Şimdi Ara

General Mobile Discovery 'Yeni Fiyat / Performans Kralı' video inceleme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
14
Favori
59.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Anasayfa haberleri ve incelemeler başka konulara taşınamazlar.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoK

Teşekkürler. Bu videoyu görmüştüm. Benim merak ettiğim butun smart tv ler ile çalışır mı. Mesela ben 40D6000 samsung smar tv kullanıcısıyım. Ben kullanabilir miyim ? Yoksa daha yeni nesil tvler ile mi uyumlu? Gerçi 1. sırada önem arz etmiyor benim için

40D6000'de çalışacağını sanma wifi yok üzerinde.
  • Markaya bakıp veya çin malı deyip öldürenleri kendi hallerine bırakın!

Elimde galaxy nexus var bu telefon ile aynı boyutta hatta daha kalın, 45nm işlemci yük altında yanıyor ve oyun performansı vasat. Tek iyi yanı "nexus" olması ve sıfırı 950tl iken bu 600tl. Nexusu satıp bunu alsam iyi yapar mıyım acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Orijinalden alıntı: YoK

Teşekkürler. Bu videoyu görmüştüm. Benim merak ettiğim butun smart tv ler ile çalışır mı. Mesela ben 40D6000 samsung smar tv kullanıcısıyım. Ben kullanabilir miyim ? Yoksa daha yeni nesil tvler ile mi uyumlu? Gerçi 1. sırada önem arz etmiyor benim için

40D6000'de çalışacağını sanma wifi yok üzerinde.

Kablo ile networke bağlı tv. Telefondan Samsung Remote kullanabiliyorum. Dlna ile telefon uzerindeki video ve fotoları tvye aktarabiliyorum kablosuz olarak. Neyse telefonu aldıktan sonra denerim artık

• quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Orijinalden alıntı: resfaction

Mesut Bey telefonu incelerken benim bir gözüm de telefonun saatinde ve pil durumunda idi.
    saat 17:23 %60
    saat 17:38 %57 oldu ufak bi oran orantı hesaplamasıyla batarya bitene kadar full time kullansam web müzik vs. %100 500 dk götürüyor 500/60= 8.3 saat bu bile benim almama yeter :)) Teşekkürler Mesut Bey

Çok güzel bir tespit yapmışsınız...

güzel ama eksik. o telefonda video boyunca wifi açıktı
  • işte alınabilecek parasını hak eden bir akıllı telefon.. çok sevdim..

• zamanında x5 vardı şimdi yerni discovery aldı

• Gayet iyi. Galaxy s4 den daha akıcı çalışıyor en azından.

• Selam,
    Mesut Çevik konuyu takip ediyordur umarım , sorularım şöyledir.

1- GPS var mı cihazda ? Varsa sınayabildiniz mi ?yolda bırakır mı?

2- Telefon ekranını korumaya yönelik tatminkar bir malzeme var mı_? Kimi arkadaşlar gorilla glass olmadıgını söylemekteler.

3-Aynı anda 2 hatta aktıf mı ,yoksa telefonu resetleyıp hat mı degıstırılmekte?

4-Amiyane tabirle soracagım anlayısınız için tesekkur ederım ; Acaba işlemci ve ekran 6 ay sonra patates olmasın ,anakart manya'masın?
    Ucuza kacan uretımı bılırsınız, 1.gün alice harıkalar dıyarında gıbı hıssettırır,zamanla ıhtıyarlık gosterır ,anakartta olmadık yerde arıza verır.
    Bir editör olarak teknık donanım bılgısıne daha cok haizsiniz.Şahsi kanaatiniz ne yöndedir?

Son olarak ,inceleme için teşşekürler , DH tavsiye ediyorsa bu uzman bilirkişisidir olarak addederek karar verıyoruz.Bazı arkadaslar GM basmış parayı yaptırmış reklamını dıye yazmışlar.Velevki öyle olsun normal birşey ,ayıp değil,ben video ıncelemede "hayatın anlamı bu telefon" şeklinde oldugundan abartı bır ıfade duymadım,neyse o...
    üstelik,
    speedstep "kral çıplak" dıyebılecek bır şahsıyete sahip,sozunu sakınmaz ...

Benim kendi kanaatim ,2000tl bir telefona neden vereyım kı? Aynı faydayı bu sagladıgı halde...Sanılmasın ki diğer telefonlar tu kaka ,aksıne harıkalar,ama bu da aynı işi görüyor bence , 600tl ye cillop gibi cihaz fazla takılmamak lazım
    kimi arkadaslar hiç mutsuz olmasınlar markası general mobile diye :)))

Çok Genç arkadaslara da su uyarıyı yapmak vazıfem.Sakın takılmayın pahalı seylere ,telefonla bılmemneyle hava olmaz ,2000 bınlıraya telefon alıp masaya koymak iş değil,o 2000 lırayı git ıspanyolca kursuna ver masada daha fazla havan olur,hem daha mutlu olursun .Tecrubeyle sabıttır.

saygılarımla.

• Merhaba,

Testler boyunca GPS bir sıkıntı yaratmadı. Zaten yongalar çok gelişti ve ucuzladılar. 150TL'lik navigasyon cihazı dahi sorunsuz çalışırken telefonlara şüphe ile yaklaşmak gereksiz diye düşünüyorum.

Şu ana kadar hep üst seviye telefon kullandım. Gorilla Glass 1,2,2.5 ekranların hepsine ekran koruyucu film taktım. Takmadığım ekranlar da çizildiler yani bu telefondan fazlasını beklemek hata olur. Alır almaz ekran koruyucu filmi takın derim.

Anakart, işlemci yanar mı bilemem ama 2 sene garantisi var. Yanacak olsa firma getirmez yoksa astarı yüzünden pahalıya gelir, geri dönüşler çok yüksek olursa bir ihtimal firmayı bile batırabilir :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Acaba nerede satılıyor ?

Satışa başlanıldı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: daysleeperxp

Akıllı telefonlar 500 tlyi geçmemeli diye düşünüyorum, geçen sene bunu söyledim diye beni topa tutmuşlardı burada, demekki oluyormuş.

biri de çıkıp dememiş ki,
    bu telefon 600 tl arkadaş

• Ideos X5i anımsattı f/p konusunda zamanında ilk android telefonumda. Bu arada 600TLye tegra3den daha hızlı olmasıda PowerVGR544 ün gerçek bir başarısıdır kabul etmek gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

Acaba nerede satılıyor ?

Satışa başlanıldı mı ?

hepsiburada ön sipariş alıyor 10 temmuzda ürün stoklarda olacakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba,

Testler boyunca GPS bir sıkıntı yaratmadı. Zaten yongalar çok gelişti ve ucuzladılar. 150TL'lik navigasyon cihazı dahi sorunsuz çalışırken telefonlara şüphe ile yaklaşmak gereksiz diye düşünüyorum.

Şu ana kadar hep üst seviye telefon kullandım. Gorilla Glass 1,2,2.5 ekranların hepsine ekran koruyucu film taktım. Takmadığım ekranlar da çizildiler yani bu telefondan fazlasını beklemek hata olur. Alır almaz ekran koruyucu filmi takın derim.

Anakart, işlemci yanar mı bilemem ama 2 sene garantisi var. Yanacak olsa firma getirmez yoksa astarı yüzünden pahalıya gelir, geri dönüşler çok yüksek olursa bir ihtimal firmayı bile batırabilir :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Gereğini anladım ,hızlı geri dönüşünüz için teşekkür ederim.

Ben mesajımın bu denli alakayla ve hızla cevaplanabileceğini ummuyordum açıkçası. Kalite böyle bir şey olsa gerek ,forum sahibi forum halkına sahip çıkıyor .

Allah izin verırse en kısa zamanda satın alma nıyetındeyım , o vakte kadar deri kılıf bulunabılırse ne ala...

Sevgi ve Saygılarımla.

• 2-3 hafta ile kaçırdım çok üzgünüm şuan. Yurt dışı garantisiz s3 mini aldım mecburiyetten. Şimdi olsa bunu alırdım kesin. Forumdaki konusunda gorilla glass 2 var denmiş doğru mu? Keşke dahili hafızayı da en azından 8 gb yapsalardı. Karta uygulama kurdurması da üstüne artı olurdu. Ama olsun buna da şükür. Karta uygulama kurdurtmayan samsung ve diğerlerine selam olsun. Performans oalrak s3 miniyi 3'e veya 4'e katlar sanırım. Çok üzgünüm şuan.
  • S4 incelemsi nerde kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: -mehmet-

quote:

Orijinalden alıntı: daysleeperxpAkıllı telefonlar 500 tlyi geçmemeli diye düşünüyorum, geçen sene bunu söyledim diye beni topa tutmuşlardı burada, demekki oluyormuş.
    biri de çıkıp dememiş ki, bu telefon 600 tl arkadaş

adamın bir bildiği var ki konuşuyor :)) Hepsiburada dan alınca 100 tl hediye çeki veriyor belli zamanlarda kullanmak üzere.güldürdün beni :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: dogangoxel

Videoda ses sıkıntısı var. Bazı anlarda ses sonradan geliyor.İnceleme için teşekkürler.

Merhaba,

Tarayıcıyı kapatıp tekrar açın bazen Adobe Flash stabilitesini kaybedip bu tip problemlere neden olabiliyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Merhabalar mesut bey inceleme için çok teşekkürler menüdeki takilma sizin dikkatinizi de çekmiş bu konuda ne yapılabilir launcerlarla bu yavaşlık düzenliyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 23 Haziran 2013; 9:28:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquilizer

incelemede "menü akışında sıkıntılar var" denmiş ancak ben öyle bir sıkıntı görmedim.

sadece tema değişimleri biraz yavaş gerçekleşiyor fakat o da normaldir kanımca.

keşke diğer üst düzey android telefonlar da bu fiyatlara satılabilse. bu telefon fiyatıyla resmen şöyle bağırıyor:

http://www.sewefe.com/swf/3B0N2W3Z.swf

Var evet takılıyor bende denedim bariz takılma var

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.