Şimdi Ara

Galaxy S3 sağ alt köşe çatlamalar var. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
9.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ara Sony Arc alacaktım ikinci el aynı bu tip aşınmalar vardı köşelerinde bu yüzden almadım neden olduğu hakkında bir fikrim yok ama plastik sanki erimiş gibi sıcak bi yere yakın mı durdu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridvan79

quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

quote:

Orijinalden alıntı: ridvan79

arkadaşım madem yutacaksın kaldır konuyu sanada gecmiş olsun bizene senin kırık camından diyelim bitsin

ridvan coştun yine, güzel güzel tavsiyelerde bulunurken ne oldu niye birden celallendin arkadaşa...

turan tutamıyom artık kendimi :)) beni bilirsin htc one x kullanacısıyım böyle bir başlık gördüm geldim arkadaşa seninde tabirinle güzelce tavsiyelerde bulundum ben şimdi one x kullanıcısı olarak ağzımdan çıkmadı ne kadar dandik hemende kırılmış çatlamış diye one x in lehine çevirip yorum yapabilirim ama asla öyle bir şey karakterimde yok başkasının sorunları üzerinden öyle şeyler yapmam ama gidiyor bir arkadaş yok kullanıcı hatası yok ne istiyorsunuz telefondan yok yeter artık çamur atmayın gibi yorumlar yapıyor bende ona kızıyorum bu gibi sorunlarda başına gelmeyen bilemez ve anlayamaz bende arkadaşın üzüntüsünü paylaşayım istedim ama arkadaşta kalkıp o vatandaştan özür dileyince ki özür dilemesi gereken öbür vatandaş ilk mesajını kıyas alırsak ki sonradan yumşadı :) bende ona kızdım tamam belki ortamı daha fazla germek istemiyor ama işte bende kızabiliyorum :) sidik yarıştırmaktan bende başkalarıda sıkıldı yeter her şeyin altında bir çamur veya ona benzer bir şey aramasın arkadaşlar sorunlarını çözmeye çalışsınlar ve yardımcı olmaya !! yani uzun yazdım yine turan arkadaşım :)

Hocam ilginiz için daha evvelde teşekkür etmiştim ve tekrar teşekkür ederim. Konu amacını aşmasın istedim, senide meşgul ve yorduysam senden de özür dilerim.
    Konuyu bilgi almak için açmıştım, bu hale geldi...

• quote:

Orijinalden alıntı: attilakansu

quote:

Orijinalden alıntı: TyToN

genleşecek kadar ısınması bence imkansız..
    bence arkadasın telefonu biri düşürdü caktırmadan masaya koydu aa geçmiş olsun dedi

Aslında aklıma geldi ama hiç darbe izi yok, birde cam içerden çatlamış vaziyette düşmüş olsa daha fazla hasar görürdü diye düşünüyorum.
    Beraber aldığım arkadaşım cebine koyarken düşürmüştü ekran komple parçalandı.

hocam espri olarak yazdım ben onu
    cidden cok geçmiş olsun üzülüyo insan sonucta 2000 lira az bi para değil
    inşallah garantiden sonuc alırsın

• quote:

quote:

quote:

genleşecek kadar ısınması bence imkansız..
    bence arkadasın telefonu biri düşürdü caktırmadan masaya koydu aa geçmiş olsun dedi

Aslında aklıma geldi ama hiç darbe izi yok, birde cam içerden çatlamış vaziyette düşmüş olsa daha fazla hasar görürdü diye düşünüyorum.
    Beraber aldığım arkadaşım cebine koyarken düşürmüştü ekran komple parçalandı.

hocam espri olarak yazdım ben onu
    cidden cok geçmiş olsun üzülüyo insan sonucta 2000 lira az bi para değil
    inşallah garantiden sonuc alırsın

İnşallah

• arkadaşım bu bence ezik bildiğin telefon cebindeyken vs. bir şekilde orası baskı görmüş ve oradak çatlamış olabilecek tek şey EZİK
  • Hocam onun başka bir açıklaması yok apaçık üretim hatası öyle bişey olamaz ki sen yapmak istesende o şekilde birşey yapamazsın yukardaki arkadaş boş konuşmuş açıkcası kendin yapmaya çalışsan yada kullanıcı hatası olsa metal kısımda aşınırdı ayrıca ekrandada çizikler oluşurdu.Bunu garanti herşekilde yapmak zorunda istanbuldaysan yanında gelir olayın kralını çıkartırım orda sen merak etme böyle saçmalık olurmu 2000 lira para ver 1 ay kullanma böyle birşey olsun kullanma cihazı sen bildiğin camın köşesine cam kaynatılmış gibi daha sonrasındada ısıdan veya farklı bir etkenden dolayı dökülmüş
  • hocam bence köşesinden sıcaklık yemiş bu telefon. darbe çizilme izi olmamasının nedeni bu olabilir. örneğinn o telefonu 35 derece güneşin altına bıraksan sabahtan akşama kadar. yine aynı şekilde genleşme olduğunu görürsün. varsa kullanmadığın eski bi telefonun al bi çakmak ver yandan sıcaklığı şu yukardaki resimdeki gibi bi sonuç elde ediceksin muhtemelen..
  • S3iyi guzel telefonda, iste bu 2.000 tl lik fiyati kesinlikle haketmiyor, en ufak bir sorundada buyuk sorundada herkesin aklina gelen ilk sey 2.000 lik telefon sonucta oluyor, kesinliklede haklilar Turkiye sartlarinda ederi 1.500-1600 civatlarinda olmali ama nerde, arti garanti disi onarimlarda gereginden fazla pahali, gercekten cok yazik bu mantalite degismeli artik ama nasil bilmem...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Hocam onun başka bir açıklaması yok apaçık üretim hatası öyle bişey olamaz ki sen yapmak istesende o şekilde birşey yapamazsın yukardaki arkadaş boş konuşmuş açıkcası kendin yapmaya çalışsan yada kullanıcı hatası olsa metal kısımda aşınırdı ayrıca ekrandada çizikler oluşurdu.Bunu garanti herşekilde yapmak zorunda istanbuldaysan yanında gelir olayın kralını çıkartırım orda sen merak etme böyle saçmalık olurmu 2000 lira para ver 1 ay kullanma böyle birşey olsun kullanma cihazı sen bildiğin camın köşesine cam kaynatılmış gibi daha sonrasındada ısıdan veya farklı bir etkenden dolayı dökülmüş

İlgin için teşekkür ederim, sabah yollayacağım Turkcell mobil hizmet ekibi ile garantiye inşallah tatsızlığa gerek kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: akinan

hocam bence köşesinden sıcaklık yemiş bu telefon. darbe çizilme izi olmamasının nedeni bu olabilir. örneğinn o telefonu 35 derece güneşin altına bıraksan sabahtan akşama kadar. yine aynı şekilde genleşme olduğunu görürsün. varsa kullanmadığın eski bi telefonun al bi çakmak ver yandan sıcaklığı şu yukardaki resimdeki gibi bi sonuç elde ediceksin muhtemelen..

Bunu yapabilcek bir sıcaklığa maruz kalmadı doğrusu, öyle olsa telefon sürekli yanımda olduğu için bu sıcaklık benide etkilerdi

• quote:

quote:

hocam bence köşesinden sıcaklık yemiş bu telefon. darbe çizilme izi olmamasının nedeni bu olabilir. örneğinn o telefonu 35 derece güneşin altına bıraksan sabahtan akşama kadar. yine aynı şekilde genleşme olduğunu görürsün. varsa kullanmadığın eski bi telefonun al bi çakmak ver yandan sıcaklığı şu yukardaki resimdeki gibi bi sonuç elde ediceksin muhtemelen..

Bunu yapabilcek bir sıcaklığa maruz kalmadı doğrusu, öyle olsa telefon sürekli yanımda olduğu için bu sıcaklık benide etkilerdi

her zaman yanımdaydı çıkarmadım hiç öyle bişey olmadı diyosan ve senden kaynaklanan bi problem değilse %90 değiştirirler. daha yeni çıkmış bi üründe böyle bi hataya göz yummazlar bence. bol şans

• quote:

quote:

quote:

her zaman yanımdaydı çıkarmadım hiç öyle bişey olmadı diyosan ve senden kaynaklanan bi problem değilse %90 değiştirirler. daha yeni çıkmış bi üründe böyle bi hataya göz yummazlar bence. bol şans

İnşallah değiştirirler. İyi dileklerin için teşekkürler...

• Merhabalar.

Öncelikle hiçbir şekilde suçu size atmadığımı belirtmek isterim. Asla böyle bir amacım yok. Size de sonuna kadar inanıyorum. Sizin yerinizde ben de olabilirdim.
    Ancak

Bu sorun kendi kendine olmuş olamaz. Ve telefondan kaynaklı bir problem de değil. Kesinlikle dıştan bir müdahele olmuş. Ben burada siz düşürdünüz çarptınız falan demiyorum bakın yanlış anlamayın. Ama böyle bir hasarın kendi kendine olması imkansız. Telefon cebinizdeyken masaya sürtmüştür, çarpmıştır, birşey olmuştur, güneş altında çok kalmıştır, genleşmiştir, arkadaşınız, yeğeniniz, oğlunuz, anneniz, babanız gelip yanlışlıkla birşeyler yapmıştır size söylememiştir vs. birşeyler olmuştur mutlaka ama bu hasar kendi kendine oluşamaz. Garanti kapsamına gireceğini de sanmıyorum.

Saygılar, NomadCRY.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Merhabalar.

Öncelikle hiçbir şekilde suçu size atmadığımı belirtmek isterim. Asla böyle bir amacım yok. Size de sonuna kadar inanıyorum. Sizin yerinizde ben de olabilirdim.
    Ancak

Bu sorun kendi kendine olmuş olamaz. Ve telefondan kaynaklı bir problem de değil. Kesinlikle dıştan bir müdahele olmuş. Ben burada siz düşürdünüz çarptınız falan demiyorum bakın yanlış anlamayın. Ama böyle bir hasarın kendi kendine olması imkansız. Telefon cebinizdeyken masaya sürtmüştür, çarpmıştır, birşey olmuştur, güneş altında çok kalmıştır, genleşmiştir, arkadaşınız, yeğeniniz, oğlunuz, anneniz, babanız gelip yanlışlıkla birşeyler yapmıştır size söylememiştir vs. birşeyler olmuştur mutlaka ama bu hasar kendi kendine oluşamaz. Garanti kapsamına gireceğini de sanmıyorum.

Saygılar, NomadCRY.

Haklısın elbette kendiliğinden oluşmamıştır, gözüm gibi bakıyordum.
    Kusurun nasıl olduğunu tahmin etmeye çalışıyorum buradaki değerli arkadaşların verdiği fikirlerle.

Hayırlısı artık onarılırsa ne ala yok olmazsada canımız sağ olsun. Ne kadar üzülsemde yapacak birşey yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Merhabalar.

Ancak

Saygılar, NomadCRY.

Haklısın elbette kendiliğinden oluşmamıştır, gözüm gibi bakıyordum.
    Kusurun nasıl olduğunu tahmin etmeye çalışıyorum buradaki değerli arkadaşların verdiği fikirlerle.

Hayırlısı artık onarılırsa ne ala yok olmazsada canımız sağ olsun. Ne kadar üzülsemde yapacak birşey yok.

Geçmiş olsun.

• kasa sizin söylediğiniz gibi bir darbe yada sürtünmeye maruz kalmamış ise (ki sürtünme izine benzemiyor pul pul kabarmış sürtünme olsa doğrusal çizgilerin bulunması gerekirdi) ya %100 imalat hatası tam o bölgede boyanın yapışmaması durumu var. Yada tam o bölgeye bir kimyasal sıvı temas etmiş. Parfüm olabilir, slikon parlatııcı olabilir, çok düşük ihtimal benzin olabilir v.s v.s . Çok geçmiş olsun diyorum. Umarım garanti kapsamına girerde kesenize dokunmaz gerçekten sinir bozucu bir durum.
  • samsungun kendi servisine goturmenizi tavsiye ediyorum daha hizli sonuc alirsiniz.
    ben avcilar servisine uc kez gittim birinde galaxy r telefonumda uretim hatasi vardi iki gunde degisim belgesi yazildi en son gecen persembe ekran sararmasi farkettim ve teli goturup verdim bugun ekrani degistirlmis sekilde teslim etmek icin mesaj yolladilar

• quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

Bunun çatlama olmadığını söylemek için mühendis olmaya gerek. Bu cihaz set bir yere ciddi bir şekilde sürttürülmüş, kelimenin altını çiziyorum.

Bunun garanti kapsamında tamiri imkansıza yakın.

Bazıları da çamur atmak için fırsat kolluyor, bu telefonda ne olduğunu anlamamak için kör olmak lazım.

Kolay gelsin

Bu kadar iddialı konuşarak zaten 2000 lira para veripte sefasını süremeden canı sıkılmış arkadaşımıza birde yalan söylüyorsun gibi ithmamda bulunman benide üzdü. Adama sorarlar , madem orası sürtüldü yada sert bir cisimle mahvedildide hemen yanı başındaki nikelajı nasıl hala pırıl pırıl duruyor diye. Arabanın direğe çarpıp farlarının kırılıp tamponunda bir çizik olmamasına benzer bu durum. SOnuçta kimsenin kimseye yalan borcu yok. Çok bilmişlik taslamanın alemide yok. İyi forumlar...

• Yanlış anlama fakat kullanıcı hatası gibi. Cebinden çıkardığında farkettiysen eğer cebindeyken bir baskıya maruz kalmıştır. Anladığım kadarıyla dış ekranda bir şey yok. Bu da telefon ciddi bir baskı görmüş anlamına gelir. Ekran esnemis fakat cam iç kısım kadar esnemediginden bu sorun oluşmuş gibi.
    Umuyorum garanti kapsamına girer. Fakat gerçekçi olacaksam gireceğini üzülerek hiç sanmıyorum.
    Iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: pergamonist

Yanlış anlama fakat kullanıcı hatası gibi. Cebinden çıkardığında farkettiysen eğer cebindeyken bir baskıya maruz kalmıştır. Anladığım kadarıyla dış ekranda bir şey yok. Bu da telefon ciddi bir baskı görmüş anlamına gelir. Ekran esnemis fakat cam iç kısım kadar esnemediginden bu sorun oluşmuş gibi.
    Umuyorum garanti kapsamına girer. Fakat gerçekçi olacaksam gireceğini üzülerek hiç sanmıyorum.
    Iyi forumlar.

Bilemiyorum cebimde olmuş olabilir diyeceğim ama aklım almıyor böylesi çatlamaları, bunca yıldır kullanırım akıllı telefon böyle bir sorun gelmedi başıma. Cebimde olmuş olsa bile biraz dayanklı olması gerekir diye düşünüyorum. Sonuç olarak bu sabah itibarı ile yolladım garantiye bakalım ne diyecekler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.