Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33553356335733583359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EfsaneFenerli

quote:

Orijinalden alıntı: cagkan1905

quote:

S3 için hangi romu kullanıyorsunuz? yada hangi romu önerirsiniz

Dokdo-Project'i tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla kurabilirsin.

İlk defa rom atacağım, onun için güzel bir rom arıyorum. İndirmeye başladım ama bir şey dikkatimi çekti. Boyun 215 mb. Az değil mi ?

saf android oldugu icin boyutu kucuk,samsung gibi androidi sisirmiyolar yani,gapps dosyasi yani google uygulamalari yani market falan dosyasinida romu kirsuktan sonra flashlayip kiracaksin,tam gapps dosyasina gerek yok,mini gapps secenegi varsa onu kur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2012 de 2000 tl olan telefon 2015de 450 tl 0 ı...
    Şimdi kalkıp samsung almak hata mı diye sormayın.Anroid telefon almak hata hatta bile bile lades kazık yiyip.iphone da film atıp izleyen birileri varmı varsa artık ben iosa geçmeyi düşünüyorum.Bıktım bu 2 ay sonra fiyat düşmelerden.
    2500e 6s alcam yoksa...
  • Arkadaşlar tatilde telefonu sürekli şarja takıp çıkarttım üstelik farklı farklı cihazlarla şarj ettim. o yüzden midir bilmiyorum 2 gündür telefonum şarj olmuyor. kapatınca şarj oluyor arada sırada. ne tavsiye edersiniz? bataryayı düzeltmenin bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xman54

Arkadaşlar tatilde telefonu sürekli şarja takıp çıkarttım üstelik farklı farklı cihazlarla şarj ettim. o yüzden midir bilmiyorum 2 gündür telefonum şarj olmuyor. kapatınca şarj oluyor arada sırada. ne tavsiye edersiniz? bataryayı düzeltmenin bir yolu var mı?

Şarj soketi bozulmuş muhtemelen.
  • Dejavu_54 kullanıcısına yanıt
    çözümü nedir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xman54

çözümü nedir hocam?

Önce bi sağlam olduğundan emin olduğun şarj kablosu-aletiyle dene. Sorun devam ediyorsa şarj soketi değişecek.
  • Dejavu_54 kullanıcısına yanıt
    Dun denedim biraz hocam. Orjinal şarj cihazı ve kablosu ile dolmuyor. Hızlı sarj aleti ile dolmaya başladı. Bununla idare ederim artık. Teşekkürler.

• Beyler şuan en iyi stock rom hangisi TR romu o kadar yavaş ki :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 telefonumda qs rom yuklu ancak cogu zaman klavyeyi acmiyor biseyler yazmak istediğimde .cok gec geliyor yada hic gelmiyor. Bu sorundan nasıl kurtulurum.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Merhabalar blekota note 4 romlu s3 kullanıyorum birde ona boefla kernel attım cok güzel oldu ancak malum android zamanla şişiyor bende romun güncellemesini bekliyorum flaslamak için su an için sistemi komple silmeden telefonu nasıl rahatlatabilirim acaba en azından romu yeneleyene kadar gitsin.
  • quote:

quote:

Bu romla ilgili bir kaç ekran görüntüsü paylaşabilir misin? Ben şuanda note 5 lite sürümünü kullanıyorum. Şuana kadarki kullandığım en stabili. Ayrıca 5.1.1 için pil canavarı diyorlar. Şarjı çabuk mu bitiriyor bu sürüm?

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

quote:

quote:

Bu romla ilgili bir kaç ekran görüntüsü paylaşabilir misin? Ben şuanda note 5 lite sürümünü kullanıyorum. Şuana kadarki kullandığım en stabili. Ayrıca 5.1.1 için pil canavarı diyorlar. Şarjı çabuk mu bitiriyor bu sürüm?

En iyi pili kitkat veriyor s3 de

• quote:

Orijinalden alıntı: nickimsonikimsi

Merhabalar blekota note 4 romlu s3 kullanıyorum birde ona boefla kernel attım cok güzel oldu ancak malum android zamanla şişiyor bende romun güncellemesini bekliyorum flaslamak için su an için sistemi komple silmeden telefonu nasıl rahatlatabilirim acaba en azından romu yeneleyene kadar gitsin.

Wipe dalvik
    Wipe cache
  • Selamlar arkadaşlar. Note3 u home veya diger dugmelere dokunmadan ekrana tıklayarak telefonu açmanın yolu var mi

• 5.0.2'de günde 6-7 defa donma-çökme yaşıyordum fakat Dokdo-Project'te günde 2 fazla rahatsız etmeyen donma yaşanıyor. ROM olaylarından fazla anlamam, Dokdo-Project tavsiye edilenler arasında ilgimi çektiği için kurdum. Pil konusunda sabahtan akşama kadar telefona sürekli bakma ihtiyacı olan insanlar sıkıntı yaşayabilir.

Bundan önceki cevabımda bu sürümü yeni kurduğum için olumsuz yönlerinden bahsetmeden @EfsaneFenerli nickli arkadaşa önermiştim, eğer benim önerime güvenip kuran ve sonra pişman olan kişiler varsa özür diliyorum.

@FaTeeH'in isteği üzerine bu sürüm hakkındaki yorumumu detaylandırdım ve şimdi birkaç fotoğraf paylaşıyorum.

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)  ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
     ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)  ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

• cagkan1905 C kullanıcısına yanıt
    Resimler ve yorumun için teşekkürler. Müsait olduğum bir zaman romu deneyimleyeceğim.

• FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Önemli değil. Denedikten sonra, daha önce kullandığınız ROMlar ile karşılaştırıp buraya yazarsanız sevinirim.
  • cagkan1905 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, güzel bir paylaşım olmuş.

Daha yükleyemedim ben. Yoğunluktan fırsat bulamıyorum şu sıralar.

En kısa zamanda bende rom atacam ama bu mu olur yoksa başka bir rom mu karar vermedim daha.

Bu arada ekran süresi kaç saat oluyor acaba?
  • Samsung s3 bataryası alacağım önerisi olan var mi ? Ayrica orjinal romdan sıkıldım tavsiye edebileceğiniz rom var mı ?

• Blekota Note 4 veya Dokdo Project

• 
Sayfa: önceki 33553356335733583359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.