Şimdi Ara

## GeForce 9800GX2 SLI ve Detaylı Bilgiler ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Expreview de şöyle bir yazı buldum bu konuyla ilgili, yalnız yanlış anlamadıysam fiyat 449$ olcakmış, 8800GTS G92 fiyatına bakarsak bence gayet makul.

quote:

Tom’s hardware told us NVIDIA will debut their GeForce 9800GX2 in 2008 Valentine’s Day, the same release date of 9600GT. The MSRP will be about 449 USD. The date will little later than Radeon HD 3870X2’s Jan 28.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MONTAIGNE

quote:

Orjinalden alıntı: PeaCe SeLLs

quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Bencede gereksiz ama üpüst seviye kullancılar için gerekli olabilir

üst seviye kullanıcı değil. parası bol gelip,nereye harcayacağını bilmeyen kullanıcı

Bence genellemeyi doğru yapmalısınız!!!! Basit düşünmeyin!!!

O zaman bende senin için şu kelimeyi uygun görüyorum "zenginin mali zugurdun cenesini yorarmis" diyorum.

bu kartları satın alabilmek zenginlik ölçüsü mü ise senin için? ufkunu biraz genişlet bence. ben israftan bashederken sen bana zenginlik fakirlikten bahsediyorsun. pehh..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 6 Ocak 2008; 4:26:47 >

• ya bu nvidia yı anlamak cidden guc kardesim triple sli teknolojisini cıkarıyon yeni cıkarcan ekran kartı niye triple sli destegi vermiyo amd-ati coklu grafik kartında bence baya onde nvidiadan bu cıkcak kart zaten baya pahalı olur tr de kimler alabilecek acaba
  • KArtın 7800GTX ten 7950GTX cikarmalarından farkı yok aynı hesap !

Tek fark Dx10.1 desteklio olcak :) bunuda anlamadım ya Artik DX10 update yaptıkca kartlarmı deyişicek ????

GPU suda biraz modfiye ile Aşırtmışlar...
    biraz küçültüp bitane daha gpu koyalım demişler:)

Bu ciksin 8800GTX ucuzlar ve alınır ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nixniz -- 6 Ocak 2008; 21:27:19 >
  • az evvel toms'da baktımda kartın fiyatı amerrika için 449$ olarak belirlenmiş ve 14 şubatta çıkıyormuş ayrıca söylentilere göre ultra'dan %30 daha performanslı imiş? eğer hal böyleyse bu rakama %23+%18 ilave etsek düz mantıkla bu kartın burada son kullanıcı ile 650$ gibi bir rakamla buluşması son derece muhtemel görünüyor. şahsen kendi adıma rakam bu civarlarda olursa ki öyle gözüküyor, ben bir tane alırım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.