildi CEO tarafından. Yurtdışından alsak Eur 3,20 x 199 = 636.80 TL + 138 vergi kayıt ücreti 744.80 TL te sahip olabliyorken neden Türkiye de 250 TL daha fazla ödeme yapmak durumunda kalıyor kendi ülkesinin vatandaşı. İPhone dünyada en uygun fiyatı kendi ülkesinde verirken neden bizim yerli markamız yurt dışından daha yüksek bir fiyata satıyor bize.

Hocam haklısın ama ihracatı desteklemek lazım bence fazla detaya girmeyelim :) Sonuçta sen x markasının telefonuna yurtdışı fiyatı 400$ iken 2500tl verip alıyorsun . Bence makul 750 tl ile 999tl arası farkı fazla görmeyelim. İhracat önemli. Ayrıca apple da global fiyatlama yapıyor bizim ülkede fazla olması bizim ülkenin ayıbı. Bugün apple ı ABD de ki fiyattan herhangi bir ülkeden alabilirsin bizim ülkemiz haricinde :) Bizim ülkemizdeki distribitörün cebini nekadar doldurduğu ona kalmış yoksa bugün Arabistandan da ucuza iphone alınıyor nebileyim avrupa ülkelerinden de birtek bizim ülkemiz haricinde yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aslanhan.

quote:

Orijinalden alynty: benhuraxu Hayatymda kendi ülkesine bu kadar dü?man ba?ka ku? beyinli sürüsü görmedim
    Herkes yerli mali diye -ki gm, samsung kadar bile yerli sayilmaz, eminim samsung, gm den daha fazla istihdam yaratiyordur Türkiyede- sorgusuz sualsiz istenen parayi versin ürünü satin alsin istiyorsun. Ama o is öyle olmaz. Hak ediyorsa öveceksin, hak etmiyorsa elestireceksin. Elestiri dedigin sey zamanla hem firmaya fayda saglar, hemde müsterisine. Hem kus beyinli ne demek, ne hakla hakaret edersin elestirenlere. insanlarin cani yanmis konusmasinlar mi. Onlar elestiriyor, çünkü benimde kaziklanmami istemiyorlar, sag olsunlar, var olsunlar. Niye rahatiyz oluyorsun. Bir firma yerli maliyim beni tercih edin diyorsa, o zaman vatandasina elinden gelen hizmetin en iyisini sunacak, daha azini degil.

Samsung Türkiye distribütörlerinde de sıkıntı var. Ayrıca istihtam ihracatla olur bu adamlar 100$ a üretip yurtdışına 200$ a satıyolarsa bence desteklenmeli. Samsung fabrikasını Türkiye ye açmış olsaydı sizi alkışlardım.

• Telefonlarına kötü diyemem ancak Allah aşkına servis diye birşeyleri yok, discovery model telefonumu garanti süresi içinde 1 günde onarım diye gönderdim ve kayda almaları bile 4 gün sürdü, ne 1 saati! Ayrıca çoğu telefonunda oluşan ekranında oluşan sararmaya 200 tl ücret istediler, tabii ki ödemedim, telefonu daha da bozup geri göndermişler. Telefonu geri almam 1 hafta sürdü, ekrna sararması, şarj girişi sorunu ile gitti, kasası yamulmuş, GPS bozulmuş olarak geri döndü. 1000 TL telefona veriyorsanız, garanti içinde 200-300 TL ayırın derim.

• yvsercan kullanıcısına yanıt
    %71 lerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi arkadaş güzel değinmiş gerçekten LG g4 un 1200 lira olduğu bi yerde bunu almak ne kadar mantıklı oda ayrı bi konu fiyat 899 olabilirdi bence 999 pahali şayet LG g3 999 lira şuan gittigiyorda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerde kaldı gm 5 plus

• General Mobile 5 Plus iptal edilmiş.

• ürünün özellikleri müthiş ama 1000 tl altı olacak dediler ama 1 tl oldu mu şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro

General Mobile 5 Plus iptal edilmiş.

Git başka yerde oyna...

• Discovery 1 4.5 gye uyumlu degil :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • [NE ZAMAN PİYASADA SATILACAK CEVAP BEKLİYORUM
    quote]

• Servis e hiç müşteri getirmeyerek BÜTÜN MÜŞTERİLERİ MAĞDUR ETME...Yüzüme söyleyemeceği şeyleri TLF da papağan giib tekrar edip bu ÜCRET ÖDENECEK yoksa direk bakmaydan geri yollarız diyecek kadar terbiyesiz bir servis.Sorunu ne bilmiyorum dicek kadar terbiyesizler.Ne demek sorunu ne bilmiyorum...Sen servis misin denir...Bana önce sorunu söylemek zorundasın ki bende sana inanayım.KASA DEĞİŞELİMDE BAKARIZ NE DEMEK...cihazda sorun yok sorun icad eden bir servis...GEÇİNİZ...GM Türkiye de kendini rezil etmiştir...Servis konusunda da halen bu rezillik devam etmektedir...Beni yalancı bile yaptılar.Ürünüme bakmadan geri yollucaklardı siz iptal etmişsiniz iade istemişiniz dicek kadar da yüzsüzler.Eee ben iade etmedim nasıl olcak.O zaman arkadaşımız bu yetkiye sahip dediler TERBİYESİZLER...Ordaki çalışanlara terbiye verin önce iş ahlakı kazandırın.Ve ben o CENK denen elemanı şikayet için arıyorum.Şikayet edeceğim adam ücreti ödeyin diyor sallamıyor bile.Şikayet edemiyoruz da adamı.Ödemeyi nasıl yapcaksınız diye söze başlıyor hemen şikayetimi alcak adamda.Kesinlikle siz ücret ödemden sorunuda söylemeyiz falan.Çok komik işler.Bildiğin yüzsüz dolandırıcı gibiler.Para gasp çetesi gibi...

• Bence general mobile deki servis kalitesi hiçbir markada yok. Farklı telefonları bir kaç kez servise profilo ya goturdum. Hepsi de 1 saat de teslim aldım. 1 kuruş da para ödemedim. Arkadaşımın note 4 ü arizalandı.4 hafta oldu. Hala servis de. Böyle saçmalık olur mu?4 hafta telefon bekleyenin aklına sasarım. Sırf bu yüzden GM kullanmaya devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: byrebel

Telefonlarına kötü diyemem ancak Allah aşkına servis diye birşeyleri yok, discovery model telefonumu garanti süresi içinde 1 günde onarım diye gönderdim ve kayda almaları bile 4 gün sürdü, ne 1 saati! Ayrıca çoğu telefonunda oluşan ekranında oluşan sararmaya 200 tl ücret istediler, tabii ki ödemedim, telefonu daha da bozup geri göndermişler. Telefonu geri almam 1 hafta sürdü, ekrna sararması, şarj girişi sorunu ile gitti, kasası yamulmuş, GPS bozulmuş olarak geri döndü. 1000 TL telefona veriyorsanız, garanti içinde 200-300 TL ayırın derim.

2013 eylül ayında aldığım General mobile Discovery 4GB markalı telefonum İki kere değiştirildi.. Birinci ye GMD 16GB aldım ... En Son GMD 2 aldım ve GMD 2 kulllanıyorum hala Telefondan çok memnunum. Teknik servis olarak yardımcı oldular 5 kr da para almadılar... Yiğidi öldür Hakkını ver.. Şimdi de GM 5Plus alacam...

• general mobile mi bir dağa asla 5. kez servise gönderdim ekranda beyaz leke sorunu için ekran değişti geldi dahada berbat 2 beyaz leke varken yeni takılan ekranın alt kısmında 10 üzeri beyaz leke gördüm geri gönderdim bana açıklamaları hom tuş ışığı fazla yandığından dolayı ışık sızması var dendi halbuki hom tuş ışığı sönük iken bile beyaz lekeler var tekrar gönderdim hayırlısı bakalım bu sefer ne diyecekler ALMAYIN PİŞMAN OLMAYIN

• bakıyorumda bazı arkadaşlar LG markasını övüyor bende bir lg kulanıcısıyım fakat telefonun 1 . yılı dolduktan sonra enfes sorunlar çıkartmaya baslıyoo .zeten birakıllı telefonun sorunsuz çalışma yılı 2 yıl al gm5 fiyatı da iyi cihazda iyi iki yıl sonra bozuldumu at çöpe al uyugun bir cihaz devam et yani söylemek istediğim 4 bin tl de versen 2 yıl kulanacaksın 1000 tl de versen 2 yıl kullanacaksın

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.