Şimdi Ara

FORD MONDEO 2.0 TDCI veya OPEL INSIGNIA 2.0 DİZEL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
5.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çalıştığım şirket, kiralık otomobil vereceğini söyledi.
    Seçenekler, FORD MONDEO 2.0 TDCI TITANIUM A/T veya OPEL INSIGNIA 2.0 DİZEL A/T 160 PS COSMO

36 ay boyunca araç şirkette kalacak.

Cosmo donanım daha yüksek ve insignia' nın motor gücü ve torku daha fazla. Ancak diğer taraftan, clubinsignia sitesindeki okuduğum arıza topic' inden arabanın Mondeo' ya göre biraz nazik olduğu düşüncesine kapıldım. Tabi bunda Mondeo ile ilgili böyle yazılara ulaşamamam da etkili oldu. Kiralayan firma da Mondeo' nun daha sorunsuz bir araç olduğunu söylüyor.

Siz ne tercih edersiniz?

Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Saygılar

• fiyatlarını bilmiyorum..insignia tercih ederdim..
    ama ikisi de güzel arabadır..hangisini alırsanız alın hayırlı olsun..
  • ben opel derim
  • Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.
    Benim de gönlüm insignia' dan yana.
    Insignia 2.0 160 Hp otm. kullanmış biri yorum yaparsa içim daha rahat olacak.
  • Ben Aracımdan Gayet Memnunum Araç 14 Bin Km De Sağ Arka Amortisörü Patladı Garanti Dahilinde Değiştirdiler Vites Geçişleri Gayet Sarsıntısız Gaza Fazla Basarsanız Patinaja Başlıyor Ortalama Yakıt Tüketimini Hiç Sıfırlamadım 7.2 Gösteriyor Ben Aracımdan Gayet Memnunum Ben Alırken Baya Araştırdım Skoda SuperB İle İnsignia Arasında Kaldım Oğlum İnsignia Dedi Bende İnsignia Aldım Yalnız Otomatik Viteste Manuel Vites Atma Kolunda + Önde - Arkada Ters Yapmışlar Ama Okadarda Önemli Değil Ben İnsignia Diyorum
  • Insignia bence
  • Herkes insignia diyecektir.DH insigniayı seviyor.
  • Bende de 2.0T insignia vardı. Çok yakıyordu ama çok da kaçıyordu yani, aracımdan gayet memnundum mali durumlar nedeniyle satmak zorunda kaldım. Dizeli de kesinlikle tavsiyemdir yani.
  • insignia tabiki
  • İkisi de güzel araçlar ve her iki aracın da birbirine bariz bir üstünlüğü olacağını sanmıyorum o yüzden kişisel beğeni ve zevkiniz hangini gösteriyorsa onu seçin bence.
  • Yorumlar için teşekkür ederim.

Sanırım insignia olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider815

Yorumlar için teşekkür ederim.

Sanırım insignia olacak

• mondeo sağlamdır.Makam araçlarının falan arkasında sürekli mondeolar var.Sert kullanıma dayanıklı bence.Tip olarak insignia tabiki ama ben mondeo derim.
  • Insignia
  • Sürekli arkaya birileri oturmayacaksa İnsignia.
  • Her türlü Insignia.. yalnız aracı kullanmadığımı belirtmeliyim
  • ford mondeo
  • mantık mondeo gönül insignia diyor hep
  • kiralık araç sonuçta. hoş alsaydınızda insigniayı tavsiye ederdim
  • Bence mondeo çünkü insignia nın dizel motoru çok gürültülü ben olsam mondeo derim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.