Şimdi Ara

FORD MONDEO 2.0 TDCI veya OPEL INSIGNIA 2.0 DİZEL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
5.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: vince_Tr

Bence mondeo çünkü insignia nın dizel motoru çok gürültülü ben olsam mondeo derim

Bence tam tersi ki bugune kadar dizelde en gürültülü marka modellerde hep ford gelir aklıma.
  • Madem kiralık olacak o zaman insignia alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svs.jokerr

quote:

Bence mondeo çünkü insignia nın dizel motoru çok gürültülü ben olsam mondeo derim

Bence tam tersi ki bugune kadar dizelde en gürültülü marka modellerde hep ford gelir aklıma.

Focus ve Fiesta'lar öyle olabilir ama Mondeo'lar gayet sessiz.
  • dayanıklılık vs. arada pek fark olacağını sanmıyorum risk her modelde elbette vardır ancak sizin için bunlar pek önemli olmamalı, kiralık araç sonuçta bakımı vs. siz uğraşmayacaksınız yanılıyor muyum?

bu yüzden kalbiniz Insignia diyorsa Insignia tercih edin.

ben öyle yapardım açıkçası Insignia çok hoşuma giden bir model.
    Mondeo özellikle arka tasarımı çok kaba geliyor. güzel araç ama Insignia' daki şık duruş bence yok. motorun daha güçlü olması da bir avantaj.

mümkünse 20" jantlar ile tercih edin, mükemmel duruyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisozyurt

quote:

quote:

Yalıtımdan olsa gerek.Çünkü dışarıdan dinleyince sesli çalışıyor.

Ben olsam ikisinin arasından kesinlikle Insignia'yı tercih ederdim.Mondeo'nun tasarımı zayıf.Gerçi Insignia da bana tam hitap etmiyor;ama sizin gönlünüz ondaymış.Demek ki tasarımını beğeniyorsunuz.Bence Insignia.

• İnsignia ya hala alışamadım bi türlü. Sınıfının aracı gibi gözükmüyor gözüme. Ben mondeo yu tercih ederdim
  • Mondeo gibi çirkin bi araç varken Insignia seçmezseniz olmaz.Tipten ofsayt bi kere mondeo.Diğer şeyleri düşünmeyin bile ayrıca 160 PS bi canavar olacak altınızda
  • Ben kendi kararımı söylemek istiyorum bu konu benim başımada geldiği için.şu mu bu mu derken birden kendimi bmw bayiinde buldum.fiyatlara ve servis ücretlerine bakınca hemen karar verdim.2 ay gibi bekledikten sonra aracıma kavustum.çok keyif aldım ama maalesef bazı ailevi durumlardan dolayı istemeyerekte olsa 2 aylık arabamı satmak zorunda kaldım.şimdi ben yine aynı durumdayım ama bmw almıcam neden derseniz aynı arabaya binmek farklı hissettirmicek beni o yuzden alfa romeo 159 a da bakmanı şiddetle tavsiye ediyorum cunku galiba cuma 159 alıcam gibi
  • bu arada başka secenegi yoksa kesinlikle insignia cunku mondeo ya gore daha keskin duruyor
  • Insignia akar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisozyurt

quote:

quote:

bence mondeolarda sessiz değil şu an kullandığım 06 mondeo tdcinin rölantide hatırı sayılır bir motor sesi var

• Hemen herkesin söylediği gibi insignia.
  • ikisini de boşverin c5 kiralayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: structure1984

Ben kendi kararımı söylemek istiyorum bu konu benim başımada geldiği için.şu mu bu mu derken birden kendimi bmw bayiinde buldum.fiyatlara ve servis ücretlerine bakınca hemen karar verdim.2 ay gibi bekledikten sonra aracıma kavustum.çok keyif aldım ama maalesef bazı ailevi durumlardan dolayı istemeyerekte olsa 2 aylık arabamı satmak zorunda kaldım.şimdi ben yine aynı durumdayım ama bmw almıcam neden derseniz aynı arabaya binmek farklı hissettirmicek beni o yuzden alfa romeo 159 a da bakmanı şiddetle tavsiye ediyorum cunku galiba cuma 159 alıcam gibi

Arkadaş şirketin tahsis edeceği araçlar arasından tercihine yardımcı olmamızı istiyor, kendisi almayacak aracı

• insignia
  • mondeo korumalarda bile bu araçlardan var
  • Firmalardan gelen teklifler doğrultusunda en uygun fiyat Insignia için verildi.

Insignia, 2.0 CDTi, 160 HP cosmo, otomatik için sipariş verdik. Kiralayıcı firmanın kredi departmanı bizi şu an inceliyor. Eğer ordan da sorun çıkmaz ise arabayı verecekler.

Son bir sorum olacak. otomobilin arkasında cdti yazıyor. Son iki harfı kırmızı veya gri oluyor. 160 ile 130 HP' lik olanlar, cdti yazısından anlaşılabiliyormu yoksa ruhsata mı bakmak gerekiyor.

Cevap veren herkese teşekkürler.
  • dh ınsıgna sevenlerı cok
    ama bana sorsan kesınlıkle mondeo bıraz daha agır havası var
  • Ben İnsignia tercih ederdim,zaten şirket yüklenecektir arızaları ki arıza çıkaracağını sanmıyorum.Tabi Mondeo'ya göre yumuşak olması normal.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.