Şimdi Ara

GeceKuşu Kamp. 00:00-06:00 AKK YOK!! (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
3
Favori
42.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben o yüzden hep 00:30 da başlatıyorum downloarı . Sizde yapın hocam garanti olsun .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyam Haziran 2017' de bitecek. Açıkcası geçtiğime pişman olduğum bir tarife idi. 59 TL öderken bile pek işime yaramıyordu. Şimdi 69 ödüyorum. Ayrıca AKK ya gelen yapılandırmalar ile bir işe yaramayacak sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminou

Kampanyam Haziran 2017' de bitecek. Açıkcası geçtiğime pişman olduğum bir tarife idi. 59 TL öderken bile pek işime yaramıyordu. Şimdi 69 ödüyorum. Ayrıca AKK ya gelen yapılandırmalar ile bir işe yaramayacak sanırım.

Hocam ama alıma kapanmış sitesinde gozukmuyor .

• Gece kuşu kampnayasının bitmesi çok kötü oldu bence , benim 1 senem daha var ancak ondan sonra AKK'li bir kampanyaya geçmek istemiyorum açıkcası bunda gece istediğim herşeyi indirebiliyordum , şimdi oda olmayacak

Adamlar gece kuşu olayını ayrı satmaya başlamışlar ayda 10 TL'ye saçmalığın daniskası

https://www.superonline.net/super-servisler/isik-hizinda--/akksiz-gece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 28 Eylül 2016; 15:49:41 >

• fiber fiyatlar fahiş feci ne olucak bole gece kusuda bıttı . her ay 10 tl var ayıp ya

• Ben de şimdiden kara kara düşünmeye başladım. Gece kuşu baya iyiydi ve her iyi şey gibi bitti sanırım. Bundan sonra en mantıklısı biraz pahalı da olsa 99TL'ye 25mbps akksız tarife galiba :/
  • Gecen hafta bitti benim kampanyam, kaldim ortada Hala karar veremedim hangi paketi alacagima..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kampanya bittiyse şuan en mantıklı kampanya 99tl ye 25mbit akk sız olan paket
  • İnternet fiyatları düşeceğine artıyor bu nasıl saçmalık ne biçim ülke yahu
  • Kampanyası bitenler çok fazla üzülmesin yakın zamanda sevinebilirler akk ye düzenleme gelecek gibi görünüyor boşuna fazla para verir duruma gelebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Gece kuşu kampnayasının bitmesi çok kötü oldu bence , benim 1 senem daha var ancak ondan sonra AKK'li bir kampanyaya geçmek istemiyorum açıkcası bunda gece istediğim herşeyi indirebiliyordum , şimdi oda olmayacak

Adamlar gece kuşu olayını ayrı satmaya başlamışlar ayda 10 TL'ye saçmalığın daniskası

https://www.superonline.net/super-servisler/isik-hizinda--/akksiz-gece

Uydunet daha mantıklı gibi geliyor bu tarife bitenlere. Uydunette gece 00 dan sabah 9 a kadar indirmek serbest hemde. ve uydunette 24 ay taahhüt verene % 20 indirim var bence sol dan daha mantıklı tarifeleri.

• BU ULKEDEKI ADALETSIZLIK HER YERDE VAR zaten adsl dandık ınternet ondada akk 100 gb fıber olanda kalıtelı net 250 lere cıkmıslar normalı zaten kotu 3mb olunca face bıle gırılmıyor aslında adsl de hıc akn olmaması gereklı malı goturen fıbercıler haksızmıyım ıkı sokak oteye alt yapı yapmazlar ama sıtedeysen baska
  • Port yok diyorlar fiberi geçtim 3mbit nete hasret kaldım iki aydır akıl verin bana arkadaşlar ne yapmam lazım adsl kullanıyordum aboneliği iptal ettiler yeni eve geçince port yok diye. Vdslye geçsem net açılır mı yada başka bir yolu varmı bu işi çozebilmek için

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

Port yok diyorlar fiberi geçtim 3mbit nete hasret kaldım iki aydır akıl verin bana arkadaşlar ne yapmam lazım adsl kullanıyordum aboneliği iptal ettiler yeni eve geçince port yok diye. Vdslye geçsem net açılır mı yada başka bir yolu varmı bu işi çozebilmek için

Arkadaşlar fikir verebilecek olan var mı???

• quote:

Orijinalden alıntı: Jegande

Kampanyası bitenler çok fazla üzülmesin yakın zamanda sevinebilirler akk ye düzenleme gelecek gibi görünüyor boşuna fazla para verir duruma gelebiliriz

Evet artık telefonla ve mail ile akk girmeden girmiş gibi yüzde 80 yok yüzde 100 ünüz dolmuştur 3 e inecek diye mesajlar geliyor. Birşeyleri değiştirdikleri kesin bakalım hayrımıza mı olacak. Şimdilik öyle görünmüyor.
  • Beyler son bir kaç haftadır online oyunlarda ciddi lag yaşamaya başladım. Hem PC'de hem de PS4'da durum aynı. Var mı aynı sorunu yaşayan Ankara'da, donanımsal bir sorun mu acaba?

• Gece kuşunun iyice suyu çıktı. Burada en alttaki kullanım tamamen gece saatleri içinde olmuş. Diğerlerinde hangisi gece hangisi değil net görünmüyor ama en net olanı bu. 12 GB indirme yapmışım. Normalde AKK'ya yazmaması lazım ama yazmış.

2-3 aydır niye erken bitiyor AKK diyorum ben de. Meğer bize üçer beşer GB kaktırıyorlarmış. Ben de bekleyip boşuna geceleri indirme yapıyorum.

Belki dedim bir hesap hatası vardır. Altta XLS indirme linki varmış. İndirip ordan hesaplattım, noktası noktasına doğru, o işaretli indirme de hesaba dahil. Zaten 100 GB AKK var, 12'sini oradan kaktırınca 1-2 gün sonra da AKK'ya girmişim. 3 gbit ile youtube'dan 480p video izleyemiyorum.

• Gece kuşunu sözüm ona bddk kaldırtmış. Ama ayrıca parayla satabiliyorlarmış. Resmen üçkağıt. Bana 50mb 250gb akk ile 89.90 fiyat verdiler. Boşluğuma geldi kabul ettim. Ama hemen pişman oldum. Aynı paketi 66 liraya verdikleri var forumda. Arayıp kapatmalarını istemeyi düşünüyorum.

• ULYSES kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bahsettiğiniz paket fiber mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.