Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1956. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19541955195619571958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news/george-rr-martin-says-there-will-be-a-game-of-thrones-movie-according-to-reports-a6671706.html

Martin bir Game of Thrones filminin geleceğini ancak kendisinin Winds of Winter'ı yazmakla çok meşgul olduğunu () söylemiş.
    Hızlı yazmadığının da farkındaymış, çok yavaş bir yazarım demiş.

Filmi HBO ve D&D çekecekmiş, hazırlayacakmış ya da her neyse işte anladınız siz.

2020'de çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: Emilia_Clarke

Dizi kitaba göre ilerlemiyormu ? 9 kitap var 8. sezonda bitiyor ? Kitabını okumak istiyorumda izlediğim yerlerin kitabını okursam sıkıcı olur hangi kitaplar okunacak ?

Dizide 4.kitap nerdeyse hiç gösterilmedi. 3.kitabı 3 ve 4. sezonlara yıktılar. İşte bu sezon 4.kitaptaki ve 5.kitaptaki Greyjoy kısımlarını işleyecekler. İlk kitap dışında diziden biraz farklı ilerliyor, ama genel olarak 5.sezon hariç aynı gibi bir şey olaylar. Ben dizi ile kitabın ayrıldığını düşünmüyorum bence planlı gidiyorlar, çünkü bir kitabın çıkma süresi ile dizinin bir sezonu çok fark var zaman olarak. Bence dizide farklı yollar işleyip olayları ilginçleştiriyorlar. Zaten dizi ile kitap ayrılmış gibi göstermeseler ellbet dizi kitabın önüne geçecek, diziyi izlerken kitapta ne olacağını öğrenecektik bir süre sonra.
    Ben Stannisin ölmediğini düşünüyorum, Stannis bu sezon 2.bir Kralın Şehri çıkarması yapıp tahtı alacak bence. Bu konuda Yamalıyüz üzerinden teoriler var. Ayrıca Martin kitapta Stannis'in yaşadağını söyledi. 2.sezondan beri diziye damga vurmuş Stannis'in, kitapta yaşıyosa dizide öleceğini düşünmüyorum belki bu sezon finalinde felan Stannis'i görürüz. Dizide Jon yaşıyor, Jon'a tek başına Boltonları ezdirmeleri bir şey ifade etmez daha önce bir teori yazmıştım Kuzey Komplo Teorisi ile karışık, hala onu destekliyorum Stannis ölecekse kitapta o şekilde olur. GRRM Stannis'ten bahsederken Julius Caesar ile kıyaslıyor, savaş meydanında ölmez Stannis ölürse.
    Dizide Aegon'u de pek işlemediler bu yüzden Aegon'un bu 6.kitapta ölebileceğini düşünüyorum. Pat diye atlayıp uzun süre kalamazsın bu seride.

• dizi gerçekten pek çok olayı açıklamakta yetersiz kalıyor daha doğrusu 10 bölüm buna yetmiyor, artık diziden çok yeni kitabın çıkmasını bekler oldum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakkr

6. sezona dair sağlam ve heyecan verici bir spoiler, ancak ingilizce:
    http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/game-of-thrones-season-6-is-gearing-up-for-maybe-its-biggest-battle-ever-a6671291.html

Türkçe si nedir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/game-of-thrones-season-6-is-gearing-up-for-maybe-its-biggest-battle-ever-a6671291.html

Beşinci sezon spoiler

Madem bu işe girişeceklerdi, neden son sezonda Jon'un bıçaklanması sahnesini ''Yabaniler ile işbirliği yaptın o yüzden sana küstük panpa'' modunda yaptılar? Kitaptaki gibi niye gitmediler? Neden pembe mektubu koymadılar? Neden Jon'un en sonunda Sur'u değil ailesini seçtiğini ve bu seçim sonucu bıçaklandığını göstermediler? O dramayı neden vermediler? Üstelik Stannis ölmüş iken. Mektubun etkisi daha da iyi olurdu.

Cidden nasıl bir senaryo oluşturması bu anlamış değilim. Zaten 10 bölüm yapıyorlar yıllık onu da gereksiz cinsel sahneler ile doldurup, asıl göstermeleri gereken şeyleri törpüleyerek geçiyorlar bu da hikayede büyük boşluklar oluşturuyor. Karakterler heba oluyor cinsellik sahnelerinin fazlalığı yüzünden.

Geçen sezon spoilerları gibi bu spoilerlar da insanda az çok heyecan yapıyor ancak beşinci sezon gibi fos çıkması olası.

• spoiler içerir!
    özetle:

jon'un stark zırhı giymesi kısmına değinmiş, kimileri bunun ned stark'ın flashback'i olarak yorumlamıştı, ancak bunun doğru olmadığını zaten ned stark'ı canlandıracak kişinin seçildiğini, fotoğrafta jon'un kurtbaşlı kendi kılıcını taşıdığını söylüyor, yani jon'u kışyarı savaşında göreceğimizi belirtiyorlar, ayrıca resimdeki ordunun sancaklarına değinmişler, bunlar ulu kurt ve mormont bear'ın sancakları, ayrıca Hornwood'lara ait olabileceği belirtilmiş, kısacası ulukurt sancağını açabilecek stark zırhları giymiş bir jon snow görüyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakkr -- 30 Eylül 2015; 13:32:31 >
  • Kışın rüzgarları

• beyler resimdeki flash back sahnesi o jon değil ned stark saçlar olsun kıyafet ols un birde o kıyafet ned stark ın stark kıyafeti olsa onu robb da giyerdi ned i oynayan her kimse öyle bir durmuş ki jon gibi görünmüş kesinlikle jon öldü sezon finali belki son sahnede dirilir zaten bu sezon finali eğişik şeyler olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Beşinci sezon spoiler

Madem bu işe girişeceklerdi, neden son sezonda Jon'un bıçaklanması sahnesini ''Yabaniler ile işbirliği yaptın o yüzden sana küstük panpa'' modunda yaptılar? Kitaptaki gibi niye gitmediler? Neden pembe mektubu koymadılar? Neden Jon'un en sonunda Sur'u değil ailesini seçtiğini ve bu seçim sonucu bıçaklandığını göstermediler? O dramayı neden vermediler? Üstelik Stannis ölmüş iken. Mektubun etkisi daha da iyi olurdu.

Cidden nasıl bir senaryo oluşturması bu anlamış değilim. Zaten 10 bölüm yapıyorlar yıllık onu da gereksiz cinsel sahneler ile doldurup, asıl göstermeleri gereken şeyleri törpüleyerek geçiyorlar bu da hikayede büyük boşluklar oluşturuyor. Karakterler heba oluyor cinsellik sahnelerinin fazlalığı yüzünden.

Geçen sezon spoilerları gibi bu spoilerlar da insanda az çok heyecan yapıyor ancak beşinci sezon gibi fos çıkması olası.

Snowbowl yapacaklar işte.

Keşke Mektup olsaydı dizide, bu savaşın dizi izleyicilerine anlamı daha büyük olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tower of Joy çekimlerini videoya almış psikopatın biri tepeye çıkıp.
    Ben izlemedim spoiler olmasın diye ama izlemek isteyenhttp://watchersonthewall.com/a-second-video-of-the-game-of-thrones-tower-of-joy-filming-has-surfaced/ buradan izleyebilir.

Martin kendi blogundan açıklama yapmış bu arada, film var dediğim tamamen yanlış diye.Eğer bir film olacaksa Robert's Rebellion ile alakalı olmayacak diye de eklemiş.
    Dance of the Dragons olur.

• Ned stark dönüyomuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

Ned stark dönüyomuş

Flashback sadece.

Ama ne flashback be..

• quote:

Ned stark dönüyomuş

Bu bilgiyi nerden aldn dostum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: YSN_94

quote:

Ned stark dönüyomuş

Her yerde yazıyor, google yaz çıkar
  • quote:

quote:

quote:

Ned stark dönüyomuş

Flashback seklindd donecegini zaten biliyoruz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ned stark dönüyomuş

Ben fazlasını vadetmedim zaetn

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ned stark dönüyomuş

Ben fazlasını vadetmedim zaetn

• Sızan videolarda görülen adam inanılmaz şekilde Sean Bean'a benziyor. Sean Bean sürprizi görürseniz şaşırmayın.
    Bence o cast'e aldıkları genç Ned dedikleri çocuk başka bir flashbackte olcak, zaten o çocuk 20 yaşındaki Nedi oynamak için oldukça küçüktü
  • Sean Bean inşallah yeniden katılır diziye çok özledik valla Ned Stark'ı.
  • 
Sayfa: önceki 19541955195619571958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.