Şimdi Ara

GALAX GTX970 HOF OC NASIL YAPILIR yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar bugun gaax gtx970 hof ekran kartım geldı ve ben oc yapıp testler yapmak ıstıyorum yanı ekran kartının oc lı halıne getirmek ıstıyorum ama bulamadım bi turlu nasıl yapacağımı yardımcı olurmusunuz

• O kart zaten fabrika çıkışlı oc li geliyor.1080p için extra oc yapıp kartı yormana gerek yok.Ha yapmak istersen MSI Afterburner ile rahatça yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

O kart zaten fabrika çıkışlı oc li geliyor.1080p için extra oc yapıp kartı yormana gerek yok.Ha yapmak istersen MSI Afterburner ile rahatça yapabilirsin.

merhaba
    evet fabrika çıkışlı oc li geliyor ama arkasındaki tuşa basınca çekirdek ve gpu hızı yukselmesdi lzm onu ayarlayamadım basıyorum amöa değerler aynı dahada yükselmesi gerekiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: wishnem35

quote:

O kart zaten fabrika çıkışlı oc li geliyor.1080p için extra oc yapıp kartı yormana gerek yok.Ha yapmak istersen MSI Afterburner ile rahatça yapabilirsin.

merhaba
    evet fabrika çıkışlı oc li geliyor ama arkasındaki tuşa basınca çekirdek ve gpu hızı yukselmesdi lzm onu ayarlayamadım basıyorum amöa değerler aynı dahada yükselmesi gerekiyordu

kartınızda dual bios varsa std ve turbo şeklinde , performanslı biosa alınca res atmadan o biosa geçmez kartınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

quote:

Orijinalden alıntı: wishnem35

quote:

merhaba

kartınızda dual bios varsa std ve turbo şeklinde , performanslı biosa alınca res atmadan o biosa geçmez kartınız.

merhaba
    şimdi arkasındaki tuşa basınca pc ye reset mi atmam gerekiyor full ayarına geçmesi için ilginiz içi,n teşekkürler

• Hocam testleri heyecanla bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba
    arkasındaki oc tuşuna bastıktan sonra resetledim pc yı fakat değerlerde bir değişiklik olmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.