Şimdi Ara

GENERAL MOBİLE DİSCOVERY ELİTE EKSİKLERİ ve GÜNCELLEME BEKLENTİLERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
5
Favori
29.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

Orijinalden alıntı: hazin44

quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

Whatsapp ta bazen mesaj geç geliyor sorun var

Discovery gücü adli uygulamanın wiget ni indir senkanizasyonu ac mail ve diğer tüm bildirimlerin vaktinde alirsin,sorun yasayanlar bu sekil ayarlasinlar cihazlarini.Kullanım suresinide fazla etkilenmiyor.

Hocam bu widgeti nereden indireceğiz?

Wigetlerde var disco very gücü wigeti.oradan ana sayfana at.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuyu okduğum iyi oldu
  • olumsuz whatsapp mesajları geç geliyor.yada gelmiyor.
  • Root desteği var mı peki?

• Her seyin donanımla olmadigi gosteren konu umarim muzaffer bey size istediğiniz guncellemeyi verir pek umudum yok ama olsun paranız boşuna gitmesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler çift tıklamayalım ekranı kapatma var ama ekranda o top gibi şey varken işlemiyor diye biliyorum o topu kaldırınca çift tıkla kapatabiliyorsunuz o topta ekran Kilidi olduğu için çalışmıyor galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-enigma

Beyler çift tıklamayalım ekranı kapatma var ama ekranda o top gibi şey varken işlemiyor diye biliyorum o topu kaldırınca çift tıkla kapatabiliyorsunuz o topta ekran Kilidi olduğu için çalışmıyor galiba

Hayir o sekildede ekran kapanmiyor...

• şu whatsapp olayı beni resmen bitirdi. ciddi anlamda çok önemli bir sorun, çözülmesi şart. şimdilik açılır pencere ile idare ediyorum fakat, bütün uygululamaların ortasına çıkıyor.
  • Bendeki elite ile ilgili problemleri aktarmak istiyorum. Belki sizdeki telefonda da vardır.

- İlk olarak kapalı ekranda ekrana '' C '' harfi çizdiğimde kamera açılmıyor ( Tüm ayarlar açık olmasına rağmen). bir uygulama ile çakışıyor galiba. çünkü fabrika ayarlarına döndüğümde çalışıyordu.
    - İkinci sorun ise alttaki tuşlar ( Özellikle geri tuşu ) Bazen çalışmıyor. Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor.
    - Rehberle ilgili problemim var, rehberi açtığımda 1 dakika rehberin açılmasını bekliyorum. 200 kişi var açmakta zorlanıyo galiba :)
    - USB kablosuyla bilgisayara bağladığımda discovery launcher hatası veriyor ( Bunu telefonla normal uğraşırken de yapıyor bazen) SD karta ulaşılamadı diyor.
    - GPS iconu bazen takılı kalıyor. açamıyorum veya kapatamıyorum. Yeniden başlattığımda düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pecobra

Bendeki elite ile ilgili problemleri aktarmak istiyorum. Belki sizdeki telefonda da vardır.

- İlk olarak kapalı ekranda ekrana '' C '' harfi çizdiğimde kamera açılmıyor ( Tüm ayarlar açık olmasına rağmen). bir uygulama ile çakışıyor galiba. çünkü fabrika ayarlarına döndüğümde çalışıyordu.
    - İkinci sorun ise alttaki tuşlar ( Özellikle geri tuşu ) Bazen çalışmıyor. Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor.
    - Rehberle ilgili problemim var, rehberi açtığımda 1 dakika rehberin açılmasını bekliyorum. 200 kişi var açmakta zorlanıyo galiba :)
    - USB kablosuyla bilgisayara bağladığımda discovery launcher hatası veriyor ( Bunu telefonla normal uğraşırken de yapıyor bazen) SD karta ulaşılamadı diyor.
    - GPS iconu bazen takılı kalıyor. açamıyorum veya kapatamıyorum. Yeniden başlattığımda düzeliyor.

Bu sorunu hiç yaşamadım.
    Bu sorunu da hiç yaşamadım.
    Rehberimde 300e yakın kişi var. bastığım an rehber açılıyor.
    Bu hatayı da hiç almadım
    GPS ikonunun takılı kalması bende de bir kaç kez oldu.

Kısacası GPS sorunu hariç diğer sorunlar bende yok. Fabrika ayarlarına dönün. Yine olmazsa garantiye gönderin. Özellikle geri tuşunun çalışmaması ve rehberin bir dakikada açılmasi çok büyük sorun. ben olsam garantiye gönderirdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• QRX kullanıcısına yanıt
    Güncelleme gelince düzeleceğini düşünüyorum. Tabi gelirse. yoksa servise göndereceğim.rehber dısında ciddi bir sıkıntı yasamıyorum.
  • quote:

Güncelleme gelince düzeleceğini düşünüyorum. Tabi gelirse. yoksa servise göndereceğim.rehber dısında ciddi bir sıkıntı yasamıyorum.

Rehber için tek bir seçeneği kullanarak yani ya telefon hafızası veya google hesabi yada sim olarak ayarlayin ayarlardan birde bu sekil deneyin eğer diğer sorunlar devam ederse garantiye gönderin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hazin44

quote:

Rehber için tek bir seçeneği kullanarak yani ya telefon hafızası veya google hesabi yada sim olarak ayarlayin ayarlardan birde bu sekil deneyin eğer diğer sorunlar devam ederse garantiye gönderin derim.

Onları denedim.sadece telefonu secmeme ragmen düzelmedi rehber. En son fabrika ayarlarına geri döndüm şimdilik sorun yok.
  • Arkadaşlar whatsapta programa girmeden msj gelmiyor ise şunu yapmanız probleminizi giderecektir;

Uygulama yöneticisine girin orada uygulama izinlerine girin ve orada uygulamalar kısmında whatsapp var mı? Şayet yoksa uygulamalara girip whatpsap izinlerini tekrar güncelleyin problem gidecektir.

Ayrıca tek tuş optimize yapınca whatsap kapanıyor whatsapa bir kez giriş yaparsanız msjlar gelmeye devam edecektir.
  • arkadaşlar ben teli yeni aldim.
    fakat çift tikla ekran dokununca ekran uyanmiyor.
    lütfen yardimci olun.
    sizdede boylemi yoksa benim telde mi bir sorun var

• arkadaşlar birde tele ekran kilidi girmesini istemiyorum.
    no lock programı ise yaramiyor.
    başka tavsiyesi olan varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeLiKuRT42

arkadaşlar ben teli yeni aldim.
    fakat çift tikla ekran dokununca ekran uyanmiyor.
    lütfen yardimci olun.
    sizdede boylemi yoksa benim telde mi bir sorun var

Ayarlardan akilli jestlerden ayarlayabilir sin.

• tel sarzdayken kapanıp açılıyor veya bazende tamamen kapanıyor kendım acıyorum.normalde kesınlıkle böyle bısey yok fakat sarzdayken bu oluyor sorun ne olabılır.
  • Bir şey olmasın diye yazmıyorum ama çoğu sorunlar bende yok. Whatsapp her türlü geliyor, rehberde donma yok, kısık ses ve şebeke sorunu da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derp -- 29 Haziran 2014; 0:43:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derp

Bir şey olmasın diye yazmıyorum ama çoğu sorunlar bende yok. Whatsapp her türlü geliyor, rehberde donma yok, kısık ses ve şebeke sorunu da yok.

+1.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.