Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33543355335633573358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3g görüntülü konuşması varmı hüngür?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: necii

3g görüntülü konuşması varmı hüngür?

Bilmiyorum ben deneyemediğim için.
  • Hocam Blekota Note 4 Lite v5.1 ROM for Galaxy S3 (I9300) ROMunu mevcut önergelerinizle kurdum stock romdan sonra elimde başka bir telefon var gibi oldukça akıcı fakat bir problemim var herhangi bir uygulamaya girdiğimde uygulamayı tek elle kullanım modu tarzında küçültüyor bunu nerden kapatabirim,teşekkürler..
  • 3g ile görüntülü konuşma varmı peki?

• Var hocam @necii
  • beyler şuan piyasadaki en iyi custom rom hangisi? Ben blisspop kullanıyorum, eskiden iyiydi biraz bozdu gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurcan91

Hocam Blekota Note 4 Lite v5.1 ROM for Galaxy S3 (I9300) ROMunu mevcut önergelerinizle kurdum stock romdan sonra elimde başka bir telefon var gibi oldukça akıcı fakat bir problemim var herhangi bir uygulamaya girdiğimde uygulamayı tek elle kullanım modu tarzında küçültüyor bunu nerden kapatabirim,teşekkürler..

ayarlar,coklu pencere,coklu pencerede ac secenegini kapat,ilk soradaki secenek yani,digeri acik kalsin,bu sekilde koselerden cekerek istedigin programi kendin kucultebilirsin,ok

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurcan91

Var hocam @necii

3g görüntülü konuşma sadece organa rom larda var diye biliyorum.gerçekten bahsettiğin romda şebeke üzerinden görüntülü konuşma yapılabiliyorsa kurmak istiyorum.

• Arkadaşlar merhaba. Sabah sabah terslikle kalktım valla. Telefona bir baktım samsung yazısında takılmış ve açılmıyor. Neyse batarya çıkart tak reset atmaya kalsamda telefon sürekli samsung yazısında takılı kalıyordu. En son denememde ekran karman çorman bir renge büründü. Burda servise sordum ekran değişecek diyor. 290 liraymış. Fakat telefonun açılamamasının sebebide acaba ekran mıdır?? Boşu boşuna ekran almak istemiyorum. Telefonu şu an açarken hiç açılma sesi falan gelmiyor. Ne yapmam gerek sizce ne tavsiye edersiniz
  • Bu akşam öm dan sohbet ettiğim arkadaşımıza attığım mesaj;

S3 brick oldu işlemcisi yanmış.250 tl maliyeti var.150$ anakart aliexpresste.Ama artık masraf etmek istemiyorum.
    quote:

kan emicilerin ekmeğine yağ sürmüş olmak istemediğim için
    nokia 1600 kullanıyorum.
    S6 alıcaktım sd kart takılmadığı için note 5 bekledim.Aynı eksiklikten dolayı ve kalem çok elzem olmadığı için şu anda akıllı telefona para vermek inanın içimden gelmiyor.Zamanında 2000 tlye aldığım s3 0ı 600 tl.Android gibi kullanabilsem iphone alıcam ama o da kesmiyor.

Dediğiniz gibi mali yönden sıkıntı yok ama para verip verdiğiniz paraya değecek android cihaz yok piyasada.Note 5 çok güzel performanslı ama şu anda iletişim kurup alo desem yeter modundayım.s7 de olmazsa note 6 da illa sd kart desteği gelip s6 ve note5 alanları yeni telefon almaya teşvik edecekler diye düşünüyorum.Zaten fiyatlar düşüyor.

Tavsiyem çok fazla lolipop 5.0 ile zorlamayın s3 ü...Kitkat kullanıp şiştikçe hafta 1 formatlayıp kullanın gittiği yere kadar.İşlemci eskisi kadar performanslı çalışmıyor.Zamanla ömrü bitiyor. (S3 ü 100 tlye sayıyorlar.0 gibi cihaz çizik dahi yok çerçecvesinde ve camında.Kılıflı + kırılmaz camlı.Üzülmemek elde değil)

Herkese iyi forumlar.

• Telefonla Konuşurken Ekran Kapanmıyor, Kulağımı Algılamıyor, Yakınlık Sensör Sorunun Çözümü !

[ANA KONU]SAMSUNG ORJİNAL ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI

http://forum.donanimhaber.com/m_83924265/tm.htm

eklendi.
  • Arkadaşlar kullandığıız telefonlar Menşei hangi ülkenin.benimki Vietnam

• ikinci el olarak almayı düşünüyorum. önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

şu telefonu ilk alanlardanım ve hala kullanıyorum, ama artık kullanılmayacak hale geldi rom bile fayda etmiyor g4'e geçeceğim büyük ihtimal.

G4 kampanyaları birleştirip geçen ay bana 1350 liraya kadar düşmüştü gittigidiyor'da ancak paralel ithalat olması ve özellik bakımından parmak izi olmaması beni düşündürdü ve anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

ikinci el olarak almayı düşünüyorum. önerir misiniz?

Alma.
  • S3 için hangi romu kullanıyorsunuz? yada hangi romu önerirsiniz
  • telefona APUS'un arayüzünü kurdum bide gereksiz uygulamaları falan sildim şuan iyi çalışıyor. Ama iPhone 6S 64 GB'ı burdan veya bulgardan 2500 TL maliyetle alabildiğim anda kullanmayı bırakıcam. Sırf ön ve arka kamerasının yavaşlığı ve kötü çekmesi bile yeterli bırakmak için ki yavaşlamasını hiç işin içine katmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFenerli

S3 için hangi romu kullanıyorsunuz? yada hangi romu önerirsiniz

Dokdo-Project'i tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla kurabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagkan1905

quote:

İlk defa rom atacağım, onun için güzel bir rom arıyorum. İndirmeye başladım ama bir şey dikkatimi çekti. Boyun 215 mb. Az değil mi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagkan1905

quote:

İlk defa rom atacağım, onun için güzel bir rom arıyorum. İndirmeye başladım ama bir şey dikkatimi çekti. Boyun 215 mb. Az değil mi ?

sayfasında gapps var onuda indireceksin kurulumunu internetten incele o şekilde yükle

• 
Sayfa: önceki 33543355335633573358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.