Şimdi Ara

General Mobile Discovery 16GB kapasiteli versiyonu satışta (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
2
Favori
19.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dahili hafıza ayrı harici hafıza ayrıdır. Ayrıca her uygulama harici hafızada stabil çalışmaz. Uygulamaların daima dahili hafızada olmasından yanayım.

• MESUT ABİ ŞOK OLMUŞ
    General Mobile Discovery 16GB kapasiteli versiyonu satışta
  • Arkadaslar bugun mediamarkt a gittim telefonu daha once incelememistim telefonun özellikle ekrani cok guzel he bu arada firsatçi mediamarkt 799 tl yazmis fiyatini 600 tl ile piyasaya ciktiginda koymamisti simdi 800 tlye satiyorlar

• Arkadaslar bugun mediamarkt a gittim telefonu daha once incelememistim telefonun özellikle ekrani cok guzel he bu arada firsatçi mediamarkt 799 tl yazmis fiyatini 600 tl ile piyasaya ciktiginda koymamisti simdi 800 tlye satiyorlar

• vatan bilgisayar samsun mağazasından kaptım bir tane 16 gb 699 lira parafa 12+4= 16 taksite
  • 32gb class10 kart 60 küsür TL 4gb al kartı tak keyfine bak Ha 16gb rahat bulunursa sıkıntı yok oda alına bilir. Şahsen 4gb üstüne 32gb Team extreme class 10 kullanıyorum ve mutluyum :)

• Çevremde cok discovery kullanan var üstünde çok durulmuyor ama çift hatlı olmasından dolayı almış çoğu kişi ve bunların çift hattı ilk patentleri elinde oldugu için hiç aksama yapmadan çalışıyormuş

• Tanarri kullanıcısına yanıt
    hayır buna katılmıyorum. ben telefonu yeni sipariş verdim. 32 gb sandisk class 10 30mb/s hızında kart da var. ama telefonun dahili hafızası önemli. yarın 5.0 güncellemesi gelse 4 gb hafızayı zaten o kullanır. 60 tlye 12 gb fazla dahili hafıza çok daha mantıklı. 16 olsa 32 olsun diye belki o kadar verilmez. ama 4 gb. androidli bi telefona çok az. özellikle bu özelliklerde telefona
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    n11'de 11 taksit telpa garantili 559 tl. ben oradan sipariş ettim. hadi hayırlısı
  • Kar marji dusuk oldugu icin dolar kurundan etkilenmis olmalari normal yani fiyat artmasi. Samsumg ayni ayarda telefonu iki katina veya daha fazlasina satiyor dolar kurundan tabiki etkilenmez. Arkadaslar ben 16 gb.lik modelden 2 tane aldim aldiklari para helal sonuna kadar helal olsun. Daha note 2 kullanan birisi olarak bu telefon beni cok.mennun etti

• quote:

Orijinalden alıntı: ossmantr

n11'de 11 taksit telpa garantili 559 tl. ben oradan sipariş ettim. hadi hayırlısı

yalnız 599 lira olan 4 gb modelidir, 16 gb her yerde 699 lira.
    699 liralık modeller yeni sürüm olduğu için sorunsuz, yukarıdaki yüzlerce sayfada anlatılan sorunların hiçbirini yaşamadım şu ana kadar,
    alacaklara 16 gb olanı tavsiye ederim.
  • Kutusundan "usb soketi" arızalı olarak çıkan discovery cihazıma, "Kullanıcı hatası" diyen Telpa'nın Allah belasını versin. Keşke başka firma pazarlasaydı şu telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: ossmantr

yalnız 599 lira olan 4 gb modelidir, 16 gb her yerde 699 lira.
    699 liralık modeller yeni sürüm olduğu için sorunsuz, yukarıdaki yüzlerce sayfada anlatılan sorunların hiçbirini yaşamadım şu ana kadar,
    alacaklara 16 gb olanı tavsiye ederim.

Sanalpazarda kargo vs. dahil 659TL. Artı sitenin 10Tl kazan kampanyası var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 6 Ekim 2013; 16:34:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aradaşlar bu telefonun siyah renk den başka rengi var mı varsa nerede bulabilirim ve ya beyaz rengide gelir mi bu telefonun 16 gb lık beyazını almak istiyorum ama hiç bir yerde bulamadım

• [DHTUBE=]Ah GM ahh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dıscovery ve g2nın bu kadar tuttugunu goren kuresel fırmalar(samsung apple sony htc vb) kendı telefonlarının trde satmadıgını ve satmayacagını gorunce baslarını duvara vurcaklarmı merak edıyorum... bunlar artık sapkalarını baslarının onune koyup dusunsunler tuttukları yol yol degıl mıllet kendını soydurmaz onlar ancak %10 luk ust tabakaya satıs yaparlar

• 600-700 lira bandında daha iyi bir telefon yok f/p kralı olduğu tartışılmaz.

Ancak kalite ve servis anlamında güveni yok çok şikayet var telpa ile ilgili. Kutudan bozuk çıkana bile kullanıcı hatası diyorlarmış. Ben bunun gibi çinmalı ancak Türk firması damgalı tablet kullandım tuşları ve usb girişi hemen bozuldu elimde patladı bundan da böyle bir korkum var :/

• *16gb lık modelin kamerasında iyileştirme var mı?

• Sistem uygulamaları hafıza kartına kurmaya izin verdiği için 8 veya 16 GB fark etmez bence önceden 8GB'ını alanlar class10 hafıza kartını takar keyfine bakar

• Bir sonraki telefonum android olmayacak sanırım. O kadar firma kullanıyor ama google hala olması gerektiği gibi yapamadım sistemi ve bizi robot gibi kullanıp reklama boğuyor.
    Üstelik google play de saçma sapan gereksiz uygulamalar var ve hiç temizleme kontrol vs yapılmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.