Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1955. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19531954195519561957
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi tuttuğu müddetçe bitmez adamlar enayi mi bukadar para kazandıran bir diziyi bitirsinler. Ama tabiki öldüre öldüre dizide oynayacak karakter kalmazsa o ayrı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş küçüçük fotoğraftan senaryo yazar olduk... 1 senede 10 bölüm olursa olacağı bu :)
  • Game of Thrones (2011 - 2019)

• olley beee azor ahai kessinlikle john
  • Dizi kitaba göre ilerlemiyormu ? 9 kitap var 8. sezonda bitiyor ? Kitabını okumak istiyorumda izlediğim yerlerin kitabını okursam sıkıcı olur hangi kitaplar okunacak ?
  • o sızdırılan fotoda ned stark gibi giyinmiş malum kişi, saçıda o sekilde yapmış. bu sezon stark sezonu olacak gib.

• Boltonlar gidecek dertler bitecek !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mstfmustafa

Dizi kitaba göre ilerlemiyormu ? 9 kitap var 8. sezonda bitiyor ? Kitabını okumak istiyorumda izlediğim yerlerin kitabını okursam sıkıcı olur hangi kitaplar okunacak ?

Dizi özellikle son sezonda kitaptan tamamen ayrıldı,kendi senaryolarını yazıyorlar dizi senaristleri. Değişiklerle de olsa şu ana çıkmış olan tüm kitaplar dizide bitirildi ama yinede okumanı tavsiye ederim çünkü çok büyük farklılıklar var.
  • Hayır 5 kitap ve 2 tane daha yayımlancak ve 1 kitap 2 parça halinde satılıyor olması lazım ve 6.kitabın çıkması bir 2 sene daha bulur kitap ile dizi ayrıldı çok büyük farklar var okumadım bende kitabını ama spoiler okumaktan anladım olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

quote:

Orijinalden alıntı: Mstfmustafa

Dizi kitaba göre ilerlemiyormu ? 9 kitap var 8. sezonda bitiyor ? Kitabını okumak istiyorumda izlediğim yerlerin kitabını okursam sıkıcı olur hangi kitaplar okunacak ?

Dizi özellikle son sezonda kitaptan tamamen ayrıldı,kendi senaryolarını yazıyorlar dizi senaristleri. Değişiklerle de olsa şu ana çıkmış olan tüm kitaplar dizide bitirildi ama yinede okumanı tavsiye ederim çünkü çok büyük farklılıklar var.

Tüm kitaplarmı
    Fark çoksa baştan başlayayım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: paranpol45

Hayır 5 kitap ve 2 tane daha yayımlancak ve 1 kitap 2 parça halinde satılıyor olması lazım ve 6.kitabın çıkması bir 2 sene daha bulur kitap ile dizi ayrıldı çok büyük farklar var okumadım bende kitabını ama spoiler okumaktan anladım olayı

Kitapları baştan okumalımıyım sence ?

• Sevinmek için erken bence, yanlış hatırlamıyorsam Ned Stark ile ilgili flashback olacaktı, Ned Stark gibi giyinmiş Ned'in gençliğini oynuyordur belki.
  • Arya stark nolcek acep

• quote:

Orijinalden alıntı: Romulus

Sevinmek için erken bence, yanlış hatırlamıyorsam Ned Stark ile ilgili flashback olacaktı, Ned Stark gibi giyinmiş Ned'in gençliğini oynuyordur belki.

Ned'in gençliğini başkası oynuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kralın akıbetini öğrenmek için kitapları okudum, dizide Stannisle ilgili bir haber var mı kesin öldü mü Kral?

Diziyi severek izleyenler de kitapları okusunlar kesinlikle sıkılmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Stannis -- 29 Eylül 2015; 13:46:05 >
  • Bilmiyordum pardon.

• quote:

Orijinalden alıntı: umut321umut

Kralın akıbetini öğrenmek için kitapları okudum, dizide Stannisle ilgili bir haber var mı kesin öldü mü Kral?

Eğer resimler doğruysa Stannis'in kitaptaki yüksek ihtimalle gerçekleşecek olan Winterfell zaferini dizide Jon'a yıkıcaklar.

@Emilia_Clarke

İlk sezon neredeyse aynı.İkinci sezondan sonra başlıyor ayrılıklar.Ben tavsiye ederim baştan okumanızı hem yeni kitaba hem yeni sezona daha çok var.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

quote:

Orijinalden alıntı: umut321umut

Kralın akıbetini öğrenmek için kitapları okudum, dizide Stannisle ilgili bir haber var mı kesin öldü mü Kral?

Eğer resimler doğruysa Stannis'in kitaptaki yüksek ihtimalle gerçekleşecek olan Winterfell zaferini dizide Jon'a yıkıcaklar.

@Emilia_Clarke

İlk sezon neredeyse aynı.İkinci sezondan sonra başlıyor ayrılıklar.Ben tavsiye ederim baştan okumanızı hem yeni kitaba hem yeni sezona daha çok var.

Peki teşekkürler :) Kitapların sırası şuradaki resimdeki şekilde değilmi ?http://www.hepsiburada.com/taht-oyunlari-seti-9-kitap-pm-kepsilon00001

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

başıma birşey gelmeyecekse dizide en çok sıkıldığım sahneler khaleesinin sahneleri nedense, benim gibi düşünen var mı bilmiyorum.

+1
    westeros sahneleri daha heyecanlı
  • http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news/george-rr-martin-says-there-will-be-a-game-of-thrones-movie-according-to-reports-a6671706.html

Martin bir Game of Thrones filminin geleceğini ancak kendisinin Winds of Winter'ı yazmakla çok meşgul olduğunu () söylemiş.
    Hızlı yazmadığının da farkındaymış, çok yavaş bir yazarım demiş.

Filmi HBO ve D&D çekecekmiş, hazırlayacakmış ya da her neyse işte anladınız siz.

• 
Sayfa: önceki 19531954195519561957
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.