Şimdi Ara

GeceKuşu Kamp. 00:00-06:00 AKK YOK!! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
3
Favori
42.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1 mayıs'tan sonra bizim tarifenin anlamı kalmıyor umarım Turkcell bizi mağdur etmeden güzellik yapar.

Mesela hızımızı 100 mbit yapsa fena olmaz.
  • :::Banner::: : kullanıcısına yanıt
    Çok istiyordular ya 1 Mayıs'ı yapmak sanki. Size yapılacak şey şu olur. Btk gece 2 de başlarken size 23.59 da başlar. 2 saat kazanırsınız ekstradan derler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece 12 sabah 8 e kadar sınırsız mıyız

• quote:

Orijinalden alıntı: cce

Gece 12 sabah 8 e kadar sınırsız mıyız

Detaylı kota sorgulamada saatleri öyle saçma ayarlamışlar ki bir türlü anlayamadım nasıl davrandığını :/ keşke aydınlatsa bilen biri
  • cce kullanıcısına yanıt
    srdrea S kullanıcısına yanıt
    7GB akk vardı sabah 6 dan sonra 7-8DK açık unuttum torrenti 2GB ta düştü anında.

Edit: battı balık yan gider indirmeye devam ettim şu saate kadar hızım düşmedi hala 2gb akk görünüyor.

6dan sonra 7-8 dakikada 5GB akk nasıl gitti o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reahax -- 19 Mayıs 2017; 6:42:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reahax

7GB akk vardı sabah 6 dan sonra 7-8DK açık unuttum torrenti 2GB ta düştü anında.

Edit: battı balık yan gider indirmeye devam ettim şu saate kadar hızım düşmedi hala 2gb akk görünüyor.

6dan sonra 7-8 dakikada 5GB akk nasıl gitti o zaman

turkcelle baglan hayata :-D

• Arkadaşlar kötü bir haberim var şuan da 50 mbps / 100 GB Akk / Gece Kuşu kullanıyorum , 10 Gün sonra sözleşmem bitiyor ve bana sundukları kampanya 24mbit 50 Gb AKK ve yine aynı fiyat 69 TL.

Gece kuşu kampanyası bittiği için uzatılamayacağını söylüyorlar , gariptir ki AKK olaylarının yaşandıgı hafta arayıp sözleşmemi uzatabilecek miyim diye sorduğumda ağlıyorlardı tabi ki devam ettirirsiniz diye iyice bıktırmaya başladılar.
  • Kapatıp Vodafone a geçebilirsiniz. Altyapı yine sol fibermis. Bir araştırın.

• pphammer kullanıcısına yanıt
    açıkçası farklı bir iss ye geçmeye biraz korkuyorum işim sürekli internet üzerinden 4-5 günlük bir internetsizlik büyük maddi kayıplar doğuracaktır. Büyük ihtimalle 25 mbps platin e geçiş yapacağım.
  • Banada 24megabit 125gb akk 69 dediler.

• bunu sonradan bana da sundular hocam ama o akk yetmicek ve hız çok düşük olacak diye 25 mbit akksız paket e geçmeye karar verdim. Zaten bir kere joker akk alsam aynı fiyata geliyordu.
  • Benim gece kuşu bitiyor bu ay son. Hangi pakete geçsem bilmiyorum 25mbit akksız paketin fiyatı fazla geliyor bana.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.