Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.814
Cevap
56
Favori
335.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sneijder satılırsa 4-4-2 oynarsak büyük bir olasılıkla seneye kadro bu olacaktır... amrabat ile bruma da kardeş kardeş dönüşümlü oynarlar...
  • Şino hiçbiyere gitmez. He olurda satarlarsa o yönetimin vay haline .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chedjuyla ömer toprak takası olsa tadından yenmez
  • Ciddi ciddi bu mevlüt Gs ın forveti mi olacak şimdi?
    Bir de Burak yetmezmiş gibi Burak + Mevlüt yazılmış bir de.
    Şimdi yazanlar 2 gün sonra küfredecekler halbuki.
    Böyle hücum hattı mı olur, bildiğin 2.sınıf uefa takımı.

• Rhodolfo transferi bitiyor diyorlar. Chedjou'yu hala piyasası varken elden çıkarıp bu transferi bitirebilirsek uzun süre stoperde kafamız rahat olur.

• Sini gitmez ve gala cift forvet oynamaz elinde kaliteli yabanci forvet yokken umut mevlutten daha iyi zaten farkinda olmayanlar var daha

• Olcan Bruma önlerinde Sneijder Burak iş yapabilir, ama ben bir tane yabancı forvet bekliyorum en kötü yedekte bekler.
  • valla kim ne derse desin bizim kaleye onuru almamız lazımdı şimdi yine buraga kaldık forvette

• Yabanci stoper isteyenler ne ictiyse aynisindan istiyorum,5 yabanci hakkin var gidipte stopere koyarsan yabanci sonra aglama Forvetimiz Burak,Mevlüt diye,yabanci stoper alirsa kafasina tukureyim yonetimin

• Tarık Çamdal ve Ömer Toprak transferleri çok iyi olabilir bence veya sağ bekte Hamit kullanılabilir. Kadro kurmayayım dedim, dayanamadım.

• Sneijder in 15M € ya serbest kalma maddesi mi vardı ya?
  • Sneijder'i satmak gibi bir yanlış yapmazlar umarım. 20 den aşağı ne olursa olsun satılmamalı. 15 e falan satmasınlar hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gultras

Sneijder satılırsa 4-4-2 oynarsak büyük bir olasılıkla seneye kadro bu olacaktır... amrabat ile bruma da kardeş kardeş dönüşümlü oynarlar...

Chedjou yerine Koray'ı tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sneijder.

Tarık Çamdal ve Ömer Toprak transferleri çok iyi olabilir bence veya sağ bekte Hamit kullanılabilir. Kadro kurmayayım dedim, dayanamadım.

+1905
  • quote:

Tarık Çamdal ve Ömer Toprak transferleri çok iyi olabilir bence veya sağ bekte Hamit kullanılabilir. Kadro kurmayayım dedim, dayanamadım.

Gördüğüm en optimum kadro bu.. Sneijder satılırsa yerine yine aynı görevde biri alınıp bu sistemde devam edilmeli..

• yalçın dümer onur konusunda çok emin kendinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

Sneijder'i satmak gibi bir yanlış yapmazlar umarım. 20 den aşağı ne olursa olsun satılmamalı. 15 e falan satmasınlar hiç.

Bu adam gelene kadar,geleceği takım belli olmadığı için iyi oyuncuydu.Geldikten sonra sakattı,oynamadı bu yüzden adapte olamaz dediler.

Daha sonra onu listesinde 4.tercih düşünenler gidince Sneijder formunu yakaladı.Bir golle-rakamla 1- kulubü ipten aldı.Bununla birlikte parasını çıkarttı.Üstüne üstün takımın forvet&santraforları kadar gol&asist yaptı.
    Sneijder herkesin ağzına kapağı tıkayınca baktılar olmuyor,bazı gerçekleri paylaş-a-mayan basın başladı Arda Fenerbahçe'de,Muslera Satılacak,Sneijder gidiyor haberlerine...

Zamanında Sneijder satılsın diyenlerden biri olarak diyorum ki(Allah beni affetsin) Sneijder istemediği müddetçe gitme taraftarı değil.30 yaşındaki biri içinde PSG'den başka kimse 20 M € vermez.Rahat olsun herkes...
    Sneijder bu takımın beynidir renktaşlar.Onun eksikliğinde takımın ileride ne kadar kısır kaldığını herkes gördü...

• Olcan hayırlı olsun.
  • quote:

bu kadro iş yapar.

• internette gördüm
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.