Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.814
Cevap
56
Favori
335.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 ay önce makarasına @Tranquillity 'nin ask.fm hesabına Moyes yazmıştım, gelirse suçlusu benim galiba.

http://ask.fm/Tranquillity7/answer/112799627449
    http://ask.fm/Tranquillity7/answer/112848500665
    http://ask.fm/Tranquillity7/answer/112848674489

• Gökhan töre icinde dany'i filan birazda parayla isi baglasak 3-4 sezon kanatlarda sikintimiz kalmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucktus

Arkadaşlar bjknin transfer konusuna girmeyin, benden tavsiye.

Şu teknik adamımızda belli olsa süper olacak valla.

BJK'lilerin kafasına hastayım. Hem yabancı sınırını savunup piyasayı yükseltecekler. Sonra GS parayı basıp alacak. Sonra da TS arka bahçesi olmuş GS'ın diyecekler. Bir senelik mukavelesi kalmış 28 yaşında topçu 7-8 milyona mal olacak bize. Adamlar bize resmen kazık attılar. Babasının hayrına mı veriyorlar? Bu kafayla devam BJK. Nice üçüncülüklere...

• quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

quote:

Arkadaşlar bjknin transfer konusuna girmeyin, benden tavsiye.

Şu teknik adamımızda belli olsa süper olacak valla.

BJK'lilerin kafasına hastayım. Hem yabancı sınırını savunup piyasayı yükseltecekler. Sonra GS parayı basıp alacak. Sonra da TS arka bahçesi olmuş GS'ın diyecekler. Bir senelik mukavelesi kalmış 28 yaşında topçu 7-8 milyona mal olacak bize. Adamlar bize resmen kazık attılar. Babasının hayrına mı veriyorlar? Bu kafayla devam BJK. Nice üçüncülüklere...

Bu durum ile ilgili bir atasözü var ama yazamıyorum.Seri şikayete falan tutarlar...

• o değilde olcandan sonra tarık ömer toprak ve töreyide alırsak bunlar seneye yabancıyı sınırsız yaparlar daha durun son toprağı biz atacaz üstünüze yıldırım brotherslar
  • istanbul 35.icra müdürlüğü’nün 2014/13760 e. sayılı dosyasıyla dany achille tarafından, beşiktaş futbol yatırımları sanayi ve ticaret a.ş aleyhine takip tarihi itibariyle 120.069,04-euro tutarlı ilamsız icra takibi başlatılmıştır.

Seviyorum seni çikolata renkli çocuk.

• quote:

istanbul 35.icra müdürlüğü’nün 2014/13760 e. sayılı dosyasıyla dany achille tarafından, beşiktaş futbol yatırımları sanayi ve ticaret a.ş aleyhine takip tarihi itibariyle 120.069,04-euro tutarlı ilamsız icra takibi başlatılmıştır.

ahahahahahaha

beter olsunlar dany nin bile parasını ödeyemezler gelir kulübünüz batıyor derler :D

not: mevlüt erdinç ile 4 yıllık anlaşmaya vardır. 3.5 milyon euro+dany hayırlı olsun bi tüyo daha benden size :)

• Mevlüt ü de alırız ama beyler yerli stoper e ihtiyacımız var 4-2-3-1 için

• Meelut ve bir tanede terli stoper lazim aslinda birde erkan zengini alsak super olur

• Bu takimin zaten bence yerli stoper sorunu yokki,neyine yetmiyor bu yonetimin ? Ne bu yabanci sevdasi? Semih,Koray,Gokhan,Balta,Ceyhun bunlar cok rahat gs'yi goturur,yabanci chedjou ne yaptiki? Chelsea macinda golu var cl'de,cok ustun bir perfrmans goremedik acikcasi

• Köksal Güney: "Olcan için A takımı 5, B takımı 3 veriyor diyelim. Ben A takımına satmamak için B'ye satıp zarar edersem taraftar kızar."

Mevzu bu işte. Bazıları kendini avutsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

Köksal Güney: "Olcan için A takımı 5, B takımı 3 veriyor diyelim. Ben A takımına satmamak için B'ye satıp zarar edersem taraftar kızar."

Mevzu bu işte. Bazıları kendini avutsun.

Ya bırak zaten hemen adamı ezmeye başladılar Olcay falan daha iyiymişte cakmışta cukmuşta. Kıskançlık tamamen.Kendileri alsa kral olurdu, bilmiyoruz sanki nasıl bütün futbolcularını kral yaptıklarını.He de geç.

• quote:

istanbul 35.icra müdürlüğü’nün 2014/13760 e. sayılı dosyasıyla dany achille tarafından, beşiktaş futbol yatırımları sanayi ve ticaret a.ş aleyhine takip tarihi itibariyle 120.069,04-euro tutarlı ilamsız icra takibi başlatılmıştır.

Dany nin takep ettiği para hajrovicin size kazıkladığı paranın 20 de 1 i ama medyaya baksan dany bizi batırdı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mockingbird13

quote:

Dany nin takep ettiği para hajrovicin size kazıkladığı paranın 20 de 1 i ama medyaya baksan dany bizi batırdı

E sen niye medyaya bakıyorsun o zaman
  • Olcan iyi oldu,türk sayısını 6 banko yaparsak yeter.Bruma-olcan uçar.
  • quote:

quote:

Matematik hocan kimdi ?

3.5 milyon euro bonservis ücreti çöpe gitti sadece.

• quote:

quote:

O iş daha belli değil, kim kimi kazıklıyor göreceğiz.

• Mevlüt gelir

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.