Şimdi Ara

GENERAL MOBİLE DİSCOVERY ŞARJ SOKETİ VE TELPA MAĞDURLARI[ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
8
Favori
18.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam sen telpaya gonder sansini dene :) insallah yaparlar :) bulutlanma kullanici hatasi olmaz diye biliyorum ayni sekilde sokette :) ama kismet:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pallo -- 15 Nisan 2014; 21:24:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pallo kullanıcısına yanıt
    ben gönderdim geldi zaten :) kullanıcı hatalı olarak şimdi sıra tHH de hayırla sonuçlanır inşallah.
  • isa_001453 İ kullanıcısına yanıt
    hocam yanlis cevaplamisim :) diger arkadasa yazacaktim duzeltiyorum kusura bakma :) bu arada 1 hafta daha bekle ben sana ucretsiz yaptirdigima dair belgenin ftografini yollarim

kardeşiminkine de kullanıcı hatası dediler ama telefonla aradılar 50 tl istemek için sert çıktım yollayın tamir etmeyin sizi şikayet etcem dedim sony yenisi ile değiştiriyo siz kullanıı hatası istiyonuz dedim GM sahibi bile kabul etti bu kronik hatayı yollayın geri şikayet etcem dedim bu seferlik yapalım dediler ni tekim yaptılarda ama servis raporunda hala kullanıcı hatası yazıyor :) gerekirse o belgeyi de götürürüm ama ben tamir istemiyom :D
  • isa_001453 İ kullanıcısına yanıt
    insallah istediginiz olur hocam

• Bizde de 2 adet var birini kardeşime almıştım diğerini arkadaşa

kardeşimin telini gönderdik garanti kapsamında yazmışlar bugün arkadaşınkini de gönderdik bakalım ne olacak.

zamanında n11 den almıştım gmd leri. 599 liraydı 100 lira enpara iade etti, 100 liralık sepet kuponu + 75 liralıkda ürün kuponu vardı avantajix 5 lira verdi.

599-100-100-75-5=319 liraya almıştık birkaç tane. n11 den alıp telefoncuya 530 dan okutuyorduk.

Ama şimdi şu 2 gmdnin kazandığımız para kadar sıkıntısı çıktı. Allahtan telefoncu ile tanış değiliz, her hatada arardı yoksa

Kardeşimin gmd sini yapılıp geldikten sonra satacağım. Gümüşhanede sordum 370 dedi, Trabzon da 500 lira verdi telefoncunun biri. Halen iyi para ediyor.
  • hocam sizinkide iyi taktik:D bende sikayet etmistim tuketici hakem heyetine, aradilar telpadan gonderdin ucretsiz yapalim diye :) bende gonderdim bayagi oldu ayin 9 unda kayit altina aldilar hala bekliyorum kac gun oldu yani :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet hocam 6-7 ay kadar önce n11 de bu tür fırsatlar vardı. Sırf bu iş için eşe dosta, işte toplamda yaklaşık 30 kişiye encard aldık. Özellikle marketten iyi para kaldırdık. O işler bana ters olmasa arabamın arkasına N11 sağolsun yazdırırdım.

Şikayet ettiğiniz için bilerek uzatıyor olabilirler. Yoksa kardeşim göndereli 1 buçuk hafta oldu bugün aramışlar haftaya gelecekmiş.

Herkeste yazmış 1 ay diye kardeşim telefon edince dalga geçiyor zannettim. Ama çok ciddi sadece 15 günde yapılıp geliyor. Benim sıkıntı yaptığım konu başka türlü hatalarda varmış. O yüzden ikisinde o 500 lira diyen arkadaşa satıp kurtulmayı düşünüyorum. N11 den delta garantili lg g2 sipariş verdim kardeşim için.

Bir sokete 50 lira vermek gerçekten çok mantıksız. Soket dediğin 5-10 liralık bişey. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız sizde.

• mesajiniz icin cok tesekkur ederim :) bende ayni temennileri sizin icin istiyorum :) bakalim gelsin bir telefon insallah tekrar bozulmaz :) kac hafta oldu iste gondermediler bir turlu, 1 haftadan fazla parca bekleniyor dendi :) simdi teknik servise aktarildi diyor hayirlisi bakalim, ekimin sonlarina dogru aldim 5 ay kadar kullandim 2 ay kullanamadim, simdi bunu dedigimizde biz gm dusmani oluyoruz :) olani soylemek de suc yani :) baslarina gelmeyince bilmiyorlar :)

• Bu konuları gördükçe şükrediyorum bende bu telefondan alacaktım gittim kalmamış 1 hafta bekledim gelmedi 16gb olan versiyon bende vazgeçtim başka aldım iyiki vazgeçmişim. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz o kadar şikayet konusu okudum yinede gittim almaya bu ne cahil cesareti. Allah'tan kalmamıştı Allah nasip etmedi çok şükür. Sizde inş hakkınız olan para iadesini alırsınız kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: isa_001453

ben gönderdim geldi zaten :) kullanıcı hatalı olarak şimdi sıra tHH de hayırla sonuçlanır inşallah.

Hocam tum kutuyu yolluyor musunuz? Kulaklik sarj aleti vs. Bir de ariza kagida mi yaziyoruz. Ben
    Tam bilmiyorum. Nasil oluyor acaba?

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Servise yollarken sadece telefonu ve fatura fotokopisi yollasaniz yetiyor ücretsiz yolluyorsunuz IMEI numarasini not edin internetten kontrol için orda para yatir veya geri yolla diye iki seçenek var geri yolla diyorsunuz size yolladiginizdan hariç birde servis raporu var kullanici hatasi yaziyor thh tegiderken bu rapor fatura fotokopisi birde ooradan verdikleri bir dilekçe yi toplam 2 komple oraya veriyorsunuz size 2-3 ay içerisindebi tarihe ttoplantıveriyorlar ben 30 hazirani bbekliyorum ücret iadesi veya yenisi ile değişim seçeneği var ben para iadesi yazdim toplantidada üstversiyonu ile değişim isteyecegim bakalim nolcak :) hakkimizda hayirlisi insallah

• Faturaya veya baska birseye gerek yok. ama yinede yollayon garanti olsun. Ben bir sey yollamadan alici odemeli yolladim. Sadece sorunu yazin

• Discovery şarj soketleri neden bozuluyor daha önce de defalarca okumuştum buradan. Cihazla beraber verilen usb ara kablo çok dandik mutlaka daha kaliteli bir kablo ile kullanmak lazım. şarj soketi arızası bundan kaynaklanıyor, başka telefon modellerinde olmuyor mu çok oluyor kötü kullanım vs ile sadece 20 TL gerektirecek basit bir arıza ve nedeni belli iken bir telefonu bunca kötülemek iyi değil bence. Ben soketi bozuk çok iphone da duydum samsung ta kötü kullanımdan ama. Şirketin yanlışı şarj aleti yanında inatla hala kötü kablo vermesinden kaynaklanıyor asıl buna itiraz etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 24 Nisan 2014; 0:39:25 >
  • 0z0z 0 kullanıcısına yanıt
    eee tamam dogru diyorsunuzda peki 1 haftalik telefonlarda cikan soket problemi yada aldigi ilk gun cikan soket problemi, hadi bunuda gectim servisin buna inatla kullanici hatasi demesi. Eger cidden hakliysalar sikayetlere itiraz eder ama etmiyorlar cunku haksizlar. Bazilarindan 50 tl bazilarindan 25 tl bazilarindanda para almamislar. Ayiptir yani bu, kullanici inek yerine koymaktir kimse kusura bakmasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

Discovery şarj soketleri neden bozuluyor daha önce de defalarca okumuştum buradan. Cihazla beraber verilen usb ara kablo çok dandik mutlaka daha kaliteli bir kablo ile kullanmak lazım. şarj soketi arızası bundan kaynaklanıyor, başka telefon modellerinde olmuyor mu çok oluyor kötü kullanım vs ile sadece 20 TL gerektirecek basit bir arıza ve nedeni belli iken bir telefonu bunca kötülemek iyi değil bence. Ben soketi bozuk çok iphone da duydum samsung ta kötü kullanımdan ama. Şirketin yanlışı şarj aleti yanında inatla hala kötü kablo vermesinden kaynaklanıyor asıl buna itiraz etmek lazım.

Samsung boyle bir durumda ucretsiz tamir ediyor sony ise urunu birebir elinde yok isd ust verdiyonu ile ddgistiriyor gmd ise kullanici hatasi deyip 50 tl idtiyor az para degil bizim burda 10-15 tl ye degisyiriliyor
    Telpa mi gmd mi allah allah yaka sirktiriyor.

• Beyler adamlar artık para istemiyor yani benden istemediler telefon bile almadım para meselesi için sadece aradım arızası şu dedim 15 gün sonra telefon geldi bu kadar para falan istemediler korkmayın yollayın ilk mesajada edit geçerseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: TaLeBee

Beyler adamlar artık para istemiyor yani benden istemediler telefon bile almadım para meselesi için sadece aradım arızası şu dedim 15 gün sonra telefon geldi bu kadar para falan istemediler korkmayın yollayın ilk mesajada edit geçerseniz sevinirim

Bj form acilmasa bu kadar rahatsizlik konusu olmasa insanlari afedersiniz inek gibi sagacak kaz gibi yolacaklardi

Keske en bastan insana verilen degeri verip cinden 2 tl ye getirilen soketi 5-10 dk bi vakit ayirip yapip yollasaydi garanti bu degil teknik seevis bu degil!!

• TaLeBee kullanıcısına yanıt
    merak etme sen telefon servisden gelsin guncelleyecegim.

• Up

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.