Şimdi Ara

## GeForce 9800GX2'nin Maliyeti 8800 Ultra'dan Daha Fazla ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
4.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: tibuk

nedense hiç şaşırmadım 9800gx2 nin pahalı olusuna neden acaba

fiyat = 9800gX2 + Nvidia (isim ücreti) + Marka fanatikliği kazığı.
    bunda şaşıracak ne var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

ps3 fiyatına vga

PS3 yurt dışında 500 usd
    Ama şunu ayırt etmek lazım bu kartların sürekli çıkması lazım. Yoksa Crysis gibi gerçeğe bire bir oyunlar çok zor çıkar.
  • Ohh çıksın walla 8800gt fiyatlarıda düşer o çıkınca bizde daha ucuza alırız walla!
    8800gt ler 250ytl olacak görceksiniz o günler çok yakın eheh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freestyler7 -- 15 Ocak 2008; 10:24:34 >
  • ya beyler bu kadar derin dusunecek bisey yok... 800 usd+kdv den bahsediliyor burda...ben bu fiyata crysis

oynanacak pc toplarım be...

piyasaya bak ya bizim nvidia la bi kan bagımızda yokki kardesim...
  • gayet normal 3870 tek pcb de 9800gx2 çift pcb de yani iki tane g92 nin slinmış hali artı ati 55 nm nerden bakarsanız bakın atiye daha ucuza mal olacak rv680 de cf performansı veririse iyi satar
  • bundada "alt f4" sorunu olucakmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: moffaka

bundada "alt f4" sorunu olucakmış

Ayrıca ctrl+alt+del sorunuda opsiyonel
  • quote:

Orjinalden alıntı: siyah845

eger 600$ olupta performans atinin cok ustunde olmassa atı bu sefer basardı dıyebılırız ama tabi test sonuclarını gormeden bırsey soylemek zor

ATi nin 3870x2 si 8800GT OC a geçilirse nolacak peki

Beklerim atiden kartları dandik driver ile harcama konusunda üstüne yok çünkü
  • quote:

Orjinalden alıntı: x0x

• Ayıp ya millet 600$ PC topluyor. japonca ohara diyorum Nasılım
  • ne kadar kartı alamayacak insan varsa yorum yapmış fiyat gayet normal 300usd olmasını bekliyordunuz sanırım.
  • 8800 ultra'nın fiyatına bakarsak ve aradaki performans farkını düşünürsek fiyat gayet normal
  • quote:

Orjinalden alıntı: İcHiGo22

ne kadar kartı alamayacak insan varsa yorum yapmış fiyat gayet normal 300usd olmasını bekliyordunuz sanırım.

Konu alıp alamama değil. Quad sli bile yaparım. Ne yapacak kuş mu konduracak. Sonuçta alacaksın ve 1 sene sonra zar zor satacaksın.
  • Bu kartı 500$'dan satarlarsa raflar tükenir walla ama Sony'nin playstation'da yaptığı taktiği kullanabilirler belki . Yani piyasada daha çok Nvidia optimizasyonlu oyunlarla anlaşıp oradan kar edebilirler mesela Ama kopya oyun olduğu sürece zor gözüküyor...
  • Ati 3870x2 ile GT9800x2 karşı karşıya gelince f/p ne olacak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TrDr_22

Ne kadar fuzuli ve gayri ciddi bi yaklaşım tarzıdır bu senin ki..

Ne yani yeni cıkan oyunları oynamayacak mı asgari ucret alan

Sen MARİO oyna sen gel CRYSİS oyna iyi valla adı ustunde oyun ama gercekten acıtıyor fiyatı

Evet arkadasim. Aynen oyle. Asgari ucret alan, oyun oynayamayacak. Ayda 500 YTL maas ile, oyun oynayamayacak. Herkes ayagini yorganina gore uzatir. Bilgisayar oyunu oynamak yasama hakki ya da egitim hakki gibi bisey degildir. Bilgisayar oyunlari bir LUKSTUR. Insan gibi yasamak icin gerekli DEGILDIR.

Ben sikayet ediyor muyum "ne demek yani kardesim ben spor arabayla 250 km/h hiz yapamayacak miyim !!!" diye. Herkesin parasina gore yapabilecegi seyler var, yapamayacagi seyler var.

Kimse "asgari ucretliler de 1680 cozunurlukte Crysis oynayabilmeli" diye dusunup 15 dolara Ultra satmak zorunda degil.

• quote:

Orjinalden alıntı: annihilator

quote:

Orjinalden alıntı: TrDr_22

Ne kadar fuzuli ve gayri ciddi bi yaklaşım tarzıdır bu senin ki..

Ne yani yeni cıkan oyunları oynamayacak mı asgari ucret alan

Sen MARİO oyna sen gel CRYSİS oyna iyi valla adı ustunde oyun ama gercekten acıtıyor fiyatı

Evet arkadasim. Aynen oyle. Asgari ucret alan, oyun oynayamayacak. Ayda 500 YTL maas ile, oyun oynayamayacak. Herkes ayagini yorganina gore uzatir. Bilgisayar oyunu oynamak yasama hakki ya da egitim hakki gibi bisey degildir. Bilgisayar oyunlari bir LUKSTUR. Insan gibi yasamak icin gerekli DEGILDIR.

Ben sikayet ediyor muyum "ne demek yani kardesim ben spor arabayla 250 km/h hiz yapamayacak miyim !!!" diye. Herkesin parasina gore yapabilecegi seyler var, yapamayacagi seyler var.

Kimse "asgari ucretliler de 1680 cozunurlukte Crysis oynayabilmeli" diye dusunup 15 dolara Ultra satmak zorunda degil.

Keşke olsa ama maalesef doğru.
    Herkes ferrari sahibi olamıyor. Herkes araba sahibide olamıyor. Bazıları doğuştan zengin bazılarıda çalışıp didinip kendi yağıyla kavrulur.
    Ama en azından 10 sene önce 1 pc =1000 usd dı. Herkesde pc yoktu şimdi 300 usd den başlıyor. Bu da 8800 ultra gibi kartların sayesinde oluyor. Üst seviye donanım satılacak ki alt seviye de olsun.

• 8800 ultra performansına gore fiyatına gore bu kartın fiyatı iyi diyip 3870x2 nin fiyatını eleştiren herkese

2500 lu anormal çöuzunurluklerde 8800gtx ultrayı daha ucuza tokat manyagı yapan hd3870x2 ye pahalı demiyiniz lutfen buna bişi demiyorsanız
  • quote:

Orjinalden alıntı: annihilator

Ultra 1200 YTL'den satiliyor, 600USD'ye cok diyorsunuz ilginc ? Herkese hitap etmeyecek cift grafik islemcili acayip bir ekran kartindan bahsediyoruz.

+1. En kötü ihtimalle ultra nın ilk çıktığı fiyattan ülkemizde olur. Ultradan daha performanslı olacağını düşünürsek (ne kadar performanslı olacağını testler gösterecek) fiyatlar abartı değil. Ancak 600$ ve üzeri vermek tercih edilir mi o kullanıcıya kalmış.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.