Şimdi Ara

GEFORCE MX 440 EKRAN KARTI SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya düne kadar bir sorunum yoktu. Ta ki inernetten yeni sürücüyü indirene kadar. Abi PC ler ler sapıttı resmen. Benim bildiğim sürücüyü güncelleştirdikten sonra performans yükselir ama tamdersi oyunlarda duraklamalar ve özellik le de Fifa 2005 te grafikler birbirine giriyor. eski sürücüde hiç problem yoktu yanlız nba 2005 grafikleri bozuktu zaten güncelleştirme sebebim de buydu. İşin garip yanı şimdi NBA düzeldi ama fifa resmen berbat. Cafede müşteri kaybetmeye başladım yardım edin lütfen

• sürücü güncellemek her zaman işe yaramıyor.sen en uygun gördüğün en performanslı sürücüyü kur.
  • ama elimd bi ilk aldığımdaki sürücü var birde internetteki en son sürücü eskisinde NBA sorunlu yenisinde Fifa 2005 ortasını bulamıyorum belki işe yarar ama bildiğim adreslerin hepsinde son sürücüler var başka bir çıkar yolu yokmu bunun..
  • abi yoksa 6x.xx den yukarıyı mı yükledin
  • Bende de Asus GeForce4 MX440 64MB var, 55.xx veya 56.xx sürücüsü olması lazım bunu kullanırken FiFA 2005 acayip ağırdı, sanki ağır çekimdeki gibi oynuyordum, sonra saolsun arkadaşım 45.23 ü verdi şimdi bütün oyunlarda tabi makinanın kaldırabildiği bütün oyunlarda canavar...Sende bi dene 45.23...
  • bi kac ay once 67.02 kurdum ama herhangi bir sorun yok
  • şu an bütün dediklerinizi uygulamaya başlıycam. tekrar dönerim gelişmelerle.
  • yanlız internetten güncellediğim 66.93 sürümü . 45.23 ü nerden bulacam.

Birde antimewluth kardeş 6x.xx den yukarı yüklenirse problemmi oluyo tam bi açıklama yapsana sana zahmet kafam karıştı yine
  • Yeni sürücülerde bir sorun var sanırım , bazı oyunlarda garip görüntüler oluşuyor . FX5200 de ve FX5700 dede sorun çıkardı . Kartın kendi sürücüsünü yükleyince sorunsuz çalışıyor. Yeni sürücülerde ne özellik var , uyumsuzluk nerden kaynaklanıyor bilen var mı ?
  • GF4MX440 için en uygun sürücü 45.23'dür.Zaten Nvidia çıkardığı çipseyin adına göre sürücü adlandırması yapıyor. GF4 serisi 4x.xx modelleri. FX serisi 5x.xx modelleri.Ve en son 6600 ve 6800'ler için 6x.xx modelleri.
    www.guru3d.com
    sitesinin drivers bölümünden 45.23 sürücüsünü indir kur.
    Kolay gelsin
  • teşekkürler x hemen indiriyorum
  • yanlız sitedeki direk download linkinini verirsen çok iyi olur baya karışık burası zahmet olmazsa yani
  • Tamam buldum sağolasın şimdi deneyip sonucu bildiririm
  • Akadaşlar hepinizi ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu işi de hallettik sayenizde eeee internet cafe bu sorun bitermi başka bir sorunda görüşmek üzre hepinize hayırlı günler.
  • bende en son var sorun yok
  • ben eski geforce 4 mx 440 kullanıcısıyım.at o kartı kurtar kendini.yeni bişey al.ben üç senede zor kurtuldum kaç kurtar kendini
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.