Şimdi Ara

Galaxy S3 sağ alt köşe çatlamalar var. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
9.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: attilakansu

aydınk_1903 Ne sana nede buradaki başka kimseye yalan söyleyip bir çıkar elde edecek değilim.
    Bu tavrın hiç hoş değil, düşürmüş veya sürtmüş olsam senden çekinecek değilim.
    Burada başıma gelen bir durumu paylaştım Samsung bile senin kadar öfkelenmemiştir.
    Cihazımda çizik bile yok bir yere bilmeden sürtmüş olsam mutlaka çizilirdi.Ayrıca kusuru garanti kapsamında yaparlarsa ki dua ediyorum bu kadar boş konuşmanın ezikliğini yaşayacaksın.

Çok şükür gördüğümü yorumlayacak kapasitedeyim. Bu telefona ne olduğu çok net belli.

Çatlak nedir önce bir sözlük anlamına bakmanızı tavsiye ederim.

Bu telefon sert bir cisimle mahvedilmiş, ve net olarak düşme değil direkt kayıtlı yapılmış gibi görünüyor.

Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

Bunun çatlama olmadığını söylemek için mühendis olmaya gerek. Bu cihaz set bir yere ciddi bir şekilde sürttürülmüş, kelimenin altını çiziyorum.

Bunun garanti kapsamında tamiri imkansıza yakın.

Bazıları da çamur atmak için fırsat kolluyor, bu telefonda ne olduğunu anlamamak için kör olmak lazım.

Kolay gelsin

apple fanboyların arasında bile sizin gibisi yok
    her sorun başlığında suçu cihaz sahibine atmayı ve konunun içine etmeyi başarıyorsun tebrik ederim
    adam yalanmı söyleyecek -söylüyosa günahı kendine- kendi evladınmış gibi savunmana anlam verebilende yoktur

Ben gördüğümü yorumluyorum gözleriniz o kadar körelmiş ki, bu kadar net bir şeyi bile yorumlamıyorsunuz.

Kimseye yalancı demiyorum bu telefona bu olmuştur diyorum ve bunu gayet net söyleyebiliyorum.

Kolay gelsin

• quote:

quote:

Bunun çatlama olmadığını söylemek için mühendis olmaya gerek. Bu cihaz set bir yere ciddi bir şekilde sürttürülmüş, kelimenin altını çiziyorum.

Bazıları da çamur atmak için fırsat kolluyor, bu telefonda ne olduğunu anlamamak için kör olmak lazım.

Kolay gelsin

her sorun başlığında suçu cihaz sahibine atmayı ve konunun içine etmeyi başarıyorsun tebrik ederim
    adam yalanmı söyleyecek -söylüyosa günahı kendine- kendi evladınmış gibi savunmana anlam verebilende yoktur

Kime niye yalan söyleyeyim, bir neden vardı burda yalan söylemem için benmi anlayanıyorum? Keşke hiç paylaşmamış olsaydım yalancı durumuna düşmezdim.
    Burada paylaşmamın nedeni hem fikir almak hemde yaşanan bir problemden herkesin pay çıkarması.
    Çıkar çımaz nakit para ile satın aldım kredi kartımda limit yok diye hesap kesim tarihini bile bekleyemedim, bu kadar heyecanla bekliyordum bu cihazı.
    İsteyen sürtüp veya düşürüp bu hale soktuğumu düşünsün. İnşallah kimsenin başına gelmez garanti %100 kusuru kabul etse bile insan sıkılıyor.

• Daha once yurtdisindan alan bir arkadasta beyaz renk s3 te benzer bir sorundan bahsetmisti, sonra mavi renk almisti sanirim arada boyle durumlar cikabiliyor, uretim hatasi olup olmadigini teknik servis zaten cozer, eger varsa bir uretim hatasi buna ragmen kullanici hatasi diyeceklerini sanmam o kadarda vicdansiz degillerdir herhalde, ayrica kullanici booyle bir durumda kendine inaniyorsa bagimsiz tesbit yaptirip fazlasiyla magduriyetini tazmin etme hakkinada sahip, sadece biraz daha fazla ugrasacak o ayri, normal sartlarda degisim veya iadeyi kabul edeceklerini saniyorum, ayrica fazla caninizi sikmaniza gerek yok zaman zaman herkesin basina gelebilen seyler, kismet meselesi bir yerde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 9 Temmuz 2012; 21:12:04 >
  • quote:

quote:

quote:

Kolay gelsin

Ben gördüğümü yorumluyorum gözleriniz o kadar körelmiş ki, bu kadar net bir şeyi bile yorumlamıyorsunuz.

Kimseye yalancı demiyorum bu telefona bu olmuştur diyorum ve bunu gayet net söyleyebiliyorum.

Kolay gelsin

Bence senin hazim sorunun var önce onu aş ondan sonra gel buralarda yorum Yap samboy havada konuşma pardon de cekil git arkadaşa karşı ayıp oluyor bilmem anladinmi

• quote:

quote:

quote:

Kolay gelsin

Kime niye yalan söyleyeyim, bir neden vardı burda yalan söylemem için benmi anlayanıyorum? Keşke hiç paylaşmamış olsaydım yalancı durumuna düşmezdim.
    Burada paylaşmamın nedeni hem fikir almak hemde yaşanan bir problemden herkesin pay çıkarması.
    Çıkar çımaz nakit para ile satın aldım kredi kartımda limit yok diye hesap kesim tarihini bile bekleyemedim, bu kadar heyecanla bekliyordum bu cihazı.
    İsteyen sürtüp veya düşürüp bu hale soktuğumu düşünsün. İnşallah kimsenin başına gelmez garanti %100 kusuru kabul etse bile insan sıkılıyor.

ben size yalancı demedim hocam dikkatli okuyun
    anlıyorum sizi galaxy s2'mde de benzer sorun oldu güç tuşu erimiş gibi aşınmıştı aldığımın ilk haftası (evde duruyordu o sıralar neredeyse hiç kullanmadım) neykesi kılıf örtüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ridvan79

quote:

quote:

quote:

Kolay gelsin

Kolay gelsin

Bence senin hazim sorunun var önce onu aş ondan sonra gel buralarda yorum Yap samboy havada konuşma pardon de cekil git arkadaşa karşı ayıp oluyor bilmem anladinmi

Nerde nasıl yorum yapıp yapacağımı kimseye soracak değilim, hele size hiç sormam. İsteyen okur, isteyen yok öyle değil böyle olmuştur diye yorum yapar, forumda kimin yorum yapıp yapamayacağına dair size yetki verildiğini sanmıyorum.

Kolay gelsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kolay gelsin

ben size yalancı demedim hocam dikkatli okuyun
    anlıyorum sizi galaxy s2'mde de benzer sorun oldu güç tuşu erimiş gibi aşınmıştı aldığımın ilk haftası (evde duruyordu o sıralar neredeyse hiç kullanmadım) neykesi kılıf örtüyor

Öncelikle özür dilerim bir üst yorum için yazmıştım.
    Muhtemelen garanti dışı kalırsa bende böyle kullanacağım, kullanıma engel bir kusur değil cam ekranın altından çatlak vaziyette parmağımı üzerinde gezdirdiğimde pürüz yok yani.

Hayırlısı olsun demekten başka birşey gelmiyor elden.

• yalnız konuyu açan arkadaşın söylediği sorunda bir düzeltme yapmak lazım, burda görünen ekranda bir çatlama yok koruyucunun kenarında bir nevi aşınma söz konusu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

yalnız konuyu açan arkadaşın söylediği sorunda bir düzeltme yapmak lazım, burda görünen ekranda bir çatlama yok koruyucunun kenarında bir nevi aşınma söz konusu...

Nasıl uygun görürseniz.
  • quote:

Nerde nasıl yorum yapıp yapacağımı kimseye soracak değilim, hele size hiç sormam. İsteyen okur, isteyen yok öyle değil böyle olmuştur diye yorum yapar, forumda kimin yorum yapıp yapamayacağına dair size yetki verildiğini sanmıyorum.

Kolay gelsin

cam ekranın altından gümlemiş
    buna ne diyeceksiniz :) üst taraftan herhangi bi dış müdahale söz konusu değil.
  • quote:

quote:

yalnız konuyu açan arkadaşın söylediği sorunda bir düzeltme yapmak lazım, burda görünen ekranda bir çatlama yok koruyucunun kenarında bir nevi aşınma söz konusu...

Nasıl uygun görürseniz.

...
  • arkadaşım madem yutacaksın kaldır konuyu sanada gecmiş olsun bizene senin kırık camından diyelim bitsin
  • quote:

arkadaşım madem yutacaksın kaldır konuyu sanada gecmiş olsun bizene senin kırık camından diyelim bitsin

Neyin yuttum anlayamadım.
  • quote:

arkadaşım madem yutacaksın kaldır konuyu sanada gecmiş olsun bizene senin kırık camından diyelim bitsin

ridvan coştun yine, güzel güzel tavsiyelerde bulunurken ne oldu niye birden celallendin arkadaşa...
  • Isınmadan dolayı genleşme ile olmuş olabilirmi acaba
  • genleşecek kadar ısınması bence imkansız..
    bence arkadasın telefonu biri düşürdü caktırmadan masaya koydu aa geçmiş olsun dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Isınmadan dolayı genleşme ile olmuş olabilirmi acaba

Bilemiyorum çok yüksek bir ısı değişikliği olmadı.Arabamda klima var ofiste yok bu arada olabilirmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TyToN

genleşecek kadar ısınması bence imkansız..
    bence arkadasın telefonu biri düşürdü caktırmadan masaya koydu aa geçmiş olsun dedi

Aslında aklıma geldi ama hiç darbe izi yok, birde cam içerden çatlamış vaziyette düşmüş olsa daha fazla hasar görürdü diye düşünüyorum.
    Beraber aldığım arkadaşım cebine koyarken düşürmüştü ekran komple parçalandı.
  • quote:

quote:

ridvan coştun yine, güzel güzel tavsiyelerde bulunurken ne oldu niye birden celallendin arkadaşa...

turan tutamıyom artık kendimi :)) beni bilirsin htc one x kullanacısıyım böyle bir başlık gördüm geldim arkadaşa seninde tabirinle güzelce tavsiyelerde bulundum ben şimdi one x kullanıcısı olarak ağzımdan çıkmadı ne kadar dandik hemende kırılmış çatlamış diye one x in lehine çevirip yorum yapabilirim ama asla öyle bir şey karakterimde yok başkasının sorunları üzerinden öyle şeyler yapmam ama gidiyor bir arkadaş yok kullanıcı hatası yok ne istiyorsunuz telefondan yok yeter artık çamur atmayın gibi yorumlar yapıyor bende ona kızıyorum bu gibi sorunlarda başına gelmeyen bilemez ve anlayamaz bende arkadaşın üzüntüsünü paylaşayım istedim ama arkadaşta kalkıp o vatandaştan özür dileyince ki özür dilemesi gereken öbür vatandaş ilk mesajını kıyas alırsak ki sonradan yumşadı :) bende ona kızdım tamam belki ortamı daha fazla germek istemiyor ama işte bende kızabiliyorum :) sidik yarıştırmaktan bende başkalarıda sıkıldı yeter her şeyin altında bir çamur veya ona benzer bir şey aramasın arkadaşlar sorunlarını çözmeye çalışsınlar ve yardımcı olmaya !! yani uzun yazdım yine turan arkadaşım :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.