Şimdi Ara

General Mobile Discovery Elite video inceleme 'Bütün detaylar bu videoda' (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.064
Cevap
4
Favori
49.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu ıps olan modeli nerden alınabilir. buna bi açıklama getirmeniz lazım sayın çevik geçiştiriyormuşsunuz gibi anladım ben kusura bakmayın da ıps dediğiniz bu videoda bile ltps yazıyor. bu konuya ilişkin ikinci bi video cekmelisiniz

• Telefonla ilgili çok şey değişti ama ekranın en az ıps kadar kaliteli olduğunu söyleyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha ne bekliyorsunuz bu fiyata bu telefon alınır

• birde casper via v8 için bir inceleme yapabilir misiniz

• arkadaşlar bısey sormak ıstıyorum lütfen yardım.telın sarzdayken kapanma açılma sorun devam edıyor.
    bısey dıkkatımı cektı eger dusundugum gıbıyse hemen arızasını yazıp basta böyle oluyor sonrada açılıp kapanıyor sazdyaken dıcem
    ama yardımıza ıhtıyacım var çevremde kımse general mobıle elıte yok.sız telınızı kapalıyken sarza taktıgınzda mavı ekran açılıp dısocovery yazısı gelıyormu
    yoksa dırek sarz yuzdesımı geliyor. esımın normal dıscovery telınde sadece sarz yuzdesı geliyor mavı ekranda acılıyomus gıbı general yazısı çıkmıyor.ondna suphelendım.
    benımkınde dırek acılackamıs gıbı dısvoery yazısı geliyor ama açılmıyor tabıkı sonra sarz yuzdesını göstermeye başlıyor yanı sarjın dolmasını.bırı bunu deneyebılırmı benım ıcın.
  • böyle telefonmu olur yaa 2 ci şarz aletinide yaktı.adaptör ısnıyordu zaten ve tel kendı kendıne açılıp kapannıyodu sarz ederken.sımdı 3 cuyude yaktı.yakınd apatlayıp evı yakacak dıye korkuyorum.
    şimdi servıse gonderıcem bakacaklar bunda bısey yok sarj yapıyo atacaklar yazılımı yollıcaklar.daha 1 ylık telefonla ugrastıgınamı yanarsın verdıgın parayamı sınırlerının gerılmesınemı.ugras dur sımdı sınoptan istanbula gıtsın gelsın sureklı.sansıma..
  • uzak durulması gereken telefon.
  • Mesut bey bizim milletimize yaranamazsınız !
    Bırakın gidip 2000-2500 TL verip marka fanatikliği yapıp havalarını atsınlar!
    LG G2 ile aynı fiyattayken ben gidip Elite aldım ve iyiki almışım diyorum.
    Donanım olarak bu fiyata daha iyisi yok.

• Belli ki aynı hatta daha düşük donanımlı telefonlara 700-800 TL fazla para verenlerin içine taş gibi oturmuş! Ee adamlarda haklı ne versen yerler mantığına sahip markaların peşine takılmış gidiyorlar.

• 2 senedir köşeleri yuvarlak olmayan telefon bekliyordum.
    cok fazla sekilci olabilirim ancak gonlumun telefonu dedigim elite nin 1 parlak kasa olmasi
    2 cevresinde metal destek olmamasi beni uzdu.
    tum telefonlar arasinda en begendigim nokia lumia 925
    o da beyaz olmasi metal kasasi olmasi ve mat plastik olmasi (kumlu gorunum) acisindan hosuma gidiyor. ama malesef windows ve bir cok eski ozelligi var.
    kapasitesnin elite gibi genisleyememesi gibi...
    geriye bir tek sony z-z1-z2 kaliyor secenek olarak.
    aslinda lg guzel telefon yapiyordu ama onunda son kasasi g2 de standart samsung gibi yuvarlak kenarlar olmasi beni delirtti.
    yahu arkadas ne bu yuvarlak kenar sevdasi.. anakartlar mi yyuvarlak kenarli anlamadim...

napacagiz??? var mi onerisi olan

yani nokia 925 kasada elite mevcutsa alalimmmm....
  • Fiyatı uygun özellikler sağlam.

Kutu açılımı videosu:https://www.youtube.com/watch?v=6O6aVKfOXPI
  • arkadaşlar telefonun güncel versiyonu nedir acaba?
  • telefon şuan önümde alıp almamak konusunda 1 günüm var ,düzgün objektif bir yorum yapıcak arkadaş varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

telefon şuan önümde alıp almamak konusunda 1 günüm var ,düzgün objektif bir yorum yapıcak arkadaş varmı

Kullanıcı dışında Elite ile alakası olmayan G2 ve diğer model/marka kullanıcısı fanboyların söylediklerine bakmayın. Yazılım hataları mevcut ama bir güncellemeye bakıyor her şey; Gionee KitKat güncellemesi verecek birkaç aya ve o zaman daha stabil bir cihaz olacak. Ayrıca kediniz rom atmayı biliyorsanız başka romlar yükleyebilir veya hiç olmadı başka Launcher kurarak bu sorunların çoğunu çözebilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_95781179/f_//tm.htm#95817724

Büyük ekranlı ve köşeki WP tarzı telefon seviyorsanız neden olmasın?

• Su lanet olasi GM Elite yi tvye kablolu ve ya aparatli olarak pcye baglamak icin ne gerekiyor. Biktim aramaktan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşımdaki Discovery versiyonunun son sesi ELİTE'in son sesinden açık ara daha yüksek.Muhtemelen bende bir sorun var.Telefon son sesteyken bile az çıkıyor.Kulaklığı takınca ses iyi filan kulaklık olmadan müzik dinlenemiyor gibi birşey ses az yani bende ayarları filan ellemişimdir diye fabrika ayarlarına sıfırladım işe yaramadı.Son sesi bile az yani telefonun Note2 olan arkadaşımdan da az muhtemelen birşey oldu sanki eskiden böyle değildi.Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :( :( :(
  • arkadaşlar bende beyaz 32 gb elite var yaklaşık 2 aylık.Vatan bilgisayardan alınma.G3 almak için satmayı düşünüyorum.İzmirden elden teslim edebilirim.İlgilenen pm atabilir.
  • Cevap icin Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon Almayı Düşünüyorum Discovery Elite Mi Tavsiye Edersiniz Lg G2 Mi ? Nedenleriyle Söylerseniz Sevinirim.

• Arkadaşlar merhaba;

GM Elite (Black) aldım. 1 hafta oluyor alalı fakat dikkatimi çeken can sıkıcı bir problem var.. Bu sadece bende mi yoksa diğer kullanıcılarda da aynı problem yaşanıyor mu size danışmak isterim..

Cihazla uğraşırken menüde uygulamalarda vs. geri duşuna basıyorum algılamıyor.. diğer tuşlara basıyorum ( 1:Seçenekler 2: Ana Menü ) hiç bir sıkıntı yok takır takır çalışıyor.. ama sadece 3:Geri dokunmatik tuşu bazen çalışmıyor.. Bu gerçekten canımı çok sıkmaya başladı, cihazdan adeta soğumaya başladım. Böylesine kaliteli bir telefonda neden bu teknik problem var anlamış değilim. Bu telefonu almadan once Discovery Beyaz 16GB lık cihazım vardı gayet memnundum. Kasasını, performansını, şıklığını, kamera kalitesini ve fiyatını uygun bulduğum için GM Elite aldım. Bu sorunun dışında cihazda herhangi bir problem gözükmüyor. 1 haftadır kurcalıyorum gayet memnunum sadece GERİ tuşu :(( bazen algılamıyor... Sizdede oluyormu ? yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.