Şimdi Ara

General Mobile Discovery Elite video inceleme 'Bütün detaylar bu videoda' (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.064
Cevap
4
Favori
49.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine hayaller suya düştü GM sayesinde...
    Tasarım gerçekten kötü, malzeme kalitesi çok özensiz arayüz stok olarak kalsaydı daha iyi. Yalnış sözler ve sözü karşılamayan bir fiyat... LG G2'yi bir kenera bırakırsak şahsen köşe başı her telefoncuda temiz 1 yada 2 aylık KVK,GENPA garantili full kutulu NOTE 3 bulmam mümkün üzerine 150-200 lira ilave ederek... Yerli üretim üzerinden ve insanları güvenine dayalı bir politika izlenerek biz bunu yaptık sizde alın keyfinize bakın hem ucuz, hemde güvenli gibi bir şey olmuş, ama olmamış....

• Reeeeklaaamlaaaaaarrrrrrr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • General mobile duyulmadık bir marka elite alacagıma LG G2 alırım diyen kişiler var sizce markanın ünvanının telefonun donanımsal açısından etkisi varmıdır sizce? Yoksa insanların beyinlerinde oluşmuş bir kalıp gibimidir marka, örnegin samsung galaxy serisinin en çok tutulan telefon olmasına rağmen en basıt kasa tasarımı olması gibimidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: damdan duser gibi

Önemli bir uyarıyı arkadaşlarıma yapmayı mesleki olarak önemsiyorum...

1- Türk Ticaret Kanunundaki ve Türk Borçlar Kanunundaki haksız rekabet kurumundan haberiniz yok sanırım... İnternette herhangi bir şey yaparken hakaret, kötüleme, vb şeyler yapmamanızı önemle hatırlatırım... Aksi olurda uymadan hareket eden arkadaşlar için ağır tazminat ve hatta hapis cezası ile yaptırımlar mevcut...

not: gm çalışanı falan değilim kimseyide tehdit falan etmiyorum (hattim olamaz zaten) sadece hukuk çalışanı olarak dikkat edin demek istedim. Çoğunuz benim forumdaşım.

Parantez içinde vurgu yaptığınız (hattim olamaz zaten) diye yazmışsınız. Zaten ''haddiniz'' olamaz''!!! Siz hukukcu iseniz:) biraz daha dikkatli olmanız gerekmiyor mu? Uyarınız yerinde ise zaten moderatörler gereğini yapar. Ha yeni hat aldım ve hattım aktif olmadı hala veya pin-puk kodumu unuttum diye soruyorsanız size yardımcı olacak forumdaşlar muhakkak olacaktır. Saygılarımızla...

• ÇÖP İSTEDİĞİ Donanımı koysun Çöp Çöptür

• Bardağın dolu tarafını yorumlamışsınız sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Popular Demand

quote:

1- Türk Ticaret Kanunundaki ve Türk Borçlar Kanunundaki haksız rekabet kurumundan haberiniz yok sanırım... İnternette herhangi bir şey yaparken hakaret, kötüleme, vb şeyler yapmamanızı önemle hatırlatırım... Aksi olurda uymadan hareket eden arkadaşlar için ağır tazminat ve hatta hapis cezası ile yaptırımlar mevcut...

not: gm çalışanı falan değilim kimseyide tehdit falan etmiyorum (hattim olamaz zaten) sadece hukuk çalışanı olarak dikkat edin demek istedim. Çoğunuz benim forumdaşım.

Parantez içinde vurgu yaptığınız (hattim olamaz zaten) diye yazmışsınız. Zaten ''haddiniz'' olamaz''!!! Siz hukukcu iseniz:) biraz daha dikkatli olmanız gerekmiyor mu? Uyarınız yerinde ise zaten moderatörler gereğini yapar. Ha yeni hat aldım ve hattım aktif olmadı hala veya pin-puk kodumu unuttum diye soruyorsanız size yardımcı olacak forumdaşlar muhakkak olacaktır. Saygılarımızla...

Yani oradaki bir harf hatasına takılıpta şov yaptığını sanan sen... Komik misin ? Şovmen misin?
    Orada ciddi bir uyarı yaptım ben. Bu konuda kuruş atacak bilgin varsa konuş, boş yapmanın alemi yok. Boş yapman için başka kapıya...

• öncelikle herkezin emeğine sağlık demek gerekir ne olursa olsun arkasında türk bir şirketin olduğu bir telefon modelinden bahsediyoruz yorumları okuduğumda aklıma gelen tek şey el insaf oldu arkadaşlar eğri oturup doğru konuşmak lazım general mobile firması 3 adet model çıkartıcak bunlardan biri bu incelemedeki elite modeli diğeri elite lite ve discovery 2 şimdi kavramları karıştırmamak gerekiyor elite tepe modellerle savaşabilecek bir model lite elite modelinin kırpılmışı hali discovery 2 ise fp modeli olmaya devam edecek elite modeline gelirsek özellikler bakımından hiçde eksiklik yok yani diyeceğim o ki bizler eleştirebiliriz ama bir yandan da teşvik edelim ki bugün çinden alınan parçalar gün gelir türkiyede general mobile fabrikalarında üretilir neden olmasın ama onu görmek için şimdiden insanlara çok fazla kötülenme ve hakaret olmamalı bunlar benim düşüncelerim.
  • G2 yi rahat bırakalim artık, yordunuz telefonu. Her tavsiye, karsılaştırma konusunda hep g2. Otla botla hep g2 karşılaştılıyor. I 5s ten note 3 e, nexus 5 ten s4 e ... ne telefonmuş arkadaş.
    Bir gm elite eksikti..

• Ben büyük ekranlı telefon seven birisiyim. Bazı arkadaşlar bu telefon yerine lg g2 alacaklarını söylemişler. lg g2 güzel bir telefon olabilir ancak 5.2 inç ekranı var ve sanal tuşlar ekranı 5 inç in altına indiriyor. Bu yüzden bana bu telefon hitap etmiyor. Ben samsung galaxy note 3 e 2.000 tl vereceğime gidip bu telefonu alacağım kesinlikle. Bunun sebeplerine gelirsek öncelikle bu firma bir Türk firmasıdır bu firmayı desteklersek başka atılımlar da gelecektir ve ülkemizde telefon sektörü gelişecektir. Ülkemiz firmaları telefonları Çin'den getirmek yerine kendileri bile telefon tasarlamaya başlayabileceklerdir. Ben paramı sokakta bulmadım öğrenciyim. Fiyat zaten 1.199 lira denmişti n11 de indirimlerle birlikte bu telefon 1100 liraya geliyor. Bazı arkadaşlar bu telefonu boş yere eleştiriyor kusura bakmasınlar. Hepsi sürü psikolojisiyle hareket ediyor. Bu telefonda şarjın az gitmesi dışında bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum. İçim rahat bir şekilde Gm discovery elite alacağım. Kimse almak zorunda değil parası olan da gider samsung galaxy note 3 alır 2.000 liraya .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Popular Demand

quote:

Yani oradaki bir harf hatasına takılıpta şov yaptığını sanan sen... Komik misin ? Şovmen misin?
    Orada ciddi bir uyarı yaptım ben. Bu konuda kuruş atacak bilgin varsa konuş, boş yapmanın alemi yok. Boş yapman için başka kapıya...

Uyarı yaptığını zanneden masum hukukcunun(!) uslubuna ve bilgisine bakınız.

• Videonun sonunda Mesut Bey diyorki bütün telefonları test ediyoruz...
    Madem bütün telefonları test ediyorsunuz IPHONE 5S incelemesi nerde acaba?
    Birde eğer yanlış bilmiyorsam 2014 yılında çıkan bütün telefonlarda snap801 yokmuydu(snap801= snap800ab-snap800ac diye biliyorum)
    eğer böyleyse bu telde snap800 olmamış.

• Tamam iyi hoşta abi lg ile karşılaştırmayın şu telefonu LG'nin kalitesi ortada lütfen... Bide fiyat olara 1640 lira vermişsin abi yapma bu foruma giren adam gidip teknosadan alacak hali yok adamlar aylardır forumunuza reklam veriyor(hiç araştırma yapmadım sadece aldığınız reklam. Araştırılsa...)

Link :http://forum.donanimhaber.com/m_84138489/tm.htm

Bu arada teli 1189 veya 1060 a falan satan yerler de var sanırsam sıcak fırsatlarda kovalayın arkadaşlar acık direk sitelere vs yerlere kanmayın

Düşüncelerim de 1200'e alınabilir daha fazlası için g2. ön kamera vs iyi hoş ablama yer 3g açık arada 3-5 selfie vs. ama bizim gibi kullanıcıya gelmez bu canın sıkılsa 1 saat web'de dolaşsan şarj pert...

Bütün günü bize discovery ile geçirttiniz zaten bu hiç olmadı... Önce Erdi abinin telpa röportajı(neden kaldırıldı bilmiyorum) şimdi de JEETTTTT hızıyla çekilmiş inceleme. Herneyse ben gidem de bi Hannibal izleyim

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardarda45 -- 23 Mart 2014; 1:57:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Bu cihaz LG G2 ile aynı fiyattan satılmıyor G2'den 300TL daha ucuza satılıyor. Eğer kastınız LG G2'nin 16GB modeli ise ona rakip olacak model 999TL'den gelecek zaten :)

Yani her türlü fark var. Fotoğraf örneklerine baktınız mı bunları yazarken? G2'nin ön kamerasını bir kenara koyun arka kamerası çekebiliyor mu böyle HDR ve normal fotoğraflar.

Ben bu cihazı öneririm, 999TL'lik Lite versiyonunu ise gözüm kapalı alırım. Marka fanatiği değilim ama görünen köy kılavuz istemez :)

İncelemeyi izlemeden kötü yorumlar yazmaya başlanan biri ne kadar ön yargısız olabilir ki?

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Ben 32 GB LG G2 yi yılbaşı öncesi oldukça iyi bir fiyattan almış olsamda GM fiyat olarak yinede makul seviyede diye düşünüyorum.
    GM sanırım 100 TL gibi bir beklenti fazlalığından dolayı biraz tepki gördü. Keşke beklentilere yönelik bir fiyat olsaydı da insanlar biraz daha mutlu olsaydı. Gerçi adamlar 1200 deseydi buradan birileri kalkıp neden 1000 yada 1100 değil derdi kısacası herkesi memnun etmek çok zor hatta imkansız o da ayrı bir mesele.
    Telefonun ön kamerasıyla yaptığınız çekim gerçektende çok iyiydi (arabada) tabii arka kamerada yine oldukça başarılı ama keşke bizim G2 yi o kadar da aşağılamasaydınız şaka bir yana şu anda Türkiye piyasası için düşününce bence kesinlikle en alınası telefon GM dir.
    Ben alırmıydım diye düşününce tipinden ve dışarıya pörtlemiş kamerasından dolayı bana hitab etmeyeceği için almazdım ve 5,5" de bence taşınabilirlik yönünden biraz fazla ama tabii Samsung Note kullanıcıları için bu 5,5" dezavantaj sayılmaz.
    Sonuç olarak şu anda 1300 TL -100 TL kredi kartı puanı ile 1200 TL ye alınabilecek çok iyi bir telefon diyebilirim.

• çöp
  • Qualcomm dan ac yetişmemiş google dan 4.4.2 yetişmemiş anlaşılan bu gionee firması çinin de f/p telefonu bir oppo nun xiaomi nin lenovonun amiral gemilerinin yanında nokia asha 501 gibi kalmış.

• General Mobile Discovery'i ilk alan ve kullananlardan birisi olarak şunu rahatlıkla ifade edeyim Elite tam bir hayal kırıklığı. Mesut Bey'in tüm videolarını ve incelemelerini bugüne kadar takip ettim ve etmeye de devam ediyorum fakat şu çok aşikâr buradaki video incelemede yani Elite incelemesinde her şey güllük gülistanlık bir bahar havasındasınız. Pozitif şeyler söylerken cümleler tane tane dökülüyor ağzınızdan negatif bir durum olduğunda hızlıca geçiştiriyorsunuz. En temel örneği Gameloft ile anlaşıp telefonla ücretsiz sundukları Modern Combat 3 de telefonun rezil rüsva olması gibi. Aynı durum GM müdürüne sorulan sorularda da benzerdi. Sorduğunuz sorular Tayyip Erdoğan'ın karşısındaki gazeticilerin sorduğu sorulardan farksız kusura bakmayın.

Size telefonu karalayın demiyoruz ama objektif olmalısınız. Yerli bir firma olabilir fakat insanlar da aptal değil. Yorumlarınızı da ilgi ile okudum video altındaki LG G2 den daha iyi bir cihaz olduğu iddaa etmişsiniz ürünün özellikle bu dikkatimi çekti. Discovery kullanıyorum halen LG kullanıcısı değilim fakat sözlüklerde forumlarda v.s G2 nin pil performansı v.s çok övülüyor. Ekran kalitesi de öyle. Siz Elite Lite LG G2 ile yarışır 999 TL olacak demişsiniz. Fakat yine başka bir yorumda özelliklerin birebir olacağını söylediler demişsiniz. Elite Lite da kamera farkı olacak mı ? Kullanılan kamera lenslerinde farklılık olacak mı ? Pil kaç MAH olacak bunlar tam bir muamma bana göre. Ayrıca GM sözünde durmayarak zaten yeterince kullanıcının canını sıkmış durumda.

Sözün özü Mesut Bey işini iyi yapan bir insansınız fakat bu sefer olmamış kusura bakmayın. Ve görünen köy kılavuz istemez son derece berbat bir tasarımı olan bir cihazın tasarımına bile tek kelime etmemiş olmanız bu videonun taraflı olduğunun en büyük kanıtıdır. Bir sonraki videonuzda daha objektif yorumlar görmek dileği ile...

• http://www.n11.com/lg-g2-d802-16-gb-cep-telefonu-beyaz-P16737809

Garantisinin telpa'dan iyi olduğuna eminim.
    gm elite düşünen hiç düşünmeden bu cihazı alsın, en azından 1000 lira üstünde para verip kitkatlı bir telefon kullanırsınız.
  • Kardeşim kim size telefon çıkmadan röportaj verin diyor. Sessiz sedasız birden çıkaracaktınız telefonu. Discovery gibi. Bakalım o zaman 1 tane olumsuz yorum geliyormuydu. Millet sevinçten havalara uçacaktı. Geceden sıraya girecekti almak için. Ama şov yapacağım diye mahfettiniz işi.

• Yok hocam olmadi GM .Baksana her seyiyle ust duzey telefon olmus.Fiyatta uygun ama 2 aydir soylenen sozler va.O zaman cikip denmeseydi boyle boyle olacak fiyati maksimum boyle olacak ama malesef benm gozumde bitti bu is.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.