Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.999
Cevap
181
Favori
227.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Eğer dolmuşsa katılamazsınız zaten, bildiğim kadarıyla...
  • DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    Katıldım da yakıt almadım katılım saysı 3800 lerde benim gibi daha almayanda vardır katılan herkes almıyor.
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Simdi aldim, devam. bitmemis henuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Kart bugün geldi. Sim kart aktivasyonu yaptırmak istiyorum ama hesabım olmadığı için yaptıramıyorum. Kart şifresi de belirleyemiyorum. Bir garanti bankası şubesine gidip hesap açtır diyorlar müş. hiz. Bankaya gideceksem ne anladım ben bu işten. Çözüm yolu fikriniz var mı?

Ne yapmalıyım.

• emre7107 E kullanıcısına yanıt
    İlk defa garanti bankası ile çalışıyorsanız bir defaya mahsus olmak üzere şubeye gidip o işlemi yaptırmalısınız. sonrasında şube ile işiniz olmayacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

İlk defa garanti bankası ile çalışıyorsanız bir defaya mahsus olmak üzere şubeye gidip o işlemi yaptırmalısınız. sonrasında şube ile işiniz olmayacak..

Cevabınız için teşekkürler. Peki şubeye gittiğimde sanırım hesap açılacak. O hesaba işletim ücreti alınıyor mu?

Hesabı igaranti üzerinden açmanız gerekiyor. şubede bu açtığınız hesapla ilgili sözleşme imzalayacaksınız. eğer şubede hesap açarsanız hiü alırlar. igaranti üzerinden açılan hesaplarda hiü almıyorlar. bu hesap igaranti harcama hesabı olarak isimlendiriliyor ve hesabın şube kodu 2012..
  • quote:

Hesabı igaranti üzerinden açmanız gerekiyor. şubede bu açtığınız hesapla ilgili sözleşme imzalayacaksınız. eğer şubede hesap açarsanız hiü alırlar. igaranti üzerinden açılan hesaplarda hiü almıyorlar. bu hesap igaranti harcama hesabı olarak isimlendiriliyor ve hesabın şube kodu 2012..

Sms aktivasyonu yapmadıkları için şubeye gitmeniz gerekiyor dedi müşteri temsilcisi. Ne yapmam gerekli hocam?

Anladığım kadarı ile sizde şuan igaranti kredi kartı var. igaranti uygulamasına girin oradan vadesiz hesap açın. pazartesi günü de şubeye gidin. büyük ihtimal size sözleşmeleri imzalatacaklar ve cep telefonunuzu sisteme kaydedecekler..
  • quote:

Anladığım kadarı ile sizde şuan igaranti kredi kartı var. igaranti uygulamasına girin oradan vadesiz hesap açın. pazartesi günü de şubeye gidin. büyük ihtimal size sözleşmeleri imzalatacaklar ve cep telefonunuzu sisteme kaydedecekler..

İgaranti paracard var. Sms aktivasyonu olmadığı için uygulamaya giremiyorum malesef.

Peki uygulamaya girmeden igaranti paracarda nasıl başvurdunuz ? hem hesap açılmadan igaranti paracard vermezlerki. demekki hesapta açmışsınız. o zaman yapmanız gereken sadece şubeye gidip cep telefonunuzu sisteme tanıtmalarını sağlamak..
  • quote:

Peki uygulamaya girmeden igaranti paracarda nasıl başvurdunuz ? hem hesap açılmadan igaranti paracard vermezlerki. demekki hesapta açmışsınız. o zaman yapmanız gereken sadece şubeye gidip cep telefonunuzu sisteme tanıtmalarını sağlamak..

Telefonda hesabınız açılmamış sadece kartınız var dediler. Bir ara uğrayım yine de. teşekkürler.

Rica ederim.
  • Giyim alisverisiniwww.ykm.com ya dawww.boyner.com dan yapip iade alan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

Giyim alisverisiniwww.ykm.com ya dawww.boyner.com dan yapip iade alan var mi

+1

boynerden 150 tl alışveriş yapsam 20 tl iade yansır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

Giyim alisverisiniwww.ykm.com ya dawww.boyner.com dan yapip iade alan var mi

+1

boynerden 150 tl alışveriş yapsam 20 tl iade yansır mı?

Olmaz, kampanya şartlarını okuyun, internet geçerli değil diye madde var

• igaranti migros 20 tl indirimleri bu gün yatacaktı diye biliyorum acaba yanlışmı biliyorum ? yatan varmı ?
  • Migros iadesi yattı.

• Banada yatti

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.