Şimdi Ara

Gece 02:00-08:00 Arası AKK Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktaki saatlerde normalde akk'den sayılmaması gerekiyor ancak resimdeki gibi akk'ye dahil edilmiş bu normal mi acaba? (20GB'lık bir oyun indirdim bir de kendi kullanımlarım var biraz ay başından bu yana 100gb'dan 70gb kalmış gözüküyor.)

Gece 02:00-08:00 Arası AKK Hakkında

• up, ben de merak ediyorum. bir de bu 2-8 arası akk olmaması durumu bütün superonline müşterileri için geçerli mi yoksa ayrı bir paket mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

up, ben de merak ediyorum. bir de bu 2-8 arası akk olmaması durumu bütün superonline müşterileri için geçerli mi yoksa ayrı bir paket mi?

Firma veya paket farketmeksizin herkes için geçerli.
  • Siz sorana kadar aklıma gelmemisti ama Akıllı paketlerde 2-8 arası sayılmaz demiyor, hatta özellikle AKK'dan sayılmaz diyor.

Kotalı paketlerde 2-8 olayı yok gibi?
  • Kotali paketlerde 2 8 olayi yok zaten.
    Ama akkli paketlerde de yok gibi gorunuyor. Online islemlerde akk azaldigi gozukuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı şekilde benim de haziran ayında 2-8 arası sayılmaya başladı mayıs ayında problem yoktu halbuki. müşteri temsilcisini aradım hizmet@superonline.net e mail atmamı söyledi bakalım ne zaman silecekler.

yoksa türk telekom gibi tüm downloadları mı kaydediyorlar artık? onlarda öyle ya tüm downloadlar gözüküyor ama hepsi akk'ye dahil değil. bunu düşünmemin sebebi 50gb akk'nin şu an 45.73gb'ı dolu gözüküyor ancak %80'inin dolduğuyla alakalı bir sms almadım. normalde atıyorlardı.
  • Ben dün gece 60 gb indirdim oyun kotamdan sayılmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turknet dün gece indirdiğimi kotamdan saydı. 10 gün düzelmişti , tekrar bozdular sistemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf946

aynı şekilde benim de haziran ayında 2-8 arası sayılmaya başladı mayıs ayında problem yoktu halbuki. müşteri temsilcisini aradım hizmet@superonline.net e mail atmamı söyledi bakalım ne zaman silecekler.

yoksa türk telekom gibi tüm downloadları mı kaydediyorlar artık? onlarda öyle ya tüm downloadlar gözüküyor ama hepsi akk'ye dahil değil. bunu düşünmemin sebebi 50gb akk'nin şu an 45.73gb'ı dolu gözüküyor ancak %80'inin dolduğuyla alakalı bir sms almadım. normalde atıyorlardı.

Bende de aynı şekilde henüz %80 doldu diye mail gelmedi ama sayıldı, ilginç.
  • fantastik34 kullanıcısına yanıt
    hocam bugün 14:09'da müşteri temsilcisi aradı önceki gün attığım maile istinaden.

merak etmeyin indirmeler orada gözükebilir ama akk'nizden sayılmayacak yeni sisteme geçiyoruz dedi. yani şu an için ne kadar akk'miz kaldığını göremiyoruz ama güncelleyecekler sistemi.
  • dün geceki indirmeler akk işlemiş 04.06.2017 16:03:37 - 05.06.2017 04:03:38 23505 MB
  • Anladığım kadarıyla sadece göstermede sıkıntı var yoksa kotadan sayılmıyor.

Konu kilit, teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.