Şimdi Ara

FORD TRANSİT CONNECT PAYLAŞIMLARI BURAYA (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
0
Favori
118.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende 2007 model 75hp dlx var,7500 km'de...performans konusundaki eleştirilerinize katılıyorum,özellikle yokuşlarda vites küçültmek gerekiyor...gerçi ben motoru baya açtım,90hp kullananlar bile beğendi arabayı...

bir sorum olacak,ben 4500km'ye kadar hep shell'den eurodiesel doldurdum...ancak bu opet-ford olayını öğrenince 4500'den sonra opet'ten eurodiesel almaya başladım...ilerde yakıt sisteminde bi arıza olursa bi sıkıntı yaratırlar mı sizce?benzer bi olay yaşayan var mı?ben shell'in mazotunun opet'ten kaliteli olduğuna %100 eminim ama bu kart muhabbeti fln opet'e zorladı beni...
  • zaten opet garantisinin geçerli olması için başka hiçbiryerden almaman gerekir. sen iyi bildiğin yerden almaya devam et
    quote:

Orjinalden alıntı: plateau

bende 2007 model 75hp dlx var,7500 km'de...performans konusundaki eleştirilerinize katılıyorum,özellikle yokuşlarda vites küçültmek gerekiyor...gerçi ben motoru baya açtım,90hp kullananlar bile beğendi arabayı...

bir sorum olacak,ben 4500km'ye kadar hep shell'den eurodiesel doldurdum...ancak bu opet-ford olayını öğrenince 4500'den sonra opet'ten eurodiesel almaya başladım...ilerde yakıt sisteminde bi arıza olursa bi sıkıntı yaratırlar mı sizce?benzer bi olay yaşayan var mı?ben shell'in mazotunun opet'ten kaliteli olduğuna %100 eminim ama bu kart muhabbeti fln opet'e zorladı beni...

• arkadaşlar 75lik delüx mü alınır 90lık standat donanımlımı sizce?bide son zamanlarda sıfır alan varsa kaça aldığını yazsa güzel olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: worldwar

zaten opet garantisinin geçerli olması için başka hiçbiryerden almaman gerekir. sen iyi bildiğin yerden almaya devam et
    quote:

Orjinalden alıntı: plateau

bende 2007 model 75hp dlx var,7500 km'de...performans konusundaki eleştirilerinize katılıyorum,özellikle yokuşlarda vites küçültmek gerekiyor...gerçi ben motoru baya açtım,90hp kullananlar bile beğendi arabayı...

Ben arabayı ilk aldığımda opetten almıştım daha sonraları shell ve bp den almaya başladım nedenide opetin her yerde olmaması

• quote:

Orjinalden alıntı: fatihcelik

arkadaşlar 75lik delüx mü alınır 90lık standat donanımlımı sizce?bide son zamanlarda sıfır alan varsa kaça aldığını yazsa güzel olur

biz 1.5 ay önce aldık 90 lık delüx 33.800 e geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatihcelik

arkadaşlar 75lik delüx mü alınır 90lık standat donanımlımı sizce?bide son zamanlarda sıfır alan varsa kaça aldığını yazsa güzel olur

Eğer Ailece bineceksen ve biraz daha rahat edeyim dersen 75 ps delüx daha iyidir. Tabiki 90 ps kadar performanslı değildir
  • yakın zamanda alan veya iyi pazarlıkla fiyat soran varmı arkadaşlar 90lık standart 32bin fiyat verdiler kredili delüx olursa +2500
  • Conncete xenon uygulaması yapmak istiyorum
    Ama Marka Konusunda Terddütlerim var Cyclone Diye Bir Marka Var Bunun Hakkında Bilgisi Olan Var mI? Yada Connecte Xenon Uygulaması Yapan Varmı ve Memmun Olup Olmadıklarının Öğrenebilirmiyim ?
    Şimdiden Tşk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DISCOnnect

Conncete xenon uygulaması yapmak istiyorum
    Ama Marka Konusunda Terddütlerim var Cyclone Diye Bir Marka Var Bunun Hakkında Bilgisi Olan Var mI? Yada Connecte Xenon Uygulaması Yapan Varmı ve Memmun Olup Olmadıklarının Öğrenebilirmiyim ?
    Şimdiden Tşk.

Bu linkten takip edebilirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_12066172/tm.htm

• quote:

Orjinalden alıntı: DISCOnnect

Conncete xenon uygulaması yapmak istiyorum
    Şimdiden Tşk.

Slm arkadaşlar uzun zamndır yokum. size bişe soracam ya bu bizim araçlarda 1 adet fan var

dikkatınızı cektimi 2 tane yer yapmışlar ama 1 tane takmışlar ben fotosunu cektim en kısa zamanda

koyacam. Ayrıca bu xenon olayını bizim araçta uygulayacm fotosunu cekip gösteririm çok güzel

bişe herkes bence yapmalı

• Benim arabanında ampulü patlamış. sanırım bende xenon taktıracam.
  • benimde dikkatimi çekmişti servise sormuştum orada çalışan eleman çift fanın sorun çıkarttığını bu nedenle tek fana geçildiğini söylemişti.
  • Xenon Uygulaması

• slm arkadaşlar ben 2005 90 bg cornect kullanıcısıyım gayette memnunumbenim sizlere bir kaç sorum var birincisi arabamın yokuş yukarı çiktiğinda cızırtı sesi geliyor.araba viteste değilken gayet normal ama vites değiştirdikten sonra gaza bastımda cızırtı sesi birsüre devam ediyor anlayamadım birde bu araçla trafikte bir depo mazotla 470 km den fazla yapamıyorum sizce normalmidir yazanlara teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: .AhMeTKaYa.

Xenon Uygulaması

Gayet güzel olmuş.
  • güzel olmuş güle güle kullan
  • Yolcu hava yastıkları, aracın hangi kısmında yer alıyo? bilgisi olan varmı.
  • xenon çok güsel olmuş acaba maliyeti nekadara patladı sana
  • Araban hakikaten süper olmuş. Kaça maloldu ve ne marka takdırdın.?
  • arkadaslar ben bir yerde 140 ytl phılps marka xzenon ampül buldum siz fiyatı ve kalitesi nasıldır...
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.