Şimdi Ara

Foursquare (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
20.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mbbatu

nasil birini takip edicez ?
    mbbatu kullanici adim

arkadas ekleme bolumunden arkadaslarini ekleyeceksiniz ve onlarin paylastiklari konumlari gorebiliceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

mbbatu kullanici adim

arkadas ekleme bolumunden arkadaslarini ekleyeceksiniz ve onlarin paylastiklari konumlari gorebiliceksiniz

Sagol ahmed ;) senle fruit ninja macimiz var unutmadim bayramda iPad 2 yi alinca haberlesiriz whatsapp dan :)
  • quote:

quote:

quote:

mbbatu kullanici adim

Sagol ahmed ;) senle fruit ninja macimiz var unutmadim bayramda iPad 2 yi alinca haberlesiriz whatsapp dan :)

ipadi agustos sonu sattim,eger ordan burdan ayarlarsam bir ipad yapalim mac

• quote:

quote:

quote:

mbbatu kullanici adim

mbbatu olarak aradim ama bulmadi,sen beni eklemeyi denesene bi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: maknc

quote:

bu kadarmiyiz arkadaslar, yokmu baska 4sq kullanan

Kullanıyorum ama bilgilerimi vermek istemiyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

mbbatu kullanici adim

mbbatu olarak aradim ama bulmadi,sen beni eklemeyi denesene bi hocam

Restore yapinca senin numaran silinmis :( pm atiyorum

• Ohh bende yapamıyodum facebook a ve twitter a çıkmasını, üşeniyodum aslında Şimdi yaptım ayarları ikisinde de çıkıyor
  • merhaba,

Foursquare'de check in'lere yapılan arkadaş yorumlarını veya benim bşkaları için yaptığım yorumları silemiyor muyuz acaba?
  • Ufak çaplı bir incelem yapıp koyayım buraya akşam, bilgi niteliğinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: alinna

merhaba,

Foursquare'de check in'lere yapılan arkadaş yorumlarını veya benim bşkaları için yaptığım yorumları silemiyor muyuz acaba?

kendi check-in lerinizdeki yorumları kontrol edebiliyor olmanız lazım.. sizin başkalarına yaptığınız yorumlarınızı da silebiliyor olmalısınız.. yorumun sağ üst köşesinde x işaretini arayın..

Foursquare
  • ahmetkaymakçı dostum, bu foursquare nasıl bir uygulamadır nedir necidir ne işe yarar biraz bahsetsen :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

arkadaşlar cahilliğimi mazur görün...tam olarak bu apps ne işe yarıyor..?
    bu arada free değil 0.99 usd

Ucretsiz arkadaslar, ucreti nereden cikardiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanYILMAZ

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

arkadaşlar cahilliğimi mazur görün...tam olarak bu apps ne işe yarıyor..?
    bu arada free değil 0.99 usd

Ucretsiz arkadaslar, ucreti nereden cikardiniz.

Hangisine ücretli dediğimize bir bakıp da yazsaydınız. Alel acele yazmasanız..
  • Foursquare dan yeni haber :)

http://blog.foursquare.com/2011/10/12/the-real-world-now-in-real-time-say-hi-to-foursquare-radar/

The real world, now in real-time! Say hi to foursquare Radar!

Oct 12th
    [The new version should be available in the App Store soon! Thanks for your patience]

The initial vision for foursquare centered around one question: can we build something to help make the world easier to use. Until now, we’ve focused around sharing what you’re doing and building expertise, with features like checking in, tips and recommendations. Today, we’re super excited by what some of iOS 5′s newest features allow us to do. Specifically, say hi to foursquare’s ‘Radar,’ a huge step in the evolution of the foursquare vision.

Now, if you follow a list, like the 101 Best Dishes of 2011, foursquare will let you know when you’re next to one. Or you save that yoga studio to your To-Do List (because you really want to try it); we can remind you when you’re close. Or, better yet, if you’re driving home and three of your friends are getting together nearby, we’ll tell you so you can meet up. The app doesn’t even have to be open, it just works. We call it foursquare Radar, because it finds things nearby that you normally wouldn’t know about.

Foursquare

After you download the latest version of the foursquare App and turn on Radar, your iPhone running iOS 5 will help you spend more time with the people and places around you. It’s powered by our Explore algorithm, so it catches all the interesting or fun things around you.

Hope you enjoy foursquare 4.0 and our updates for iOS 5. Let us know what you think in the comments. And stay tuned, because we’re just getting started with this stuff…

Oh, and nobody freak out, but we changed the color of the ball on our icon. Say goodbye to purple balls and hello to big green! Read more about it on our designer Mari’s blog.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuffkiLLe -- 12 Ekim 2011; 19:26:48 >

• foursquare.com/7nbitirdin

Ekleyin 194 arkadasim var

• quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

foursquare.com/7nbitirdin

Ekleyin 194 arkadasim var

ekledim
  • Ahmet hocam sen bende eklisin zaten takip ediyom seni tikkat tikkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: wholet

Ahmet hocam sen bende eklisin zaten takip ediyom seni tikkat tikkat

bende seni takipteyim kerem,bakarsin birgun ayni yerde checkin yapariz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmedKaymakcı -- 15 Ekim 2011; 7:30:36 >

• evet arkadaslar varmi aramizda yeni 4sq kullanicisi
  • ahmeti eklemeyin bildirim gelmekten telefon bozulcak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.