Şimdi Ara

Foursquare (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
20.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar foursquar'a telefonu nasıl kaydediyoruz ? "+90 53x xxx xx xx" şeklinde mi yoksa "(53x) xxx-xxxx" ki bunu böyle foursquare kendisi kaydetti

telefona bütün bildirim kutucukları işaretli olmasına rağmen 1 tane mesaj bile gelmiyor
  • Arkadaşlar geç de olsa yeni yeni kullanmaya başladım bu uygulamayı.
    Ancak şu an arkadaş eklemede bir sorun ile karşılaştım.
    İsmini, Soyismini, e-mail adresini bildiğim ve neredeyse her gün aynı yerde check-in yaptığım arkadaşımı arattığımda bulamıyorum.
    Hesabı gizli de değil.
    Aynı şekilde o da beni bulamıyor.

Bir tek kullanıcı kimliği ile aramayı denemedim. O da nasıl yapılır bilmiyorum.

bir el atarsanız çok makbule geçer.

NOT: Ya hu bu konu niye gelişmemiş fazla? Topu topu 2 sayfa var yaws :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan4851

Arkadaşlar geç de olsa yeni yeni kullanmaya başladım bu uygulamayı.
    Ancak şu an arkadaş eklemede bir sorun ile karşılaştım.
    İsmini, Soyismini, e-mail adresini bildiğim ve neredeyse her gün aynı yerde check-in yaptığım arkadaşımı arattığımda bulamıyorum.
    Hesabı gizli de değil.
    Aynı şekilde o da beni bulamıyor.

Bir tek kullanıcı kimliği ile aramayı denemedim. O da nasıl yapılır bilmiyorum.

bir el atarsanız çok makbule geçer.

NOT: Ya hu bu konu niye gelişmemiş fazla? Topu topu 2 sayfa var yaws :(

Aynı yerde check-in yaptığınız takdirde zaten mekanda bulunan 4sq üyeleri alt kısımda gözüküyor ordan arkadaşınızı bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyan

quote:

Orijinalden alıntı: ufoufo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

arkadaşlar checkin yapan arkadaşlarımın checkinlerini beğenmediğim halde beğenmiş gözüküyorum.normalde bir checkini beğenince kalp işareti kırmızı oluyo ama bende beğenmediğim halde kalp işareti gri ancak beğenenler arasında gözüküyorum.iphone 4 kullanıyorum ios6 yüklü.geçen gün arkadaşımda aynı şeyi söyledi.oda blackberry kullanıyor.aynı problemi yaşayan varmı acaba ?

Gecen bende farkettim. Sen yaziyor. Begenenlerin basinda ama begenmedigim halde :))

Ne ilginctir ki ayni sorun bende de var.

problem bende hala devam ediyor.sende bi gelişme varmı hocam :)

Ya bende de aynı sorun var arkadaslar
    Kızın bırını ne yapsa likeliyo gorunuyorum arkadaslar kurtarın beni bu durumdan
    Kız sapık dıyecek ya hanı fazla samımıyetım olsa solucem
    Ya beyler sız samımıysenız sorsanıza ona da likeledi diye mesaj gıdıyomu belki tek taraflı bı sorundur

valla bende düşündüm aynı şeyi ama sormayada çekiniyorum.derdimizi anlatana kadar kız neler düşüncek :)

üzerinden yıl geçti , kaç türlü versiyon geçti aynı sorun hala devam ediyo. niye düzeltmiyolar şunu anlamadım gitti

• Aynı durum bendede mevcut yalnız şunu anladım dikkat ederseniz kalp yok ve beğenenlere tıklayınca isimde gözükmüyor yani sadece biz beğenmiş gibi görünüyoruz ya da beğenelim diye teşvik ediyor bizi Bunun en iyi cevabını o beğenmiş gözüktüğümüz kişilere sorarak alabiliriz açıkcası
  • Arkadaslar bendede soyle bir sorun var iphone 5 kullaniyorum foursquare yuklu check ini twitterda paylasmak istiyorum fakat foursquare twotter hesabima baglanamiyor hata veriyor twitter baglabti hatasi diye nedendir nasil cozebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android de begenmedigim checkin lere SEN diye beni de ekliyor otomatik olarak, halbuki beğenmiyorum ben. Nasıl gidericez bu sorunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: digitalunix

Android de begenmedigim checkin lere SEN diye beni de ekliyor otomatik olarak, halbuki beğenmiyorum ben. Nasıl gidericez bu sorunu?

Orda beğenmiş olmuyorsun herkeste yazıyor zaten o

• quote:

arkadaşlar checkin yapan arkadaşlarımın checkinlerini beğenmediğim halde beğenmiş gözüküyorum.normalde bir checkini beğenince kalp işareti kırmızı oluyo ama bende beğenmediğim halde kalp işareti gri ancak beğenenler arasında gözüküyorum.iphone 4 kullanıyorum ios6 yüklü.geçen gün arkadaşımda aynı şeyi söyledi.oda blackberry kullanıyor.aynı problemi yaşayan varmı acaba ?

çözümü var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

quote:

çözümü var mı

yok malesef
  • Beyler bir sorum var.foursquare de paylaşım yaparken twitter da hiçbir sorun olmadan paylaşıyorum yerimi.Ama gel gör ki facebook butonuna tıkladığımda paylaşma esnasında foursquare hata veriyor beklenmedik bir şekilde sonlandırıldı diye.ardından kapanmaya zorlaya tıklıyorum.Bu neden oluyor acaba?twitterda hiçbir sorun çıkmadan paylaşıyorum fakat facebook da hata veriyor butonu açmak istediğimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: International

Beyler bir sorum var.foursquare de paylaşım yaparken twitter da hiçbir sorun olmadan paylaşıyorum yerimi.Ama gel gör ki facebook butonuna tıkladığımda paylaşma esnasında foursquare hata veriyor beklenmedik bir şekilde sonlandırıldı diye.ardından kapanmaya zorlaya tıklıyorum.Bu neden oluyor acaba?twitterda hiçbir sorun çıkmadan paylaşıyorum fakat facebook da hata veriyor butonu açmak istediğimde

Pc den facebboka gir. Hesabina bagli uygulamalardan foursquareyi kaldir. Sonra tekrar telefonundan foursquareyi silip tekrar dene en bastan

• quote:

Orijinalden alıntı: digitalunix

Android de begenmedigim checkin lere SEN diye beni de ekliyor otomatik olarak, halbuki beğenmiyorum ben. Nasıl gidericez bu sorunu?

Hocam bende sadece bir arkadasta SEN yaziyor. Begenmisim gibi halbuki kalpte yok. Bende SEN adli herifin birisi begeniyo saniyorum. Herkes bizim gibi kendi begensin zannetsin diye

• Peki sorun belirttiğimiz veya alakasız bulduğumuz resimleri,yerleri işaretlediğimizde foursquare bunları dikkate alıp gerekli düzenlemeyi yapıyormu?Yoksa belli bir seviyeyemi ulaşmamız gerek düzeltme önerebilmek için?
  • Birkaç gün önceye kadar fotoğrafları görebildiğim mekanlarda,hiç bişey yapmama rağmen,fotoğraflar bölümü yok,göstermiyor.Ve dolayısla fotoları göremiyorum. Cepten de bilgisayardan da baktım ikisinde de aynı.Sebebi ne olabilir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pendo

Birkaç gün önceye kadar fotoğrafları görebildiğim mekanlarda,hiç bişey yapmama rağmen,fotoğraflar bölümü yok,göstermiyor.Ve dolayısla fotoları göremiyorum. Cepten de bilgisayardan da baktım ikisinde de aynı.Sebebi ne olabilir acaba?

Hocam yeni versiyon mu yuklu. Belki ondan olabilir bayagi sikayet var appstore de. Ben daha guncellemedim.

Misal instagrami da kullanamayanlar cogunlukta yeni versiyon sayesinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar ben galaxy s3 kullanıcısıyım 3 gundur foursquare ye gırıs yapamıyorum şaşırtıcı bır sekılde sorun olustu dıyor facebook ıle baglan dedıgımdede hc bısey cıkmıyor programı sıldım tekrarr yukledım bılgısayardan gırıs yapabılıyorum ama tgelefondan bı turlu cozemedım yardımcı olursanız sewınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan3045

merhabalar ben galaxy s3 kullanıcısıyım 3 gundur foursquare ye gırıs yapamıyorum şaşırtıcı bır sekılde sorun olustu dıyor facebook ıle baglan dedıgımdede hc bısey cıkmıyor programı sıldım tekrarr yukledım bılgısayardan gırıs yapabılıyorum ama tgelefondan bı turlu cozemedım yardımcı olursanız sewınırım

Sanırım sistemde sorun var bende giremiyorum. Bugün yeni telefon için kapattım bir daha tekrar açamıyorum aynı hatayı alıyorum.
  • blackberry kullanyorum 2 gündür foursquare giriş yapamıyorum 'şebeke ayarlarında sorun var' diyor ama diğer bütün uygulamaları sorunsuz kullanıyorum. yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.