Şimdi Ara

Ford transit Marş alıyor fakat çalışmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1998 model 2.5 dizel Ford Transit T15 aracım var

Yaklaşık 3 aydır bir sorunla uğraşıyorum (bu zamana kadar sadece bakım için sanayiye gitmişimdir).

Aracı stop ettikten 1 saat sonra çalıştırmayı denediğimde marş alıyo fakat çalışmıyodu Aküleri değiştirdim,Marş motorunu baştan bakım yaptırdım ama bi çözüme ulaşamadım daha sonradan sadece fordla ilgilenen bi ustama danıştım yakıtın aracı stop ettikten sonra pompadan geri döndüğünü söyledi ve beni Bosh Enjektör pompa servisine yönlendirdi

Bu serviste Mazot pompam baştan A dan Z ye bakım yapıılım sorunlu takımlar dğiştirildi enjektörlerim iyi durumda dendi ve ben ustama gelip pompamı ve enjektörlerimi geri takırdım. Eve döndüğümde aracı 1 saat kapalı halde tuttuktan sonra marş bastım ve kısa bi şekilde çalıştı, ta ki sabah deneyene kadar sabah marş bastığımda marş motoru gayet canlı basıyor fakat almıyodu. ustam son çare tek değişmeyen şey olan mazot filtresinden şüpelendi yarın onu değiştirmeye gidicem. Öncelikle yazım hatalarımdan dolayı kusura bakmayın sizden ricam başka bi fikri olan arkadaş varsa yardımcı olabilirmi böyle bi sorun neden olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efenix -- 18 Şubat 2024; 23:47:53 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.