Şimdi Ara

GALERİ'DEN ARAÇ ALINIR MI? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
42.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de son aracımı Kocaeli de bı galeriden aldım. Ankara'dan geleceğimi söyledim. Gittiğimde sabah 8 9 gibi arabayı yıkıyorlar di yeni paspas koymuşlar ve gariptir sıfır lastik takmış eski lastiklerini de gösterdi bitmiş halde idi. Dediği gibi de çıktı araba Bluetooth sistemi haricinde onu da anlamadığı için bilmiyorum dedi. Ve de piyasanın altında bı paraya aldım en son noter çıkışı yemek ismarladi ardından Ankara'ya döndüm. Hala da kullanıyorum.

5 parmağın beşi de bir değil. Genel olarak çok tedirgin gittim ama şans mı artık kısmet mı bana iyisi denk geldi.

Saygılarımla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu hort var dediler geldik

Mesajları tek tek okumadım ama zaten galericileri genelde gommuslerdir.bi tane olumlu örnekte ben yazayım.

Son arabamı galericiden aldimki.ilk arabamida galericiden almış ve çok canım yanmıştı.

Arac şehir dışındaydı.ablam yaşıyor o ilde.enistemi aradım.yolladim.eksper usta vs araç dediği gibi.tramer yok.sag on camurlukta lokal boya bir karış.ki dediği gibi.

Yoğun calistigimdan dedim kapora yollayayım.5 gün sonra aracı alır dönerim .normalde kapora işini sevmem.yollamam.ama aracı 5 gün sonra alacağım.bekletmekte olmaz.sahis olsa yine yollamazdim.500 TL yolladım.dedim haftaya arabayı alıp dönüyorum.okeymi okey.arac o km o yaşta kaput hariç tek parça ufak boyalilar ilanlarda 91 92 yazılıyor ama 90 a birakiyorlar.88 e el sikistik.az buçuk uygunada aldım yani.

5 gün sonra alelacele günü birlik indim şehre vardım galeriye gittik notere verdim 88 bastım gaza dönüyorum.vakit öyle kısıtlı ki.

Yolda beni aradı.abi 88 e el sıkıstık.kapora aldım.sen bana 88 verdin gittin.kapora kadar fazla verdin.sende unuttun bende.iban yolla parayi yolluyorum.normalde daha sonra ayikabilirdim belki de unuturdum yada aradığımda yok abi böyle anlastikta diyebilirdi.ben evime gelmeden para yattı.

Aracı hala temiz temiz kullanıyorum.sakladigi hiç birşey çıkmadı.

Ara ara ilanlarını takip ediyorum.hep temiz araçlar satıyor .en fazla 5 yaşında araç.ufak boya varsa var yoksa yok.

Mümkün mertebe sahibinden alırım ama hepside dolandırıcı değil.arada sağlam esnaf olanında var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 29 Ekim 2018; 23:56:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Niye alınmasın? Ağzınız yok mu hakkınızı arayamıyor musunuz? Adam sağlam arabayı alıp galeriye koyarken bozmuyor ya baktırın işinize geliyorsa alın.

• Son iki aracimi galeriden aldim.1. Passat 2.superb. Passati satarken 6 binlira kar ettim. Su anki aracim aldigim fiyatin 15 bin tl ustunde piyasasi var bunuda satarken nasipse kar edecez. Iki aracta hatasiz boyasiz ve sorunsuzdu. Passati alirkende astra h vardi onuda takasa verdim internette 2 ay boyunca 44 bin tlye satamadigim araci galeriye 47 ye verdim.

Fiyata bakarsiniz aracin ekspertizini yaptirirsiniz isinize geliyorsa alirsiniz bukadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hard_hacker -- 30 Ekim 2018; 9:39:15 >
  • 5 ay önce galeriden bi golf aldım. 2 parça boya var dedi. 3 parça çıktı. Acil almam gerekiyordu aldım geçtim. Bir kez daha tiksindim.

• Galericiden araba alınmaz.

Galerici eşi, akrabası dostu olandan araba alinmaz.

Galerici ile aynı sokakta ikamet eden birinden araba alınmaz.

Galericiyle selamlaşmış birinden araba alınmaz.

• kuzeni galerici olan biri olarak hayır.
  • Diğer başlıktan geliyorum ve aynen kopyalıyorum mesajımı

.........

İçinde " Galerici " geçen her konuya yazdığım mesajı aynen kopyalıyorum.....

Daha önce de yazmıştım yine yazıyorum: Galericiler insan kılığındaki mahluklardır.

Her 10 galericiden 11 evet 11' i ,yani 10 galerici zaten şeref yoksunudur, yeni galerici olacak kişide şereften yoksundur.

Yani iyi galerici yoktur "olan da olacak olan da" hepsi aynıdır.... Galericiden araba ALMAM, ALDIRMAM! .ALANA DA her türlü mani olurum.

Kimden/kimlerden araç alınmaz

Gerçek maddeler:

1-) Galericiden , galericinin yanında çalışandan veya daha önce çalışmış olandan araç alınmaz.

2-) Galericiyle sürekli yakın ilişkisi olan ;akrabasından,arkadaşından araç alınmaz.

3-) 2-3 kez el değiştirmiş bir araç ,arada galericinin sahipliğine geçmişse ,o araç alınmaz.

4-) Galericinin her hangi bir şekilde 1-2 saatliğine kullandığı araç alınmaz

5-)Galericiden sıfır araç alınmaz çünkü en az 1-2 km yol yapıp km düşürmüştür, adamların prosdürleri böyle, haklılar bir yerde

6-)........vs diğer maddeleri siz ekleyin.
    .
    .
    .

Ekstrem maddeler:

1-) Galericinin sokağında park eden araçlar alınmaz

2-) Galericinin sokağından geçerken galericinin "-Vay araba temizmiş" dediği araç alınmaz.

3-) Yanlışlıkla da olsa galericiye selam verenin aracı alınmaz.

4-) Galericin o an bulunduğu özel veya yetkili servislerde ki araçlar alınmaz.

5-) Forumda galericileri savunan arkadaşlardan da araç alınmaz(bknz gerçek madde 1-2)

6-) ....vs vs diğer maddeleri siz ekleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hard_hacker

Son iki aracimi galeriden aldim.1. Passat 2.superb. Passati satarken 6 binlira kar ettim. Su anki aracim aldigim fiyatin 15 bin tl ustunde piyasasi var bunuda satarken nasipse kar edecez. Iki aracta hatasiz boyasiz ve sorunsuzdu. Passati alirkende astra h vardi onuda takasa verdim internette 2 ay boyunca 44 bin tlye satamadigim araci galeriye 47 ye verdim.

Fiyata bakarsiniz aracin ekspertizini yaptirirsiniz isinize geliyorsa alirsiniz bukadar basit.
    o kar degil de arada fiyatlarin birden firladigi doneme denk gelme olmasin?

• Herkes galerileri gömmüş de sahibinden satanlar çok farklı sanki onların işi bu olmadığı için daha kolay salağa yatıyorlar.

"Abi işte ben alırken göstermedim tanıdıktan aldım bilmiyorum."

"Ustanı al gel"

"Sonuçta kaç yaşında araba(15 yaşında araba 40-50 bin lira) "

"Çalışıyorum işim gücüm var arabayı her yere götüremeyiz"

Ha bi de saçma sapan açıklama yazanlar var,

"Kalbini kırarım", "ölücüler aramasın(kendisi o arabaya o fiyatı isteyince başka Bi şey oluyor o da yazmayım şimdi"

Benim için önemli kriterler, aracı istediğiniz yere gösterebilirsiniz ve farklı bir şey çıkarsa masraflar bana aittir diye açıkça yazan ve arabanın parçalarını sahibindene girendir.

Arabanın km'si orijinal yazan hiç bi ilana da inanmam yalan demiyorum ama Bi güven de sağlamaz yani . Nasıl kanıtlamayı düşünüyorlar acaba servisden muayeneden önce düşürüp giriyor hepsi

• 2 araç için 1 hafta arayla farklı illerde ekspertiz yaptırdım

ikisinde de hatasız i 1-2 değişen airbagler sağlam dedi galeric

3000 tl eksper parası verdiğimizle kaldık

iki raça da bitikti

Sonra ikisi de ne aradı ne sordu

abi aracı düşünüyor musun diye?

Galericilik=çakallık

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.